Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarna bitch by SQTR


sqtr11

Rekomendowane odpowiedzi

[Audi A4 B7] RODZAJE GRILLOW W MODELACH B7

Kiedyś szukałem i trafiłem na to :wink:

Wielkiego manewru nie ma w przypadku tego mniejszego grilla. Jak się chce mieć ten ładniejszy (s-line lub S4) to trzeba zainwestować w zderzak s-line. Mam taki sam zwykły zderzak i właśnie zbieram na s-line, bo nic lepszego się nie wymyśli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym też można coś zrobić jakbyś bardzo chciał. :naughty::whistling: Fajnie wyposażona. :good: Interesuje mnie jeden zapis z kodów: GP1 = Pojazd ze spec. cechami Co to niby jest? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia moze ze jest to wersja EXCLUSIVE??

GP1 Vechicles with special upgrade measures. Cokolwiek to oznacza

---------- Post dopisany 16-10-2012 at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 22:31 ----------

Witam mam male pytanko??

Czy ktos z forumowiczow jest zorientowany czy podejda do mojej A4 felgi od RS6??

Mam mozliwosc kupienia takowego zestawu w promocyjnej cenie i tak sie zastanawiam czy by czasem nie zmienic felg. :)

Jeszcze jedno jakie wymiary maja org. felgi z RS4 i czy jest roznica miedzy RS4 a RS6?

Z gory dziekuje i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o felgi z allegro za 2500zł nowe, to lepiej daj sobie spokój. Są to chińskie podróbki, kupisz 19 calową z oponą o małym profilu to pokrzywisz felgę od razu, a jeśli wytrzyma to po 2 latach odchodzi lakier z nich... Też się za tym rozglądałem i odradzili mi je. Co do felg to ori 16" mają ET42 więc szukaj z podobnym, ewentualnie potem dystanse. Z RS4 i RS6 spokojnie podchodzą.

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

Co do grilla to faktycznie go zmień. Poza tym ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "oko" to raczej trudno to sprawdzić będzie...

A tak na przyszłość, jakby ktoś chciał wiedzieć jak wygląda chińska fela po 3 latach. :whistling:

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/298520_365846463497828_870863754_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/308058_365846566831151_1098328771_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/485864_365846586831149_157092726_n.jpg

Ta fela siedziała w Q7 20".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos moze z forumowiczow kupowal takowy zestaw?? Co to jest warte?? trwalosc twardosc itp. itd.

Za wszelkie info bylbym bardzo wdzieczny.

AUDI A4 AVANT 01-08 B6 B7 SPRĘŻYNY SPORTOWE EIBACH (2744913238) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sqrt11 - kolego daj sobie spokój ze sprężynami, rzadko się ta operacja udaje aby auto dobrze usiadło.

Co do felg to RS4 b7 - 19x9 ET29 i w zwykłym seryjnym audi a4 b7 ta felga wygląda kuriozalnie bo jest wypchnięta aż nadto na zewnątrz z przodu i w 99% sytuacji obciera ci opona o nadkole bo do tego jest opona 255/35/19 i wówczas licz się tez z tym że stracisz trochę z przyspieszenia i zwiększy się spalanie...255 do 2.0 to juz troche za dużo. Możesz założyć 235 ale przy 9calach szerokości felgi możesz miec efekt małego naciągu.

Co do zamienników typu komplet 19/18 cali po 2500 nowe to unikaj tego jeśli chcesz autem pojeździć więcej niż no rok.

Jesli szukasz ori 18 calówki o wzorze rsowym były dostepne od Audi S3 a dokładnie 18x8 ET 42 + 235/40/18 i na bank ci nic nie obciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te zamienniki psują samochód? ;) Wiele osób kupiło i jest zadowolona z takich felg. Ja przymierzam się do takich 18tek na wiosnę. NOWE FELGI 18'' 5X112 AUDI A4 A5 A6 A8 Q5 WZÓR A7 (2736016909) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Nie konkretnie z tej aukcji ale takie chciałbym kupić. Widziałem na RS6 pod ASO w Warszawie i wyglądają nieziemsko. Niestety najmniejsze dostępne w ASO są w rozmiarze 19".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac że podróba...to raz... dwa 18 cali do b7 to jest optymalne...ale musi byc juz twarda felga, ja juz widziałem jak wyglądają takie felgi po jednym sezonie... NIE DZIĘKUJĘ. Dołóż ten 1k i kup ori.

jesli wydasz 2500 na podróby + guma to 4500 peknie. za te pieniądze kupujesz oryginał z gumami

Przykładowo

@@ FELGI AUDI A3,S3 18"ORYGINALNE @@ (2728306570) - motoAllegro

Ten wzór co pokazujesz oryginalnie wystepuje w rozmiarach od 18 w zwyż... był komplet z oponami jakiś czas temu na allegro.

Do wiosny jeszcze masz czas... śledź Allegro bo za 4k kupisz te felgi z oponami jak nówki - masz ori, sprawdzone, nic się nie gnie itp. szczególnie jeśli chcesz obniżac auto.

Co do obniżanek to masz temat i poczytaj:

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-dobierac-zakres-mas-osi-136448/

jedna wielka loteria. Jest to najtańsza możliwość sprężyny, może ci się udać, może nie być perfekcyjnie, możesz potem szukać np innych sprężyn na oś na której usiadl źle.. nie ma tutaj reguły w A4 tak jak jest np w BMW czy nawet w Golfie... life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołożę 1k. Problem tylko w znalezieniu takiego wzoru jak wrzuciłem w rozmiarze 18". Podobno są dostępne do A3 tylko ET się nie zgadza... Ale przede wszystkim nigdzie ich nie widziałem w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się z ET nie zgadza? jest za duże? jakie jest ET orginalnych 18stek w tym wzorze od A3... obstawiam że własnie ET 42.

bardzije nie zgadza się otwór centrujący bo w feldze jest większy niż jest w b7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to mówisz o rotorach chyba? ET 56 to fatalnie wręcz masz racje.

ja przy felgach rs4 które były stosowane w A3/S3 miałem ET43 (lub 42 nie pamiętam) nie pamiętam dokładnie i były ori.

jeżeli miałeś ET43,to niebyły to felgi od S3 (ET54),tylko od A4,był dostępny wzór RS4 B7 w 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...