Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciepłe powietrze tylko podczas jazdy


matys1406

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miał ktoś podobny problem ? Mam ciepłe powietrze z nawiewu tylko podczas jazdy, gdy na postoju rozgrzeje do 90 stopni to mimo to nie dmucha gorącym powietrzem, gdy tylko rusze i jade to tak powyzej 50km/h to juz grzeje nieźle.

Wentylator kręci.. I o co mu może chodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nagrzewnica może być zapchana (może, nie musi - to tylko sugestia). Zobacz czy nawet na postoju jak zwiększysz obroty to robi się cieplej. Na zwiększonych obrotach masz szybszy przepływ płynu w obiegu więc łatwiej "przepcha" się przez zapchaną nagrzewnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pompa wodna już nie domaga na jałowym.

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Skoro płukałeś nagrzewnice dwa razy w ciągu pół roku to widocznie cały układ jest tak zasyfiony,że zapycha kanaliki nagrzewnicy,Przydało by się przepłukać układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pompa wodna już nie domaga na jałowym.

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Skoro płukałeś nagrzewnice dwa razy w ciągu pół roku to widocznie cały układ jest tak zasyfiony,że zapycha kanaliki nagrzewnicy,Przydało by się przepłukać układ.

Ale samą nagrzewnicę lepiej wymienić, kiedyś to przerabiałem - po wymianie nagrzewnicy nie mogłem uwierzyć że "to to tak grzeje" :decayed: A koszt nie duży - polecam sprawdzone zamienniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam to samo , powyzej 1,5 tysiaca obrotow grzeje jak szalony ; ) Tylko ze u mnie jeszcze plyn chlodzacy ucieka jak szalony, takze mam do sprawdzenia uszczelke pod glowica;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...