Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia


aborygen

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jestem obecnie na etapie zakończenia montażu bose I i II etap

wszystko montowałem i sprawdzałem bez załączonego silnika i było ok

ale po załączeniu silnika słychać zakłócenia oraz turbinkę w głośnikach ;)

co jest nie halo że mam takie objawy ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim

mam takie cos u siebie w mieście podejdzie do mojego problemu

FILTR PRZECIWZAKLOCENIOWY 6A DO RADIA (2709056903) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany 17-10-2012 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 12:07 ----------

filtr nie zdaje egzaminu - nic nie pomogło

więc problem dalej pozostał:

co zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego piszez ze jestes na etapie koncowym zakladania bose, a czy masz radio przekodowane na bose? bo u mnie co prawda w b5 byla identyczna sytuacja co prawda zaklucenia bylo slychac na dosc glosno rozkreconym radiu, i w momencie przelanczania sie z utworu na utwor, ale po przekodowaniu na bose wszystko zniklo.... wiazka ori i wszystko podlaczone p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak bys uzupelnil profil bylo by latwiej.... w b5 tez nie trzeba zmieniac kodowania czy bose czy nie wszystko gra.... z tym ze u mnie bylo slychac zaklucenia ja rozkrecilem radio powiedzmy na maxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodowanego nie mam na bose - z informacji kolegów nie trzeba go kodować
to nie ma znaczenia. Aborygen zdzwonimy sie jutro. Sorki że dzis nie odbierałem ale mam małe urwanie głowy :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się poddam bo już to co mogłem to zrobiłem a dalej są zakłócenia

tak mi się wydaje że bose będzie sprzedane a ja wrócę do poprzedniej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie poddawaj się !! BOSE to za***isty mod, trzeba ogarnac ten temat buczenia, u mnie wystepuje to samo - jak włączam swiatła to buczy, jak naciskam hamulec to przestaje... wkur..ia mnie to strasznie, ale podobno da sie temat ogarnac mostkując odpowiednie piny w kostce wzmacniacza, siemian prawda to ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemiana już tez pytałem - miał to samo ale opanował to niby przez dociskanie pinów

Ja już mam pod kopułką 100 stopni i zaraz pierdykne tym całym bose ;)

jak macie jakieś sposoby na ten problem to dostosuje się do wskazówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie poddawaj się !! BOSE to za***isty mod, trzeba ogarnac ten temat buczenia, u mnie wystepuje to samo - jak włączam swiatła to buczy, jak naciskam hamulec to przestaje... wkur..ia mnie to strasznie, ale podobno da sie temat ogarnac mostkując odpowiednie piny w kostce wzmacniacza, siemian prawda to ?:)
mieszasz pojęcia bo kolega aborygen ma zrobione pełne bose :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się do tematu...Bose kupiłem i postanowiłem zrobić przód i tył od razu... przy okazji wygłuszyłem przednie drzwi matami DYNAMAT. Kompletną zamianę miał mi robić kolega z forum. Ale po pierwsze miałem problem ze zgraniem wolnego w pracy z wolnymi dniami kolegi, po drugie koszt montażu i dojazdu (200km w jedną stronę) wychodził dość duży. Postanowiłem zrobić wszystko sam (czyt. z kolegą) ;p i można powiedzieć, że mam połowiczny sukces. Wszystko gra i z tego jestem zadowolony. Jedyna rzecz jaka mnie irytuje to fakt, że gdy wyciszę radio i mam włączone światła, albo włączę kierunek, lub też wsteczny w głośnikach słyszę syczenie/buczenie (przy kierunku syczenie w rytm migania)

Czy ktoś mi pomoże???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że kable sygnałowe daliście ekranowane i ten ekran podłączyliście do masy radia ja u mnie miałem ten sam objaw i później sprawdziłem jeszcze raz wszystkie lutowania i się okazało, że właśnie ten ekran się oberwał i to była przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...