Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b8 2.0 tdi (caga)


Bladderwrack

Rekomendowane odpowiedzi

ładna sztuka i śliczne felgi. a może dasz jakiś ogólny opis, wymienisz wyposażenie, plany (o ile takowe są)? no i przydałoby się więcej zdjęć :wink: usuń też tablice ze zdjęć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam:

Pakiet s-line

obowiązkowy w b8 xenon + led

skrzynia 6 manual

elektryczne sportowe fotele z regulacją długości siedziska

klimatronic

tapicerka welur czarno - stalowa

MMI Plus niestety bez navi:kwasny:

Radio Concert

Felga lato 18'' opony 245/40 18 Michelin Pilot

zima 17'' 225/45

fabryczne sportowe zawieszenie

nic przy nim nie grzebałem jeszcze ...jedynie filtr powietrza K&N wrzuciłem

Silnik 2.0 tdi CAGA 143 :facepalm: cienko cienko jedzie...ale dlatego ze z Rogalem już od lipca nie mogę się umówić..albo ma urlop albo nie odbiera telefonu :facepalm: - pozdrawiam go serdecznie...... widocznie zapracowany ...a zapracowany bo dobry jest:wink:

Plany na 2013

Zmiana koloru auta na grafitowy mat

jakiś sensowny program i pożegnanie się z DPF-em

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cienko jedzie...ale dlatego ze z Rogalem już od lipca nie mogę się umówić..albo ma urlop albo nie odbiera telefonu :facepalm: - pozdrawiam go serdecznie...... widocznie zapracowany ...a zapracowany bo dobry jest:wink:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Pozdrawiam

Pierd***l Rogala, jedz do Ecu Project masz blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto tak jak stoi przywiozłem ze szwajcarii w czerwcu tego roku - niczego nie przyklejałem :grin: słabo znam niemiecki..a francuski :facepalm: jeszcze gorzej..ale w ofercie jak wół było napisane a4 b8 2.0 tdi S-line. Swoją drogą dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia. Auto sprawuje sie świetnie i jestem bardzo zadowolony...choć przyznam ze to moje pierwsze audi i nigdy nie byłem zwolennikiem tej marki...samochód jest naprawdę przyzwoity, uważam jednak że silnik 2.0 tdi 143 do tego samochodu jest zdecydowanie za słaby. Następne będzie 3.0 tdi quattro i może sie uda z S-tronic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kolego muszę Cię zmartwić.. masz tylko przyklejone znaczki.. nie masz żadnego S-line.. niestety. ale jak Ci to nie przeszkadza to luz :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...