Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprawdzony ocieplacz do akumulatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:) a będziesz wiedział jakie wymiary wziąć tak aby starczyło na oprawienie aku? Jak nie znajdę w sklepie to od Ciebie bym wziął jeśli będzie taka możliwość oczywiście, dam znać.
Opublikowano
Oprawić dookoła akumulatora styropianem? Nie wiem czy wyglądało by to takie estetycznie chyba, że znajdę gdzieś czarny styropian, a macie może foto jak u Was wygląda? I to jest dużo lepsze rozwiązanie jeśli chodzi o termoizolacyjność niż sam ocieplacz?

Będziesz miał motywację żeby założyć podszybie poliftowe :naughty: Nic nie będzie widać :naughty:

nie no zaruje przeciez ni bede wysyłał:polew::grin: no ale jesli to tylko przesyłka nic wiecej;>:decayed::kox:
:) a będziesz wiedział jakie wymiary wziąć tak aby starczyło na oprawienie aku? Jak nie znajdę w sklepie to od Ciebie bym wziął jeśli będzie taka możliwość oczywiście, dam znać.

Kurde, on tak na serio :decayed:

Opublikowano
  • Autor

;>

Opublikowano
Oprawić dookoła akumulatora styropianem? Nie wiem czy wyglądało by to takie estetycznie chyba, że znajdę gdzieś czarny styropian, a macie może foto jak u Was wygląda? I to jest dużo lepsze rozwiązanie jeśli chodzi o termoizolacyjność niż sam ocieplacz?

Będziesz miał motywację żeby założyć podszybie poliftowe :naughty: Nic nie będzie widać :naughty:

nie no zaruje przeciez ni bede wysyłał:polew::grin: no ale jesli to tylko przesyłka nic wiecej;>:decayed::kox:
:) a będziesz wiedział jakie wymiary wziąć tak aby starczyło na oprawienie aku? Jak nie znajdę w sklepie to od Ciebie bym wziął jeśli będzie taka możliwość oczywiście, dam znać.

Kurde, on tak na serio :decayed:

może zaczne zwozic styrodur z budowy :decayed: i w dziale sprzedam zamieszcze...wymairy zalezne jaki masz akk:):kox:

Opublikowano

my n a budowie tez tego dosyc sporo mamy.musze pomierzyc aku.:naughty:

Opublikowano
  • Autor

seb2sjc

Wysokość: 190mm

Szerokość: 278mm

Głębokość: 175mm

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Jeszcze przydałoby się wsadzić coś za chłodnicą tak aby w zimie auto z rana jak najszybciej miało grzanie do wnętrza to też styrodur się sprawdza?

Opublikowano
seb2sjc

Wysokość: 190mm

Szerokość: 278mm

Głębokość: 175mm

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Jeszcze przydałoby się wsadzić coś za chłodnicą tak aby w zimie auto z rana jak najszybciej miało grzanie do wnętrza to też styrodur się sprawdza?

karton :decayed:

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Ktoś ma na budowie? :polew:

taki żarcik :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, że karton :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

74646117628655818126_thumb.jpg

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

zrobione tak na szybko.:naughty:

Opublikowano

Marudzenia troche bylo odnosnie koloru ale zle to nie wyglada. Mozna tez polaczyc styropian jakims klejem sylikonowym do folii dachowej paro przepuszczalnej np. czarnego koloru :P jest mocna spoko wyglada i mozna zropic klapke na rzep.

Opublikowano

I tak jest to pod plastykowa oslona , wiec co to przeszkadza, maska i tak zamknieta :)

Opublikowano
http://www.iv.pl/images/74646117628655818126_thumb.jpg

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

zrobione tak na szybko.:naughty:

d

Eeeeee no profeska :naughty: Też sobie takie dziabne :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.