Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z odpalaniem po dłuższym postoju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wita,. Problem zaczął się po odwodnieniu filtra paliwa- nie zalałem go paliwem i prawdopodobnie se zapowietrzył. Jako, że miałem w planach wymianę filtra , został on wymieniony u miechanika. Do tego mechanik założył zaworek zwrotny między pompą a filtrem. Przez 2 dni było ok a potem problem powrócił. Kręci przez jakieś 4-5 sek. Po przejechaniu kilkuset metrów i postoju ok 30 min pali od razu. Po ok 8h znów problem się pojawia. Auto mam od niedawna. Po zakupie byłem w serwisie i powiedzieli, że kąt wtrysku poza skalą...ale problemów z odpalaniem nie było. Po wymianie rozrządu wystko ok. Po 2 tyg. postoju palił od pyknięcia. Nie wiem, czy w przewodzie paliwowym są pęcherzyki powietrza, ponieważ nie jest przeźroczysty. Co może być tego przyczyną? Niestety nie mam VAGa(jest dopiero w planach :D ). Proszę o przykładowe sugestie.pozdrawiam

Opublikowano

Bez vag'a mało zrobisz. Kąt wtrysku był ustawiony ? Warto sprawdzić czy jest właściwy. Możesz jeszcze wywalić ten zaworek może on jest uszkodzony. Filtr paliwa jest założony jakiś tani ?

Opublikowano
  • Autor

Witam. Wczoraj dokręciłem śrubkę odpowietrzającą na filtrze. Ruszyła się może z 0,5mm. Dzisiaj rano odpalił bez problemów, po pracy też było ok. Co do kąta wtrysku, jak auto przed i po wymianie rozrządu odpalało od razu to chyba nie w tym problem. Filtr mam filtrona. Postaram się podpiąć w najbliższym czasie pod vaga. Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam.

Opublikowano

Z tym kątem wtrysku to już chyba wszystkim sie udzieliło.

Jak komus ciezko odlala to zaraz kazdy o tym.

Żeby ciężko paliło auto to dosc mocno musiałaby byc pompa przestawiona.

Już nie wspomnę o logowaniu. :facepalm:

Problem pojawił sie po ingerencji w filtr paliwa. Skoro wcześniej było dobrze to tu trzeba szukać przyczyny.

Brawa dla kolegi ze znalazł niedokręcona śrubę od filtra. Przestał łapać powietrze i po problemie

Opublikowano

pod ta srubeczka jest miedziana podkladka ciekawe czy ja masz:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Też czytałem,że powinna być podkładka. Jam mam śrubeczkę z zintegrowaną podkładką, czy jak to się tam nazywa. Mógłby ktoś zerknąć na etkę jak to wygląda?

Opublikowano
Mógłby ktoś zerknąć na etkę jak to wygląda?

....w tym przypadku śmiało można kupić najzwyklejszą podkładkę do układów paliwowych dostępną w cenie 15-25 groszy praktycznie w każdym sklepie motoryzacyjnym - jedyne na co wypadałoby zwrócić uwagę to jej wewnętrzna średnica...

Opublikowano

Jak jest auto sprawne to i z katem wtrysku rzedu 20 bedzie palic bez problemu.

Opublikowano

Patryk dobrze prawi. Kąt ma mało do gadania....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.