Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)


mlodycezar

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm :naughty:żeś mi podsuną piekielną myśl jak bym wyskalował licznik i wszystkie wymiary to mógł bym taką okleinę wyciąć ploterowo z folii o dowolnym kolorze kurde muszę pomyśleć jak będę miał trochę czasu bo teraz to chce zrobić brązowy środek tam gdzie klima-tronik i radio bo czarny mi tam nie bardzo pasuje

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin przypomniało mi się ze ten handlarzyna mi tez mówił ze moja jest na wirusie a guzik:doh:

Masz jakiś papier na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie żadnego potwierdzenia na to nie mam, ale czuć, że auto lepiej się zbiera. Nawet mechanik który mi ją robił to po jeździe próbnej mówił, że fajnie się zbiera i czuć różnicę, a sam ma 2.5 TDI ;)

a swoją drogą ten handlarz to chyba dobry bajerant co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy:thumbdown::rant:

Ten chociaż nie kombinuje zbyt wiele tzn nie lepi z 5.Kupuje i odsprzedaje i tyle.

Musimy sie kiedyś ustawić to pogadamy i sprawdzimy czy prawdę mówił:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chętnie dowiem się kilku szczegółów ;D

---------- Post dopisany 17-11-2012 at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2012 at 13:26 ----------

Dzisiaj wpadły do autka nowe części :

Dwa łożyska na przód "FAG"

Dwie gumy na przegubach od strony kierowcy

Druga guma pod skrzynią biegów ;)

ale też mechaniker powiedział, że muszę szybko wymienić dwa łączniki stabilizatora bo na lewym już się guma zerwała... postaram się to ogarnąć w tygodniu,ale cholerka trochę brak funduszy ;/

niżej wstawiam fotki bo tak mi się przypomniało, że jak ją kupowałem to dostałem ksero briefu, a tam są opisane mody jakie były zrobione w aucie w Niemczech ;) Rozszyfrowałem, że były założone kólka 18" :naughty: i gwint . Kurde szkoda, że to nie zostało w aucie ; p jak dacie radę rozszyfrować resztę o ile coś tam jest konkretnego to z góry dzięki :wink:

SNC00103.jpg

<br /><br />

SNC00109.jpg

<br /><br />

SNC00110.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 17:27 ----------

w między czasie wpadły nowe łączniki stabilizatora, pióra wycieraczek bo stare już niedomagały i zrobiłem geometrię ;)

przez moment przeżyłem też chwilę grozy : wsiadam wieczorem do auta, odpalam a tu wywala mi błąd na kompie na czerwono od płynu chłodzącego, otwieram mache, patrzę no faktycznie prawie cały płyn wyleciał, spoglądam na silnik, silnik z jednej strony mokry więc załamka, pierwsza myśl że uszczelka pod głowicą poszła. PÓŁ NOCY NIE SPAŁEM ;D ale na drugi dzień odrazu do mechanikera i okazało się tylko, że takie plastikowe gówienko pękło od mrozów i dlatego uciekał płyn ;) 2h i po problemie ... kamień spadł mi z serca ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno z tego co tam pisują to jeszcze miał inny przedni zderzak oznakowany na dolnym prawym rogu i tak jak piszesz opony 225/40r18 fele producent AD IV MOTION TYP OXIGIN 18 cali 18jx18h2 na które nie można zakładać łańcuchów śniegowych nie dozwolone przez producenta do tego zawieszenie o wysokości podwozia 70mm sprężyny koloru czerwonego producent tunigart i tylni tłumik jakiś producent super sport coś takiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że ten który kupował auto od Niemca dostał wszystkie graty oryginalne czyli zderzak tłumik itp i je składał na szybko bo Niemcy z reguły zostawiają stare graty a Polacy sprzedają je osobno .... norma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic się tu nie działo ;)

w między czasie zrealizowałem mój plan i kupiłem a4 anglika identycznego jak moja Audi ;) autko z przeznaczeniem na części dla mnie i reszta pójdzie na sprzedaż ;)

zrobiło się troszkę cieplej więc udało mi się dzisiaj wrzucić do autka oryginalne tylne lampki ;D efekt niezły, bardzo mi się podobają. Jednak co ori to ori ;p wymieniłem jeszcze zamek od maski bo mój miał ułamany ten dzyndzelek za pomocą którego otwiera się machę ;) chciałem jeszcze przełożyć lusterka, ale niestety brak odpowiedniego klucza nie pozwolił mi tego wykonać ... muszę jutro skołować gdzieś ten klucz i postaram się założyć te lusterka ;)

poniżej wstawiam fotki z wymiany lamp, sorki za zasyfione autko, ale warunki są jakie są ....

CAM00053.jpg

CAM00055.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziękuje ;D

kupiłem dzisiaj nowe klocki hamulcowe na przód, w tygodniu postaram się je zamontować w aucie. A z tym kluczem, żeby odkręcić lusterka to trochę lipa, nigdzie nie mają ... muszę poszukać w necie ...

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

a jednak udało mi się pożyczyć kluczyk i takie są tego efekty ;D

CAM00062.jpg

CAM00066.jpg

CAM00069.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest o niebo lepiej:decayed::decayed: po woli i będzie seria:wink:

Słuchaj,środek przełóż jak masz angola na przeszczep:banan::banan:

Podaj mi na priv nr do siebie jak bedą w Gorzowie to może sie ustawimy i porównamy:naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...