Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

100-200 ponizej 9 sek to super wynik. Po wydechu inowym strojeniu ponizej 8 sek zejdzie a to juz mega wynik. Jak testowalem RS to w zaleznosci od wiatru i nachylenia bylo miedzy 8 a 8,5sek. Trza sie bedzie Szymek gdzies w przyszlym roku na zawidy 1/4 mili umowic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a potem Ty zawitasz do sportmile RSem i zrobisz 700 ps :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem Ty zawitasz do sportmile RSem i zrobisz 700 ps :naughty:

Wczoraj tak staliśmy i rozmawialiśmy przy tych RSach itp. I jak to mówią na każdego kozaka trafi się większy kozak. A mając okazję jechać Hortexowym RSem chce mieć takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie gtr/prosie/lambo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównałem dwa filmiki - RS6 jak testowałem i Szymka do 300km/h, RS delikatnie jest szybszy ale róznica jest praktycznie znikoma -RSvS6 - 240 - 235, 250-244 itd

300-294 także siła musi być Szymek niesamowita teraz

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

porównałem jeszcze inaczej - u mnie start jest od 204 u Szymka od 216, przy 260 RS jest o 4-6km/h szybszy, później do 300km/h róznica jest stała

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

nakładając oba filmy RS i S6 100-200 auta idą identycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie gtr/prosie/lambo?

Za 1/2 ceny z tych aut będzie takie iak Hortexa RS. Rozjebal mi mózg ten potwór

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

porównałem dwa filmiki - RS6 jak testowałem i Szymka do 300km/h, RS delikatnie jest szybszy ale róznica jest praktycznie znikoma -RSvS6 - 240 - 235, 250-244 itd

300-294 także siła musi być Szymek niesamowita teraz

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

porównałem jeszcze inaczej - u mnie start jest od 204 u Szymka od 216, przy 260 RS jest o 4-6km/h szybszy, później do 300km/h róznica jest stała

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

nakładając oba filmy RS i S6 100-200 auta idą identycznie

Na razie wrażenia sa kosmiczne ale trzeba pamiętać o tym j**anym S-troncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównałem dwa filmiki - RS6 jak testowałem i Szymka do 300km/h, RS delikatnie jest szybszy ale róznica jest praktycznie znikoma -RSvS6 - 240 - 235, 250-244 itd

300-294 także siła musi być Szymek niesamowita teraz

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

porównałem jeszcze inaczej - u mnie start jest od 204 u Szymka od 216, przy 260 RS jest o 4-6km/h szybszy, później do 300km/h róznica jest stała

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

nakładając oba filmy RS i S6 100-200 auta idą identycznie

Troche chyba sie rozpędziłeś w tych porównaniach i wnioskach idących z filmików na jutubie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja porównuje swoje filmy do tych Szymka, jak ktoś ma profi program do nakładania filmów to mogę podesłać na maila i ktoś nałoży, bo nie bardzo wiem Buba do czego pijesz, masz kila str wcześniej mój film z RS6 100-200 to sobie możesz sam porównać, no chyba że różnica 0,1sek to dla Ciebie mocne rozpędzenie. a w filmiku od 200 w góre bez nakładania, gołym okiem widać że RS jedzie troche lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że porównujesz dwa samochody po filmikach i piszesz jednoznacznie że jest to samo i nie ma żadnej różnicy pomiędzy 2tonowym 5.0TT 580KM a 2 tonowym 4.0TT 420KM

Filmiki nie są od tego. Porównuje się auta na drodze, w realu. Z kreski albo z rolki przy takich samych warunkach pogodowych. Takie pisanie niczemu nie służy i nic nie wnosi. Pisanie że któryś jest o 4 czy 6 km/h szybszy czy o różnicy 0.1sek brzmi troche jak komentarze hejterów pod filmikami na jutubie. Bez obrazy. Próbuje Ci tylko przekazać o co mi chodzi:wink:

Ja wiem że nastała teraz taka moda. Tak jak Vampir porównuje golfa do osiągów veyrona ale dopiero jak staną obok siebie to będzie wiadomo który lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że porównujesz dwa samochody po filmikach i piszesz jednoznacznie że jest to samo i nie ma żadnej różnicy pomiędzy 2tonowym 5.0TT 580KM a 2 tonowym 4.0TT 420KM

