Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie lepiej było kupić hybryde z możliwością regulacji?

Opublikowano

jesli mowisz o jakiejs regulacji zaleznej od obrotow, to nie ma takiej, tak jak tybucu napisal DV jest otwierany w momencie puszczenia gazu/wcisniecia sprzegla i tyle

Opublikowano
  • Autor

W hybrydach tez jest taka sama zasada dzialania, pewnie chodzi ci o regulowane sprezynkami... To nie jest zalezne od obrotow, tylko od cisnienia w ukladzie...

Opublikowano

ale to chodzi chyba tylko o dzwiek, bardziej scisnieta membrana to mocniejszy dzwiek, gwizd itp

czy to DV, czy BOV, jego zadaniem jest jak najszybsze upuszczenie cisnienia z ukladu spowrotem do rury dolotowej przed turbine

Opublikowano

no dobra ale dv nie wypuszcza powietrza w atmosfere to jakim cudem slychac ten tzw pssss? chodzi mi oczywiscie o ten od properfekt itp

Opublikowano
  • Autor

normalna dv tez robi pssst

tylko troche ciszej, wiekszosc tego dziwieku jest tlumiona przez gumowy dolot i puszke filtra

Cisnienie wypuszczasz czy tak czy inaczej w atmosfere, tylko czy to bedzie atmosfera komory silnika czy dolotu to juz inna sprawa.

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

Ja mam TIP+stozek

(tak wiem zaraz posypie sie ze to ujnia dla przeplywki itp itd. i ze zaraz mi padnie)

i "Pssssst" slychac przez to duzo glebiej i wyrazniej.

Opublikowano

Na stożku właśnie słychać cofające się powietrze nawet ze zwykłej dvki, tylko jest to bardziej furczenie, na zwykłym filtrze cały dźwięk tłumi i filtr i gumowy tip

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

u2a6u9uh.jpg:grin:

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Stożek to zło, najlepiej zrobic "waxboxa " czyli dziury w puszce :D ja mialem tak u siebie i nieźle sapało

Opublikowano

zakładasz na OEMa czy po?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Juz na aucie, nie ma opierdzielania sie.. :whisteling:

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

1907410_10152382499187746_19550161528653

Takie cos wyszlo, okazuje sie ze to k04 jest jakies dziwne, brak maf 3" , lipny stożek (pipercross byl pod 3") ujowy kolektor wydechowy, padnieta lambda i przepustka. Tak jest bezpieczniej jak narazie, ogarne kilka rzeczy i spowrotem na korekte :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Co tam w wielkim świecie? Działasz coś czy obijasz się na L4?

Opublikowano
  • Autor

Nic sie nie dziaje, na zwolnieniu jestem do piątku, ale nie próżnuje :naughty:


6upenasa.jpg

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2
Opublikowano

Widzę że będzie jakiś filmik wkońcu ;) jak ogarniesz to wal linka

Opublikowano
  • Autor

Coś tam staram sie ulepić, ale dopuki Slo nie wyśle mi tego co on zebrał z oemu, jest cienko z materiałem...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odkopalem, jakieś nowości na pokładzie np 2din ?

Opublikowano
  • Autor

Masz przekaznik u siebie, wiec wiesz ze nie :grin:

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Bez niego nic nie zdzialasz?

Opublikowano

:ph34r:

Opublikowano
  • Autor

Bez niego nic nie zdzialasz?

Moge wrzucic konsole ale przeciwmgielne mi nie beda dzialaly z tylu i d*pa z przegladem. Pozatym czekam na kolejna wyplate to wpadnie jakies konkretne radyjko.

:ph34r:

Widze cie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.