Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.8T Quattro 196KM 2001] Dolphin szary Latający Holender


SzamiNL

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek kilka fotek: ?cmd=getpart&link=Pl1gg7kGxupZJWuUQAlPfSek00Gt2fAiVBI6JQGRRHAx9WYNBmMQFAdkQxB6kTM6bBAAsAGkNjNwkQGl82ZxLGbjOBA6kmc38DKsbSNMOTNVIjMVbQKk5gARkDAsMTMsMTOoezXodDM6bCMfGGc2k

?cmd=getpart&link=Pl1gg7kGxupZJWuUQAoQh2kkHMCXfAiVBI6JQGRRHAx9WYNBmMQFAdkQxB6kTM6bBAAsAGkNjNwkQGl82ZxLGbjOBA6kmc38DKsbSNMOTNVIjMVbQKk5gARkDAsMTMsMTOoezXodTMkOSMfGGc2k

?cmd=getpart&link=Pl1gg7kGxupZJWuUQAn6xakkWOfVfAiVBI6JQGRRHAx9WYNBmMQFAdkQxB6kTM6bBAAsAGkNjNwkQGl82ZxLGbjOBA6kmc38DKsbSNMOTNVIjMVbQKk5gARkDAsMTMsMTOoezXodTMkMiNfGGc2k

?cmd=getpart&link=exqbAHksxnbZJcMSQAkzD4skNDKdfAiVBI6JQGRRHAx9WYNBmMQFAdkQxB6kTM6bBAAsAGkNjNwkQGl82ZxLGbjOBA6kmc38DKsbSNMOTNVIjMVbQKk5gARkDAkNTMkODMoODN2OkLFZwRk

?cmd=getpart&link=exqbAHksxnbZJcMSQAlx6Lwk5CULfAiVBI6JQGRRHAx9WYNBmMQFAdkQxB6kTM6bBAAsAGkNjNwkQGl82ZxLGbjOBA6kmc38DKsbSNMOTNVIjMVbQKk5gARkDAkNTMkODMoODN2fkLFZwRk

?cmd=getpart&link=exqbAHksxnbZJcMSQAkOqZRksG64fAiVBI6JQGRRHAx9WYNBmMQFAdkQxB6kTM6bBAAsAGkNjNwkQGl82ZxLGbjOBA6kmc38DKsbSNMOTNVIjMVbQKk5gARkDAkNTMkODMoODN2bkLFZwRk

?cmd=getpart&link=exqbAHksxnbZJcMSQAk2Mv6kaF902fAiVBI6JQGRRHAx9WYNBmMQFAdkQxB6kTM6bBAAsAGkNjNwkQGl82ZxLGbjOBA6kmc38DKsbSNMOTNVIjMVbQKk5gARkDAkNTMkODMoODN2akLFZwRk

?cmd=getpart&link=exqbAHksxnbZJcMSQAlARweknDdcfAiVBI6JQGRRHAx9WYNBmMQFAdkQxB6kTM6bBAAsAGkNjNwkQGl82ZxLGbjOBA6kmc38DKsbSNMOTNVIjMVbQKk5gARkDAkNTMkODMoODN2NkLFZwRk

>cmd=getpart&link=3h5xwGk4GClZbeM9QAkkcCZkxFMEfAiVBI6JQGRRHAx9WYNBmMQFAdkQxB6kTM6bBAAsAGkNjNwkQGl82ZxLGbjOBA6kmc38DKsbSNMOTNVIjMVbQKk5gARkDAoMFMiPDOkbkLFZwRk

?cmd=getpart&link=3h5xwGk4GClZbeM9QAkSsJskrDD1fAiVBI6JQGRRHAx9WYNBmMQFAdkQxB6kTM6bBAAsAGkNjNwkQGl82ZxLGbjOBA6kmc38DKsbSNMOTNVIjMVbQKk5gAAkHAYbmctFmboKEUfrAA

Jak sprawdzić jakiej firmy mam zamontowany chip oryginalnie 1.8 T Quattro 150KM ale mam go z chipowanego[wirus:)] na 196KM

da się to sprawdzić VAGiem czy tylko bezposrednio wzrokowo w miejscu założenia ? i czy macie jakieś doświadczenia co do żywotności silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już za późno następnym razem się poprawię jak widać nowy jestem. Proszę tylko o szybką odpowiedz i zamykam...

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

01102012475.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

20120918_171130_1.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

20120918_171148_1.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

01102012474.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie nic nie sprawdzisz.

Poza tym tragiczne lampy:facepalm:

za to Twoje są piekne Avatar z gazetki a na tych co jezdzisz to za 50zł oddam z żarówkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś nowy na forum to poczytaj trochę w jakim dziale założyć taki temat,

skoro już założyłeś temat o swoim aucie to nie denerwuj się na komentarze bo do tego ten temat służy,

lampy faktycznie trochę szpecą, ale ile ludzi tyle gustów.