Filmiki nie są od tego. Porównuje się auta na drodze, w realu. Z kreski albo z rolki przy takich samych warunkach pogodowych. Takie pisanie niczemu nie służy i nic nie wnosi. Pisanie że któryś jest o 4 czy 6 km/h szybszy czy o różnicy 0.1sek brzmi troche jak komentarze hejterów pod filmikami na jutubie. Bez obrazy. Próbuje Ci tylko przekazać o co mi chodzi:wink:

Ja wiem że nastała teraz taka moda. Tak jak Vampir porównuje golfa do osiągów veyrona ale dopiero jak staną obok siebie to będzie wiadomo który lepszy.

W serii miałem 460 PS i na 1/4 w Kamieniu robiłem 12,3 a RS 6 12,7. Ta sama pogoda te same warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz czy RS6 w serii nie ma 600+? Może być analogiczna sytuacja że tam też jest bonus na starcie :wink:

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Nie czepiam się i nie jestem upierdliwy. Może się faktycznie okazać ze oba idą identycznie co byłoby strzałem w kolano dla Audi. Chodzi mi tylko o to że bez porównania na żywca nie ma można pisać że idą tak samo bo jest spora różnica w pojemności, KM i Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serii miałem 460 PS i na 1/4 w Kamieniu robiłem 12,3 a RS 6 12,7. Ta sama pogoda te same warunki.

100 koni mocniejszy RS6 wolniejszy od S6 o 0,4 sekundy na cwiare... ciekawe jak by bylo gdybyscie sie furami zamienili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2tonowym 5.0TT 580KM

teraz jest 4.0TT 560KM

co do porównania filmików, jeżeli oba filmy lecą jednoczesnie i jedno auto zaczyna od 210 drugie od 220 i przy 260 to pierwsze jest z przodu to na tej podstawie pisze że jadą bardzo podobnie ze wskazaniem na jedno badz drugie, wiadomo, że nie wiemy w jakich warunkach oba auta jechały, dlatego też napisałem Szymkowi że chętnie bym się spotkał na zawodach 1/4 mili by porównać auta,

a co do RS6 to nie skręca tak źle jak poprzednik i całkiem nieźle sobie radzi

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

dodatkowo porównujemy std RS6 560KM do Szymka po programie 530KM, Nm nawet u Szymka większy i silniki oba 4.0TT, dlatego auta mogą faktycznie podobnie jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2tonowym 5.0TT 580KM

teraz jest 4.0TT 560KM

co do porównania filmików, jeżeli oba filmy lecą jednoczesnie i jedno auto zaczyna od 210 drugie od 220 i przy 260 to pierwsze jest z przodu to na tej podstawie pisze że jadą bardzo podobnie ze wskazaniem na jedno badz drugie, wiadomo, że nie wiemy w jakich warunkach oba auta jechały, dlatego też napisałem Szymkowi że chętnie bym się spotkał na zawodach 1/4 mili by porównać auta,

a co do RS6 to nie skręca tak źle jak poprzednik i całkiem nieźle sobie radzi

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

dodatkowo porównujemy std RS6 560KM do Szymka po programie 530KM, Nm nawet u Szymka większy i silniki oba 4.0TT, dlatego auta mogą faktycznie podobnie jechać

I sedan który pewnie trochę jest lżejszy:wink: Trochę głupie to porównanie z GT-R`em bo to nie ta liga ale RS6 daję radę:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jeszcze link z testu m.in 1/4 mili

od starego RS6 nowe jest o 1 sek szybsze

AudiBoost - Super wagon shootout: Auto Bild compares the new C7 RS6 to the E63 AMG S 4Matic Wagon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się mierzyłem tylko ze starą RS6 C6. Różnice są na poziomie nie zauważalnym bez dobrej aparatury pomiarowej. Moja waży 1950

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=5]Sportmile Polska

[/h][h=5]Normalnie bym napisal w przypadku audi rs6 . 2 x audi rs6 lacznie 16xx koni ...... W tym przypadku 2 x gtr .... lacznie zadnej skrzyni ;)

:grin::grin:

[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem na mysli rs6 c6 5.0TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wielkość twojego s6 mierzy się średnica jąder kierowcy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...