Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Taniej Pablo, taniej :grin:

Że taniej to nie trzeba mówić :grin:

Nie gadaj bo zrobimy impreze pod Wawelem :decayed:

Ja mam taką branżę że urlopy to dopiero od Listopada, to możemy wtedy imprezować :grin:

Jedziemy obejrzeć w czwartek :decayed:

Audi RS6 Avant 21',LED,ACC,B&O,Dynamik,HUD,PANO,audi als Kombi in Magdeburg

Voll, szkoda że bez ceramiki, ale jak coś przeżyłbym. Poza tym wszystkie pakiety

Jak baba :decayed: moja żona sie szybciej decyduje jak kupuje szmaty :decayed:

Szymon dam ci taka rade bo widze ze co się rano budzisz to masz inny pomysł na auto.Jak tylko mozesz sobie pozwolić a pewnie możesz to sprzedaj to S6 i wez RS6 bo potem bedziesz żałował i bron boze nie modz nic w tej S6 bo tylko ja tuner dotknie i jej nie sprzedaż a tylko utopisz mase $$$

Paweł bo to jest tak, że przy tej kasie co krzyczą za te fury to jest taki wybór że ciężko coś wybrać. Ostatnio oglądałem Panamere TurboS w dobrej kasie i to mi robi cały czas mętlik w głowie, bo jak wsiadasz do takiego auta to każde ma w sobie coś ciekawego i innego, jakieś detale smaczki itp.

S6 zostaje jak coś dla żony i jako dzienny dupowóz, musi być drugie auto i to ma być coś pode mnie. Ale wcale nie wykluczam że będzie też "rodzinnym autem" z pokaźną stajnią pod maską

Co do robienia S6 to na razie mam czekać na interfejs który to w ogóle ruszy. A ile to potrwa to wiedzą tylko tam na górze chyba. Wściekam się o to bo mam wrażenie że jest powolne.

P.S się wczoraj pan z Ferrari California na A4 wkurwił, taka fura i zbliżał się dopiero powyżej 230km/h do mnie :decayed: niestety ale u mnie nie ta aerodynamika :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tak: Audi jest za***iste itd. itp. RS6 ciód miód i orzeszki, ale to będzie auto tylko trochę lepsze niż S6, którym już sobie pojeżdziłeś.

Ja bym spróbował czegoś innego.

Jeśli nadal ma być szybki dupowóz to bierz Panamerę albo M5.

Są jeszcze takie wynalazki jak Jag XFR-S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze takie wynalazki jak Jag XFR-S

:slina:

Panamera szału nie robi :kwasny: - ja bym jeszcze spojrzał na egzotyke - Maserati :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Audi jest za***iste itd. itp. RS6 ciód miód i orzeszki, ale to będzie auto tylko trochę lepsze niż S6, którym już sobie pojeżdziłeś.

Ja bym spróbował czegoś innego.

Jeśli nadal ma być szybki dupowóz to bierz Panamerę albo M5.

Są jeszcze takie wynalazki jak Jag XFR-S

Są takie opcje:

1. Auto "szybkie" okazjonalnie na tor i 1/4 w przystępnej cenie: Nissan GTR

2. Auto uniwersalne szybsze od obecnego: RS6 lub M5

3. Auto w klasie super-sport&lansowóz (mało prawdopodobne) : 458 Italia lub Porsche 911

Tak to wygląda i od początku te auta się najczęściej przewijają przez nasze wspólne rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze takie wynalazki jak Jag XFR-S

:slina:

Panamera szału nie robi :kwasny: - ja bym jeszcze spojrzał na egzotyke - Maserati :decayed:

Miłośnikiem Porsche nie jestem, ale właśnie Panamera jakoś mi podchodzi. Fakt, że nie każda - bo niektóre tak bidnie wyglądają, że aż żal (nietrafiona kompilacja koloru i felg).

Ale od jakiegoś czasu po moim rodzinnym miasteczku furka Panamera GTS i muszę powiedzieć, że dźwięk tego auta za każdym razem przyprawia mnie o ciarki na plecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze takie wynalazki jak Jag XFR-S

:slina:

Panamera szału nie robi :kwasny: - ja bym jeszcze spojrzał na egzotyke - Maserati :decayed:

Panamera (S, 4S i GTS) nie, ale Turbo S już sporo potrafi. Oczywiście mówimy o używce bo te już całkiem ładnie potaniały i prowadzi się nieziemsko, nie da się tego opisać jak auto o takich gabarytach składa się w zakręty. Maserati w standardzie jest powolne, dopiero wersje MC są konkretne. Ale to egzotyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Audi jest za***iste itd. itp. RS6 ciód miód i orzeszki, ale to będzie auto tylko trochę lepsze niż S6, którym już sobie pojeżdziłeś.

Ja bym spróbował czegoś innego.

Jeśli nadal ma być szybki dupowóz to bierz Panamerę albo M5.

Są jeszcze takie wynalazki jak Jag XFR-S

RS6 to kompletnie inna ligazwlaszcza jeżeli chodzi o wyglad.

