Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zarówki led w5w

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mam pytanie czy w b6 trzeba zakładać jakieś specialne zarówki led typu can bus czy moga być normalne nie bedzie wywalało błedu spalonej zarówki?? mam b6 z 2002r.

Opublikowano

tylko z can bus

Opublikowano

Mi się wydaje że jeżeli nie masz informacji o przepalonych żarówkach czyli MCE high i auto z 2002 nie musisz montować żadnych can bus.

Opublikowano
Mi się wydaje że jeżeli nie masz informacji o przepalonych żarówkach czyli MCE high i auto z 2002 nie musisz montować żadnych can bus.

ale w B6 to chyba juz bylo na standardzie, jak ja w B5 mam

Opublikowano
Witam,mam pytanie czy w b6 trzeba zakładać jakieś specialne zarówki led typu can bus czy moga być normalne nie bedzie wywalało błedu spalonej zarówki?? mam b6 z 2002r.

Jeżeli chcesz do "postojówek" i masz moduł który pokazuje spalona zarówke(a nie kazda b6 ma) to musisz kupic z can bus. A jezeli chcesz do wnetrza to bez can bus

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

Mi się wydaje że jeżeli nie masz informacji o przepalonych żarówkach czyli MCE high i auto z 2002 nie musisz montować żadnych can bus.

ale w B6 to chyba juz bylo na standardzie, jak ja w B5 mam

niestety kolego nie bylo to w standardzie w b6

Opublikowano
  • Autor

no w poprzedniej b5 po lifcie nie mialem problemu,zamontowałem ledy bez can bus i hulało :) w b6 jak mi sie spaliła zarówka od świateł mijania do wywaliło mi na desce...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a ja chcialem zapytac,bo chce kupic pozycje do b6 audi w ledach czy to 6w czy 5w,bo róznie slyszałem?

Opublikowano

zależy czy masz ori lampy czy nie .

Opublikowano

Jak masz ori ksenon lub bix to h6w. Jeśli zwykłą lampę to w5w.

Opublikowano

jeśli zwykła żarówka to możesz założyć ale jeśli żarówa typu led - musi być z funkcją can bus - ale zazwyczaj to szajs z Chin. ostatnio założyłem na tablicę rejestracyjną, miało być tysiące godzin świecenia a po 2 tygodniach się zjarały . i znowu mam po 1 pln za sztukę założone :grin:

Opublikowano

Mam dokładnie taką ja ta z tej aukcji: LED CAN BUS W5W T10 SMD 5SMD VECTRA C MB BMW JAFRA (2768256857) - motoAllegro

Nie pokazuje żadnych błędów, od kilku miesięcy działa bez problemów. Polecam :wink:

PS: taka mała rada... U mnie po założeniu wszystko było ok. Po kilku uruchomieniach auta, nie działała jedna żarówka -> błąd na fis-ie. Myślę sobie już przepaliła się :ranting: Ale po przejechaniu kilku km ponownie zaczęła działać :whistling: i od tego czasu nie mam z nią problemów :wink:

Opublikowano

mi po miesiącu ledowa postojówka się przepaliła :/

Opublikowano

ja miałem rok czasu postojówkę ledową , oświetlenie wnetrza , oświetlenie tablicy rej. i żadna się nie przepaliła.

Wszystkie żarówki kupuje w tym sklepie - Żarówki xenon, D2S, D2R, D1R, przetwornice, akcesoria, czujniki parkowania - AUTOLIGHT

Kolega kupował dodatkowo u nich zestaw xenonów , tak samo postojówki , rok czasu zero problemów .

Opublikowano

Te wszystkie ledy can bus to nic innego jak dodatkowy opornik podłaczony równolegle z diodami.

Też kupiłem can bus bo nie wiedziałem jak to działa.

Po jakimś czasie jedna padła i śmierdziało coś z lampy, okazuje się że te oporniki smd są za słabe palą się.

