Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy do Adama jedziesz na soft?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SPORTMILE POLSKA w kooperacji z MRC TUNING zaprasza klientów posiadających jednostkę 4.0 tt na modyfikacje elektroniczną. Od dzisiaj auta S6 S7 RS6 RS7 nie stanowią żadnego problemu . I tym miłym akcentem zaczynamy weekend.

:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy do Adama jedziesz na soft?:whistling:

Na fejsie pisał że ma czas w przyszłym tygodniu.

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

SPORTMILE POLSKA w kooperacji z MRC TUNING zaprasza klientów posiadających jednostkę 4.0 tt na modyfikacje elektroniczną. Od dzisiaj auta S6 S7 RS6 RS7 nie stanowią żadnego problemu . I tym miłym akcentem zaczynamy weekend.

:decayed::decayed::decayed:

Już mnie zdąrzył poinformować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się dzisiaj telefony rozdzwoniły wszyscy już robią 4.0 TT :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo w kalendarzu święto, 12 lipca, dzień 4.0 V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja spytam przy okazji modzenia auta Szymenia - robi ktoś bezproblemowo 3.0tfsi 300KM, czy to w A6, czy A7? Jetronik, Patrox'y - jest coś poza boxami ABT, czy MTM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja spytam przy okazji modzenia auta Szymania - robi ktoś bezproblemowo 3.0tfsi 300KM, czy to w A6, czy A7? Jetronik, Patrox'y - jest coś poza boxami ABT, czy MTM?

chyba nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się dzisiaj telefony rozdzwoniły wszyscy już robią 4.0 TT :grin:

Szymek to wszyscą są teraz ciekawi kogo wybierzesz i jak ta zabawa się skończy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czy temat czerwonego RS6 ucichł czy czekamy na nowy temat na a4klub :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modyfikacji to raczej Adam, wczoraj jeszcze pisał do mnie Dynosoft że też już stroi soft czyli już go ktoś złamał i poszło w świat.

3,0 TFSI nie ruszone niestety.

Co do tego jak się wszystko skończy to nie chciałbym zapeszać ale po kilku modach (nie tylko soft) jest 6 z przodu z mocą i 7 na niutonach. Tyle po rozmowie wiem.

Temat nowego RS6 ucichł bo nie ma co bić piany. Już wiem co chcę pojeździłem trochę pooglądałem mam już wizję co chciałbym mieć i teraz czekam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze Szymek, jedno czerwone RS6 wystarczy. Ja dostałem termin odbioru lustopad a jako ze od stycznia nowe przepisy vat-50% od auta to przelozylem odbior na luty/marzec ale za to rocznik 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze Szymek, jedno czerwone RS6 wystarczy. Ja dostałem termin odbioru lustopad a jako ze od stycznia nowe przepisy vat-50% od auta to przelozylem odbior na luty/marzec ale za to rocznik 2014

Wlasnie poczytalem o tym vacie i nie bedzie tak, ze przy zakupie mozna bedzie odliczyc 50% VAT, ale max 8tys zl? Ale moze czegos nie wiem, bo za 2tys zl nie przesuwalbys chyba odbioru auta o pol roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio tylko 6 sztuk przewidzieli na ten rok? dla 38mln kraju? wiem,że żaden z nas ważny rynek,ale ludzie.. tu sie sprzedaje rocznie 40 ferrarek po 1,5 bańki, wiec mysle,ze i chetnych na RS6 by sie znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z vatem chcieli limit kwotowy ale sie Unia nie zgodzila i ma byc 50% bez limitow od auta i paliwa. Powinnobtc 100% jak u Niemca bo nie dosc ze cena tam duzo nizsza to jeszcze 100% vatu odliczaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio tylko 6 sztuk przewidzieli na ten rok? dla 38mln kraju? wiem,że żaden z nas ważny rynek,ale ludzie.. tu sie sprzedaje rocznie 40 ferrarek po 1,5 bańki, wiec mysle,ze i chetnych na RS6 by sie znalazło.

skad te dane apropo ferrari?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...