Jeżeli ja bym byl w tak luksusowej sytuacji i mial taki budżet to wzial bym szybkie i rodzinne auto dla siebie na co dzień ktorym na pweno nie jest panamera ze bmw nie lubie to bylo by to RS6 żonę wsadzil bym w np: S3 bo nie widze sendu ubierania kobiety w takiego smoka którm się sie ciężko manewruje parkuje itp. a fo zabawy zrobil bym sobie jakas EX lub cos podobnego i na pewno nie kombinowal z dwoma dyzymi samochodami które sa w brew pozora podobne do siebie. Ale to oczywiście moje podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze takie wynalazki jak Jag XFR-S

:slina:

Panamera szału nie robi :kwasny: - ja bym jeszcze spojrzał na egzotyke - Maserati :decayed:

Panamera (S, 4S i GTS) nie, ale Turbo S już sporo potrafi. Oczywiście mówimy o używce bo te już całkiem ładnie potaniały i prowadzi się nieziemsko, nie da się tego opisać jak auto o takich gabarytach składa się w zakręty. Maserati w standardzie jest powolne, dopiero wersje MC są konkretne. Ale to egzotyka

ale ja nie mówię o samych osiągach jeżeli chodzi o panamerę - o zakręty jeżeli chodzi to się zgodzę - za***ista zabawa - każde porsche oprócz 911 mi dało frajdę na torze - łącznie z cayenne - 911 niby się trzyma w zakrętach ale dupką trochę zamiata jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek to dziś - pojechałeś? jedziesz? czy dziś już inna myśl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w DE od kilku dni po kilka lub kilkanaście godzin, jeżdżę do klientów itp. akurat dzisiaj miałem Lipsk a do Magdeburga rzut beretem, to podjechałem obejrzeć to RS, powiem że robi wrażenie i na żywo jest zdecydowanie bardziej przysadzista, brzmienie też niczego sobie. Z wypasu tak jak już wcześniej ustaliłem brakuje ceramiki. Niestety nie pojeździłem tym egzemplarzem, ale udostępniono szarą RS6 demówkę, niestety nie na sprzedaż (niby tych z pierwszej partii nie sprzedają). Wrażenia z jazdy owszem rewelacyjne, ale nie ma jakiegoś mega przeskoku w stosunku do S6. Mniej się buja na zakrętach jest twardsze w opcji Dynamic, i układ kierowniczy jakby był jeszcze bardziej bezpośredni. O wnętrzu itp to nie mam co pisać bo jest takie samo jak u mnie. Hamulce standardowe hamują tak jak te w Esce, ale wolniej się nagrzewają i nie puchną tak szybko przy autostradowych hamowaniach. Dojebanie ma konkretne ale to sprawa oczywista to generalnie tyle. Wrażenia owszem są ale czy warte 120k to już nie takie proste do rozstrzygnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzisz. Najważniejsze według mnie,że sprobowałeś, i przynajmniej wiesz na czym stoisz :wink: wiem,że to inna półka,ale.. zostałem zmiażdżony. Wawa, wczoraj wieczór -

954842_10151647983446435_877655493_n.jpg

1011699_10151647983306435_1875025067_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc widzisz już mniej więcej jak ma się to RS6 do Twojej S6, wg mnie szukałbym coś innego jeśli chcesz zostawić żonie S6 ale osobiście zrobiłbym tak jak Turdzi pisze, kupił S3 albo dodam od siebie taką S5 i byłaby zadowolona ale z kolei jak ma jeździć z dzieckiem takim autem to byłoby ciężko.

Ja nadal mówię, only GT-R :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No McLaren to tak od 170 tys. euro także jeszcze musiałbym trochę dukatów naklepać. A co o GTR'a Pablo to za niedługo ma być GTR w wersji Nismo, z podniesioną mocą i kilkoma kolejnymi udoskonaleniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc widzisz już mniej więcej jak ma się to RS6 do Twojej S6, wg mnie szukałbym coś innego jeśli chcesz zostawić żonie S6 ale osobiście zrobiłbym tak jak Turdzi pisze, kupił S3 albo dodam od siebie taką S5 i byłaby zadowolona ale z kolei jak ma jeździć z dzieckiem takim autem to byłoby ciężko.

Ja nadal mówię, only GT-R :decayed:

Sportback ma tyle miejsca ile A4 do jazdy ns zakupy z dwójką malych dzieci więcej niz nadto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportback ma tyle miejsca ile A4 do jazdy ns zakupy z dwójką malych dzieci więcej niz nadto.

Miałem na myśli 2/3 drzwiowe ale tak jak mówisz sportback to było by dobrą opcją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, skonczcie pieprzyc, kolega tylko nakreca temat a nic w tym sie nie zmienia, duzo gadki malo czynu...

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielom, jak się zmieni to Ci kopara tak opadnie, że jej przez miesiąc nie pozbierasz :whistling:

BTW Szymeniu umawialiśmy się na kwiecień na detailing :whistling: biorę pod uwagę problemy z maluszkiem ale mamy koniec czerwca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielom, jak się zmieni to Ci kopara tak opadnie, że jej przez miesiąc nie pozbierasz :whistling:

BTW Szymeniu umawialiśmy się na kwiecień na detailing :whistling: biorę pod uwagę problemy z maluszkiem ale mamy koniec czerwca :wink:

Nie czytasz ze zrozumieniem, po to byla ta emota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...