Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tak z 564 na 411

2 szt identyczne, czerwona i czarna

grubo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie będziesz miał mi za złe koloru :wink: tylko że u mnie jak coś wszystko w czerni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie będziesz miał mi za złe koloru :wink: tylko że u mnie jak coś wszystko w czerni :decayed:

No nie, jednak beda dwie audiczki w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie będziesz miał mi za złe koloru :wink: tylko że u mnie jak coś wszystko w czerni :decayed:

No nie, jednak beda dwie audiczki w domu?

Do soboty mam podpisać jak coś zamówienie. Przed zamknięciem kwartalnej sprzedaży. Mam dwa auta na ręku M5 i RS6 cena bardzo zbliżona

Ironia losu jest taka że dokładnie rok temu pisałem zamówienie na S6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wysyp RSów na mobile :shock3: szkoda,że 99% identycznych :D czarny, pakiet carbon, czarna skóra z czerwonym szwem i czerwone pasy. jeden białasek sie uchował, na alcantarze

Audi RS6 Avant 4.0 TFSI Quattro SHZ LEDER KLIMA NAVI jako Kombi w Bietigheim-Bissingen

Allee sucza :slina::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku ale z tego co pamiętam to napis jest opcją i możesz to wywalić (zastępując czymś hmmm... poprawnym :wink:).

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

No i gratulacje decyzji i zakupu :thumbup1: Będzie pierwsze forumowe RS :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo im chyba nie ida za bardzo, ale samochod piekny zabawa przednia

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

oct wali juz w nich softy, https://www.facebook.com/pages/OCT-Tuning-GmbH/101429823241052

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku ale z tego co pamiętam to napis jest opcją i możesz to wywalić (zastępując czymś hmmm... poprawnym :wink:).

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

No i gratulacje decyzji i zakupu :thumbup1: Będzie pierwsze forumowe RS :decayed:

nie ma nigdzie opcji by nie było napisu ale spytam bo jutro bede w salonie

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Mam nadzieję że nie będziesz miał mi za złe koloru :wink: tylko że u mnie jak coś wszystko w czerni :decayed:

czerwień bierzesz????

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

bo im chyba nie ida za bardzo, ale samochod piekny zabawa przednia

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

oct wali juz w nich softy, https://www.facebook.com/pages/OCT-Tuning-GmbH/101429823241052

jakby ktoś program robił to na pewno za jakiś czas nie pogardze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę czerwoną bo taki kolor miałem w C6 Misano Rot. Tylko że wszystkie dodatki czarne

Ale jeszcze sie nie zdecydowałem bo myślę o M5. Termin masz na ten rok czy 14' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku ale z tego co pamiętam to napis jest opcją i możesz to wywalić (zastępując czymś hmmm... poprawnym :wink:).

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

No i gratulacje decyzji i zakupu :thumbup1: Będzie pierwsze forumowe RS :decayed:

nie ma nigdzie opcji by nie było napisu ale spytam bo jutro bede w salonie

Tylko dorwij kogoś kumatego i chętnego do pomocy... Żeby Ci gwarancji na quattro nie zabrali jak ściągniesz ori napis :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier... nie wierze w was panowie!! albo grubo albo wcale! 3 RS6 na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 RS6 na forum...

a nie 2? brata Kuredu chyba nie ma na forum :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym narazie to jest jedna zamówiona przez forumowicza a Szymek jeszcze kmini :decayed:

Bo mnie beta kusi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym narazie to jest jedna zamówiona przez forumowicza a Szymek jeszcze kmini :decayed:

Bo mnie beta kusi :decayed:

rozumiem że jeździłeś RS6 i M5 ... wybierz w którym się lepiej czujesz bo auto jest dla ciebie , nie patrz na oczekiwania innych - propos wiesz co ja bym wybrał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...