Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b8 2.0 tdi (caga)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje pierwsze Audi

IMG_1055.jpg

<br /><br />

IMG_1057.jpg

<br /><br />

Opublikowano

ładna sztuka i śliczne felgi. a może dasz jakiś ogólny opis, wymienisz wyposażenie, plany (o ile takowe są)? no i przydałoby się więcej zdjęć :wink: usuń też tablice ze zdjęć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z tego co pamiętam:

Pakiet s-line

obowiązkowy w b8 xenon + led

skrzynia 6 manual

elektryczne sportowe fotele z regulacją długości siedziska

klimatronic

tapicerka welur czarno - stalowa

MMI Plus niestety bez navi:kwasny:

Radio Concert

Felga lato 18'' opony 245/40 18 Michelin Pilot

zima 17'' 225/45

fabryczne sportowe zawieszenie

nic przy nim nie grzebałem jeszcze ...jedynie filtr powietrza K&N wrzuciłem

Silnik 2.0 tdi CAGA 143 :facepalm: cienko cienko jedzie...ale dlatego ze z Rogalem już od lipca nie mogę się umówić..albo ma urlop albo nie odbiera telefonu :facepalm: - pozdrawiam go serdecznie...... widocznie zapracowany ...a zapracowany bo dobry jest:wink:

Plany na 2013

Zmiana koloru auta na grafitowy mat

jakiś sensowny program i pożegnanie się z DPF-em

Pozdrawiam

Opublikowano

gratki furacza, wygląda fajnie chociaż nie lubię srebrnych :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze fotka z innymi kołami

20120805015_001.jpg

<br /><br />

ale coś mi się to auto bardziej podoba na tych szarych

IMG_1054.jpg

<br /><br />

Opublikowano

jop, szare ładniejsze :wink:

Opublikowano
  • Autor

i nawet jak brudne od klocków to ...wyglądają na czyste:grin:

Opublikowano

Rotory z TT ładniejsze :naughty:

Zrób update pierwszego posta i dowal jakieś fotki :P

Opublikowano
cienko jedzie...ale dlatego ze z Rogalem już od lipca nie mogę się umówić..albo ma urlop albo nie odbiera telefonu :facepalm: - pozdrawiam go serdecznie...... widocznie zapracowany ...a zapracowany bo dobry jest:wink:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Pozdrawiam

Pierd***l Rogala, jedz do Ecu Project masz blisko

Opublikowano

...ludzie, czemu wy wszyscy dajecie takie małe fotki, przecież na nich gó*no widać, dajcie normalne foty

Opublikowano
  • Autor

mam wnętrze :decayed:

IMG_0616.jpg

<br /><br />

Opublikowano

kolego.. a gdzie Ty masz ten S-line?

Opublikowano
kolego.. a gdzie Ty masz ten S-line?

Sam poprzyklejał pakiet s-line :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Auto tak jak stoi przywiozłem ze szwajcarii w czerwcu tego roku - niczego nie przyklejałem :grin: słabo znam niemiecki..a francuski :facepalm: jeszcze gorzej..ale w ofercie jak wół było napisane a4 b8 2.0 tdi S-line. Swoją drogą dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia. Auto sprawuje sie świetnie i jestem bardzo zadowolony...choć przyznam ze to moje pierwsze audi i nigdy nie byłem zwolennikiem tej marki...samochód jest naprawdę przyzwoity, uważam jednak że silnik 2.0 tdi 143 do tego samochodu jest zdecydowanie za słaby. Następne będzie 3.0 tdi quattro i może sie uda z S-tronic :naughty:

Opublikowano

no to kolego muszę Cię zmartwić.. masz tylko przyklejone znaczki.. nie masz żadnego S-line.. niestety. ale jak Ci to nie przeszkadza to luz :good::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:facepalm: czyli jeżdzę czymś w rodzaju bmw 316i ze znaczkiem "M3" na klapie:facepalm:
Opublikowano

Nie ma zle, sa tacy co maja 120PS a znaczek S4 :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.