Postojówkę naprawiłem przegrzała się ścieżka a oporniki kupiłem 2W ceramiczne 120ohm, podłaczone równolegle do oprawki żarówki.

Od tamtego czasu wszystko działa.

Teraz mam zamiar wymienić w tablicy rej. i napewno nie będę kupował żadnych can bus

Zwykłe są tańsze a opornik kosztuje 1zł

Opublikowano
Te wszystkie ledy can bus to nic innego jak dodatkowy opornik podłaczony równolegle z diodami.

Też kupiłem can bus bo nie wiedziałem jak to działa.

Po jakimś czasie jedna padła i śmierdziało coś z lampy, okazuje się że te oporniki smd są za słabe palą się.

Postojówkę naprawiłem przegrzała się ścieżka a oporniki kupiłem 2W ceramiczne 120ohm, podłaczone równolegle do oprawki żarówki.

Od tamtego czasu wszystko działa.

Teraz mam zamiar wymienić w tablicy rej. i napewno nie będę kupował żadnych can bus

Zwykłe są tańsze a opornik kosztuje 1zł

Masz racje oczywiście. tylko bierz pod uwage że nie każdy się zna, drugiemu się nie chce tak jak mi . Gościu nie wie jaką żarówkę ma kupić , a co już mówić o tym co to jest opornik. :decayed:

Opublikowano

Ja kupiłem bez can-bus i nie wywala błędu

Opublikowano
Ja kupiłem bez can-bus i nie wywala błędu

poczytaj sobie kilka postów wcześniej , to bedziesz wiedział dlaczego nie informuje Cie o spalonej żarówce .

Opublikowano

to było do pierwszego posta. Ma z 2002r i nie musi miec cana wiec nie będzie miał błedu. Moje jest 2002r i nie musiałem kupowac specjalnych ledów z can.

Opublikowano
Te wszystkie ledy can bus to nic innego jak dodatkowy opornik podłaczony równolegle z diodami.

Też kupiłem can bus bo nie wiedziałem jak to działa.

Po jakimś czasie jedna padła i śmierdziało coś z lampy, okazuje się że te oporniki smd są za słabe palą się.

Postojówkę naprawiłem przegrzała się ścieżka a oporniki kupiłem 2W ceramiczne 120ohm, podłaczone równolegle do oprawki żarówki.

Od tamtego czasu wszystko działa.

Teraz mam zamiar wymienić w tablicy rej. i napewno nie będę kupował żadnych can bus

Zwykłe są tańsze a opornik kosztuje 1zł

to weź kolego podziel się z nami wiedzą. i zrób małe fotostory w dziale 'warsztat' i my też będziemy mogli sobie zrobic :)

Opublikowano
Te wszystkie ledy can bus to nic innego jak dodatkowy opornik podłaczony równolegle z diodami.

Też kupiłem can bus bo nie wiedziałem jak to działa.

Po jakimś czasie jedna padła i śmierdziało coś z lampy, okazuje się że te oporniki smd są za słabe palą się.

Postojówkę naprawiłem przegrzała się ścieżka a oporniki kupiłem 2W ceramiczne 120ohm, podłaczone równolegle do oprawki żarówki.

Od tamtego czasu wszystko działa.

Teraz mam zamiar wymienić w tablicy rej. i napewno nie będę kupował żadnych can bus

Zwykłe są tańsze a opornik kosztuje 1zł

to weź kolego podziel się z nami wiedzą. i zrób małe fotostory w dziale 'warsztat' i my też będziemy mogli sobie zrobic :)

Przecież się podzieliłem

Trzeba kupic opornik i wstawić równolegle z gniazdem na żarówkę

Bez przesady to bardzo prosta sprawa aby robić fotostory

aha opornik np taki:

CRL5W-100R SR PASSIVES - Rezystor: drutowy cementowy | Transfer Multisort Elektronik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.