Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

bazowe koło, bez LEDów, bez pakietu aluminium, bez ceramiki, bez B&O - biedniutka W ODNIESIENIU (!!!!) do wroclawskiej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie coś słabo wyposażona :eusathink:

Teraz pytanie ktoś kto kupuje takie auto już oszczędzał w konfiguratorze czy po prostu nie chciał tych rzeczy w co nie chce mi się wierzyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto stąd prowadzi tego AudiBlogPL i juz kolejny raz cytuje niemal słowo w słowo moje wpisy z forum na fejsie ? :kox: to podchodzi pod stalking!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś słabo wyposażona :eusathink:

Teraz pytanie ktoś kto kupuje takie auto już oszczędzał w konfiguratorze czy po prostu nie chciał tych rzeczy w co nie chce mi się wierzyć..

Moze poprostu wybral to co chcial? To takie dziwne?...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie auto zamawiane przez klienta tylko przez salon, wiec wzieli takie zeby bylo chodliwe (czarne :decayed: ) a nie wykosztowali sie zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza walorami estetycznymi PODOBNO w nocy nie ma aż takiej rożnicy zwlaszcza jak sie wyposaży audisię w tego asystenta świateł drogowych , doświetlanie zakrętów itd. jest tam jakiś pakiet za 6 koła bodajże. a do LEDów dopłata 9klocków ale wtedy ma sie to wszystko zawarte już.

Jak ma ksenony to wygląda jakby miał oczy i widać gdzie patrzy tym wkurwionym wzrokiem, ale z ledami wygląda lepiej, taki STORM TROOPER :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie oglądam sobie też film z YT i facet dokładnie to powiedział co ty Bartek. Że jako mijania w nocy nie ma większej różnicy w nowym samochodzie. Jednak walory estetyczne i trwałość przemawiają za Ledem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica według mnie jest w dokładności wiązki światła. Poza tym jak bierzesz pakiet LED to masz dynamiczną korekcję zasięgu w zależności od prędkości jazdy doswietlanie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaję ,że świecą lepiej światła mijania, bo o długich to nawet nie wspominam bo jest przepaść bynajmniej w odniesieniu do ksenonu w A4 B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się spytam, po ciul asystent świateł drogowych przy świetnie świecących mijania - ja miałem w BMW i tego szajsu nie używałem :kwasny: Owszem, fani gadgetów się radują, ale jak dla mnie osobiście to kicha nie funkcja:thumbdown:

100x bardziej wolał bym te LED'y - wyglądają zabójczo w porównaniu do tych bixów ze zdjęcia:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto stąd prowadzi tego AudiBlogPL i juz kolejny raz cytuje niemal słowo w słowo moje wpisy z forum na fejsie ? :kox: to podchodzi pod stalking!! :decayed:

nie wiem kto to, ale jest ewidentnie kretynem i spamerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazowe koło, bez LEDów, bez pakietu aluminium, bez ceramiki, bez B&O - biedniutka W ODNIESIENIU (!!!!) do wroclawskiej :rolleyes:

Jezeli mam byc szczery to to bazowe kolo wyglada milon razy lepiej niż tez wiesniackie czarne felgi z opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad tym rozmiarem, znasz moje zdanie.. Będzie trzeba rozkminiać znów dobrą drogę po Krakowie gdzie nie ma dziur :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad tym rozmiarem, znasz moje zdanie.. Będzie trzeba rozkminiać znów dobrą drogę po Krakowie gdzie nie ma dziur :grin:

Aś mnie wyebał na mine z tymi drogami u Was, myślę sobie jadę do KRK będzie git, a tu zonk :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jest dobrze bo załatali wszystkie studzienki więc git :decayed:

3km na Bora Komorowskiego droga jak stół dlatego można tam robić skilla :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...