Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klimatyzacja nawiewy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry dzień.

Mam pytanie jak jest z climatroniciem. Np ustawiam temperaturę na konsoli climatronica na 19C to z kratek dmucha powietrze o temperaturze 19C czy dmucha ciepłe powietrze by w kabinie panowało 19C?

Pytam ponieważ dzisiaj przy +12,5C na zewnątrz, na climatronicu 19C ustawione a dmuchało mi ciepławym powietrzem.

Zaś jak na climatronic-u zmniejszyłem temperaturę na 18C elegancko dmuchało zimnem. Jest to norma? Czy też coś nie halo? Dziwne dla mnie jest to ponieważ to tylko 1C różnicy...

Proszę o odpowiedź lub też rozwianie moich wątpliwości :) z góry dzieki:wink:

---------- Post dopisany 19-10-2012 at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 19:28 ----------

Ktoś mógłby pomóc?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
ustawiam temperaturę na konsoli climatronica na 19C to z kratek dmucha powietrze o temperaturze 19C czy dmucha ciepłe powietrze by w kabinie panowało 19C?

....dmucha by w kabinie dostosowac temp. do tej jaką Ty ustawiłeś na panelu klimy...

Opublikowano
  • Autor

Czyli nie martwic sie tym ze np ustawie na climatronicu 19c a dmucha cieplym albo goracym powietrzem?

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

???

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Wydawalo mi sie ze jak na climatronicu ustawie 19c to powinno dnuchac zimne powietrze a nie np czasem cieple...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Czyli nie martwic sie tym ze np ustawie na climatronicu 19c a dmucha cieplym albo goracym powietrzem?

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

???

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Wydawalo mi sie ze jak na climatronicu ustawie 19c to powinno dnuchac zimne powietrze a nie np czasem cieple...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dzisiaj było ok 20C jak ustawiłeś klimę dajmy na to na 19C to jakie powietrze leciało z kratek ?

Opublikowano

Jest tak jak napisał wyżej kolega alest... Zauważ, że np masz ustawione 20st i siła nawiewu jest powiedzmy trzy kreski. Zmniejszając żądaną temperaturę np do 16 albo na LOW siła nadmuchu automatycznie rośnie właśnie po to żeby jak najszybciej panowała w aucie żądana przez Ciebie temperatura :)

Opublikowano

"Auto" samo dostosowuje sile nawiewu, np latem gdy jest goraco po wejsciu do auta, dmuchawy beda pracowac na maxa by jak najszybciej schlodzic wnetrze, a w miare jak temperatura w srodku bedzie spadac, dmuchawy zaczna tez na mniejszych obrotach pracowac

W trybie econ mozna regulowac temperature w pelnym zakresie LO-HI.

Mozna ustawic sile nadmuchu dowolna.

Mozna nacisnac tez AUTO i pozniej ECON (odwrotnie juz nie, bo wylaczy ECONa)

Wlaczenie nadmuchu na przednia szybe wylacza tryb econ.

Klimatyzacja, niby tak prosta, a tak skomplikowna :grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie kumam- econ to wylaczona klimatyzacja

Koledzy ale ja mam wylaczony tryb auto poprostu indywidualnoe sobie nastawiam temp. Na climatronicu np 19c.

Dziwilo mnie to ze przy ustawionej temp. 19c z nawiewow dmuchalo cieple powoetrze( sila nadmuchu to jedna kreska)...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Dziwilo mnie to ze przy ustawionej temp. 19c z nawiewow dmuchalo cieple powoetrze( sila nadmuchu to jedna kreska)...

Co w tym jest dziwnego. Jesli temp w srodku auta byla nizsza niz ustawiona na panelu to dmucha cieplym zeby osiagnac zadana temp

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
  • Autor

Mialem wczesniej seata leona z climatroniciem i jak na climatronicu ustawilem 19c to dmuchalo 19c zimne a nie jak w audi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Mialem wczesniej seata leona z climatroniciem i jak na climatronicu ustawilem 19c to dmuchalo 19c

....hmmm, w takim razie PO CO na panelu pomiędzy radiodtwarzaczem a panelem klimatyzacji za plastikową kratką masz fabrycznie zainstalowany czujnik temperatury??? :wink:....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.