Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Multi - szarpie na niskich obrotach oraz chrobotanie na postoju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, próbowałem szukać podobnego wątku, lecz nie doszukałem się identycznego problemu. A mianowicie, przy niskich obrotach takich okolo 1800 szarpie autem, obroty skaczą. Póżniej jak dogazuję to na wyższych nie ma takiego problemu. Dzieje się to niezaleznie czy na zimnym czy rozgrzanym silniku. Mam w związku z tym pytanie, czy może być to spowodowane tym, że intercooler jest nieszczelny (w sobotę będę wymieniał) czy skrzynia się sypie?

Poza tym jak odpalam auto i nie nie robię - stoję na odpalonym, to tak jakby co jakiś czas coś się w skrzyni poruszało, takie lekkie chrobotanie (przestawianie sie) i jest to powtarzalne co kilka sekund, czy to jest normalne>?

Nie jestem mechanikiem, nie znam się zupełnie na skrzyniach tym bardziej automatach. Jeśli nawet zadałem oczywiste lub głupie pytanie, to mimo tego proszę o odpowiedź. Dziękuję z góry:)

Opublikowano

Zadzwoń do Bartka (Bart-S), to Ci odpowie, czy to może być skrzynia (najprawdopodobniej tak) i co z tym można zrobić oraz w jakim terminie :decayed:

Opublikowano

nieszczelny dolot tez moze byc skutkiem szarpniec i niestabilnej pracy filnika, do tego przeplywka, przepustnica, dwumas:)zrob logi dynamiczne i statyczne, do tego jak najbardziej zadzwon do Bartka-S, napewno bez screenow z blokow pomiarowych vaga odnosnie skrzyni sie nie obejdzie.....

P.s a tak na marginesie podpinales Vaga?

Opublikowano
  • Autor

to najpierw, dzięki za odpowiedz;) nie podpinałem, dopiero uda mi się to zrobić na weekendzie, to rzuce screeny. Pytam tak profilaktycznie, bo miałem nadzieje ze to nie skrzynia... ale najpierw załatwię sprawę z intercoolerem a następnie podepnę pod vaga.

Opublikowano

A głośne to chrobotanie jest, czy dopiero słyszalne jak wejdziesz pod samochód?

Co do tego szarpania to jak to wygląda? Jakby ktoś cię kopnął w plecy przy przyśpieszaniu, czy jakby się "sprzęgło ślizgało"?

Opublikowano
  • Autor

Jest to słyszalne w środku w aucie. Ustawiam skrzynię na P i przekręcam kluczyk by odpalić i własnie w tym czasie od przekręcenia kluczyka do odpalania słyszę tak jakby co kilka sekund coś w skrzyni się poruszało, takie dziwne odgłosy chrobotania...

Zaś odnośnie szarpania to raczej tak jakby ktoś "w plecy kopnął", dzieje się to na niskich obrotach tak okolo 1800 i skacze w tym momencie obrotomierz. Jak dodaję gazu to nie ma takiego problemu na wysokich obrotach, jak znów zwolnię i mam niskie obroty to znów "skacze".

Opublikowano

A jak jedziesz powiedzmy 40km/h i odpuścisz gaz to też jest to "kopnięcie w plecy"?

Opublikowano
  • Autor

nie, nie ma w takim przypadku, tylko tak jak opisałem wyżej. Czuć tak jakbym jechal na styku biegów i przeskakiwały te biegi i obrotomierz "skakał" i czuć wyraźnie podczas jazdy takie szarpnięcie

Opublikowano

No to trzeba poczekać co Bartek powie :whistling:

Co do szarpania to równie dobrze może być to dwumas. Takie szarpanie też masz w trybie sekwencyjnym?

Opublikowano
  • Autor

ok, dzięki, w sekwencyjnym tego nie odczuwam. Dopiero w sobotę będę miał dostęp do auta, więc wszystko jeszcze zweryfikuje tak jak wyżej pisaliście i opiszę jeszcze raz. A odnośnie tego "ruszania się skrzyni" Fr0styyy, u Ciebie jest coś słychać jak się przekręci kluczyk w stacyjce?

Opublikowano

Słychać pompę paliwa i ABS jak włączam zapłon :P

Opublikowano
  • Autor

hehehe nie, to nie to ;)

Opublikowano

u mnie za *takie szarpanie odpowiedzialny byl zawor egr- gruntowane czyszczenie *zalatwilo sprawe*

to juz bylo kilka lat temu*

Opublikowano
  • Autor

ok, dzięki za odpowiedzi, dopiero w przyszlym tygodniu się za to wezmę, to dam znać w czym tkwi problem, na razie jeżdżę golfikiem :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
witam, próbowałem szukać podobnego wątku, lecz nie doszukałem się identycznego problemu. A mianowicie, przy niskich obrotach takich okolo 1800 szarpie autem, obroty skaczą. Póżniej jak dogazuję to na wyższych nie ma takiego problemu. Dzieje się to niezaleznie czy na zimnym czy rozgrzanym silniku. Mam w związku z tym pytanie, czy może być to spowodowane tym, że intercooler jest nieszczelny (w sobotę będę wymieniał) czy skrzynia się sypie?

Poza tym jak odpalam auto i nie nie robię - stoję na odpalonym, to tak jakby co jakiś czas coś się w skrzyni poruszało, takie lekkie chrobotanie (przestawianie sie) i jest to powtarzalne co kilka sekund, czy to jest normalne>?

Nie jestem mechanikiem, nie znam się zupełnie na skrzyniach tym bardziej automatach. Jeśli nawet zadałem oczywiste lub głupie pytanie, to mimo tego proszę o odpowiedź. Dziękuję z góry:)

Skoro już coś chrobocze to niestety skrzynię trzeba wyjąć...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.