Co do twojego pytania na początku:

nie KW tylko KM, seryjnie masz 150KM, gdybyś miał 196KW to w przeliczeniu na KM jest ich około 265

jeżeli chcesz sprawdzić czy masz softa to możesz Vagiem zrobić logi dynamiczne, bodajże na kanale 003 sprawdź jaką wartość pokazuje przepływomierz i wrzuć na forum, sprawdzimy co tam u ciebie siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuje się tylko, że nie pytałem o lampy (no w sumie to też nie w tym dziale sam wystawiłem posta) lampy mam po poprzednim właścicielu około 430euryków, xenonki są w planach.

Masz rację 150km po chipie 196km sam nie wiem skąd te KWa :) w niedzielę pod kompa będę podpinał to napiszę co wyjdzie sam jestem ciekawy :naughty:

Booster mieszkam w Holandii odbiór osobisty heheh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150km na 196km, czy to zdrowe dla tej jednostki AVJ? czy w fabrycznie mocniejszej wersji nie występowały mocniejsze bebechy? tj sprzęgło i coś tam jeszcze, sorry nie znam sie tak jeszcze na tym. Sam mam sedana B6 1.8T AVJ z 2001r z napedem FWD ale zastanawiam się czy doczepić Quattro i robic softa. SzamiHL heh Holandia powiadasz, też namawiają mnie na wyjazd tam, ale póki co mam stała pewną fuche w kraju. Powodzenia w modach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem jak to wygląda z 'bebechami' nie mam kanału pod ręką żeby Ci fotki wysłać.

softa sprawdzę w niedzielę jaki mam zainstalowany bardzo żwawo się zbiera te 196km+Quattro no i ten SSSSYYYYYKKKKKKK przy zmianie biegów na wysokich obrotach bezcenne.Jak masz możliwość to instaluj :) i wyjazd do Holandii warto choćby ze względu na stan dróg i całą infrastrukturę no i nie ma DZIÓR !!! sama przyjemność na 225\40\r18 no i kilka razy w roku do POLSKI przez niemcy możesz lecieć ile dusza(pod maską) zapragnie No i

chłopaki organiuzją zloty w Rotterdamie jak mniemam importowana kiełbasa i piwo przy grilu + legalne papierosy :D

20120918_171030.jpg

<br /><br />

20120918_170831.jpg

<br /><br />

20120918_170831.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wiem wiem jak tam jest miałem docelowo wylądować w Noordwiku. Poki co jezdze po PL drogach i to mazurskich wiec max 17" tj. ja mam sline zawieszenie i oponki conti sport3 235/45/17, i wiecej nie zaryzykuje :wink: Kurcze może być tak, że kupiłeś już modowaną wersje gdzie coś tam juk ktos nawsadzał:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i też tak jest, audiczke mam dopiero 3 tydzien zadbana servisowana cały okres nic nie stuka nie puka silnik cichutki wiem, że (moda,softa) zakładali w prof zakładzie także nie powinno się nic z tym dziać złego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... ja to sie zastanawiam czy skonczyło sie tylko na wgrywaniu virusa czyli soft, czy tez zostało coś z modowane hardware'owo i czy zostały włozone mocniejsze podzespoly, bo jeżeli zwykły AVJ wytrzyma takie wyśrubowane virusowanie ze 150km na 196km bez wymiany turbiny, koła masowego itp to chyba zainteresuje sie tym...chociaz nie wiem czy w wersji na przedni naped, wytrzymaloby wszystko w tej mojej Adi, moze taka moc wskazana tylko do Quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie czekam na odpowiedz od poprzedniego właściciela możliwe, że dają gwarancję i CD z oprogramowaniem z tego co mi przy zakupie mówił to robili test auta i opracowali nowy program, ale nie wnikałem aż do teraz :D także czekam na odp

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Serfin jak się ściemni zrobię Ci zdjęcie turbiny w podczerwieni jak pracuję i zwykłe foto bo coś mi się wydaje, że jest troche większa niż w oryg. modelu ale sam ocenisz bo się mogę mylić.

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

turbina.jpg

<br /><br />

widać ? temp okolo 250'C na wolnych obrotach dalej kamera nie dojdę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko co ci syczy przy zmianie biegów, bo mi nic nie syczy w czasie jazdy. Mi tylko syczało jak pękł mi wąż gumowy łączący turbo z filtrem więc może warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko co ci syczy przy zmianie biegów, bo mi nic nie syczy w czasie jazdy. Mi tylko syczało jak pękł mi wąż gumowy łączący turbo z filtrem więc może warto sprawdzić.

Pewnie koledze chodziło o DV u mnie też słychać jak upuszcza powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zedytuj pierwszy post.

U mnie jest sportec i po wpięciu się vagiem było widać. Jak nie widać trzeba jechać na hamowanie albo do ogarniętego szpeca żeby zobaczył jakie jest dooadowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...