Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 98r 1.9 TDI ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego jak wrzucasz tutaj swoją furę pod ocenę to trochę się wysil a nie tylko linka wklejaj :polew: może jakiś opisik, czy coś :gwizdanie:.

Przypuszczam, że może to być AFN-ik więc za to gratulacje, ale coś więcej trudno powiedzieć, bo mało widać na tych zdjęciach :confused4:

Tak na marginesie co to jest za moda zakładanie na siedzenia tych kamizelek :wallbash:

Opublikowano

To raczej nie jest rocznik 98 :)

Przydałby się opis

Opublikowano

To raczej nie jest rocznik 98 :)

raczej napewno

góra 96 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

pokazac wam dowod jak nie wierzycie??

kamizelki nie sciagam, poprostu mi sie nie chce, z takim czyms przyjechala z Włoch

auto jak narazie 220tyś przebiegu, ladnie chodzi, jezdzi, zawieszenie nie wybite:)

wymieniony juz rozrząd i zalozony hak

u nas juz zrobila 4tyś przez 2-3 miesiące.

Opublikowano

kamizelki nie sciagam, poprostu mi sie nie chce, z takim czyms przyjechala z Włoch

:polew: :polew: :polew:

Ściągnięcie tej kamizelki to jest jeden porządny ruch ręką :)

Co do rocznika, to ten licznik coś nie wygląda na 98r.

Opublikowano

masz przeszczepiane zegary, pochodzą z rocznika 95-96 :gwizdanie:

Opublikowano

zegary tapicerka nadwozie z 96r

czyli z tylu 2 zaglowki

zegary z 96r

kiera z 96r

brak dolnych listew drzwiowych czyli to napewno nie jest auto z 97r ( bo wtedy wprowadzono mody )

Opublikowano
  • Autor

zostalo wbite w dowod 98r poniewaz we włoszech byla 2 lata wyrejstrowana czy cos, i u nas jak zostala zarejstrowana to zostalo wbite 98:)

owszem był to 96 ale liczy sie to co pisze w dowodzie;)

Opublikowano

Nadwozie Czarne , troszke w Niemczech nie zadbane bylo, ale cóz..., a z Włoch przyjechało :>, podróżnik jakiś.

Opublikowano

co wy pie........cie( cenzura) , również mam takie zegary,kierownica i mam 98rok, kit Ci wciskają

* kolego to nie podworko :rtfm: [Musashi]

Opublikowano

co wy pie.......icie, również mam takie zegary,kierownica i mam 98rok, kit Ci wciskają

to widac masz jakiegos skladaka ..... bo pod koniec 97r byla zmiana kiery, zegarow. dodano trzeci zaglowek i listwy na dole drzwi

ps. kaban99722 z tego co widze to auto twojego taty ;> chyba ze ty majac 14 lat smigasz a4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kaban99722 z tego co widze to auto twojego taty ;> chyba ze ty majac 14 lat smigasz a4 :naughty

a coś nei pasuje??

Opublikowano

co wy pier**licie, również mam takie zegary,kierownica i mam 98rok, kit Ci wciskają

opanuj się bo nie wiesz co mówisz. masz zegary sprzed I liftu.

Opublikowano

jeszcze błotniki przednie są ze znaczkiem audi, które usunieto po I lifcie

także w dowodzie moze miec te 98r. bo szczególnie niemcy wpisują do dowodów czy ksiazek serwisowych date zarestrowania a nie produkcji, a samo auto napewno jest wyprodukowane do 97r.

sprawdz sobie po vinie

pozdro

Opublikowano
  • Autor

z tego co wiem to w tym temacie, macie komentowac audi, a nie wymadrzac sie jak "fachowcy"

Opublikowano

a ja z tego co wiem to te komentarze dotyczyly audi i tego rocznika i byly wlasnie odnosnie tego audi....

a jesli te uwagi traktujesz jako wymadrzanie to lepiej nie czytaj forum technicznego .... tam to sie dopiero wszyscy mądrza .... jakby wszystko wiedzieli :polew::tongue4:

Opublikowano

dziecko neo :cool1:

Opublikowano

a tak naprawde gówno wiedza..

no tak My sie nie znamy na niczym :polew:

dziecko neo :cool1:

:th:

Opublikowano

Takich jaj jeszcze nie było w dziale moja A4 :polew:

Kolego Keban99722 zrób konkretne foty i chłopaki będą mogli normalnie sie wypowiadać co do twojej A4 :wink4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.