Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A8 D2 4.2 299KM quattro Smok 2 by MartineZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich miłośników nie tylko A4-eczek.

Jestem na tym forum z powodu kolegów, których poznałem dzięki forum A4-klub.pl no i już dosyć długo.

Nie posiadam A4 ale chętnie przedstawię Wam Moje dwie ukochane smoczyce, dziadunie :D z 94 roku które zawsze zabieram na wspólne wypady z Waszymi klubowiczami w moim regionie :)

Zapraszam do commentowania mimo że niestety A4 nie posiadam :/

Władca Pierścieni :)

Z racji tego że ruszyły dosyć poważne zmiany nad jedna i drugą bestią odnośnie doprowadzania moich sztuk do porządku wizualnego jak i mechanicznego postanowiłem odseparować smoki by na bieżąco dokumentować zmiany w autkach

PRODUCENT : Audi

MODEL : A8 D2

ROK : 1994

SILNIK : 4.2

MOC : 299 KM

NAPĘD: Quattro

NADWOZIE: sedan

RODZAJ PALIWA : benzyna

MAX. MOMENT OBROTOWY : 400 Nm

UKŁAD DOLOTOWY : seria

UKŁAD WYDECHOWY : seria

ZAWIESZENIE : seria

UKŁAD HAMULCOWY : seria

KOŁA : 17"

BODY-KIT : seria

ŚRODEK : skórka

CAR-AUDIO : seria plus wzmak

DOKONANE ZMIANY : na razie brak!

PLANOWANE ZMIANY :

1. Gleba

2. Przydymienie szybek

3. Felgi 19" lub 20"

4. wymiana zderzaka

5. wymiana tarcz przód i tył na wentylowane

6. wymiana radyjka

7. zawiecha

img1299ga.th.jpgimg1301pt.th.jpgimg1310y.th.jpgimg1312x.th.jpg

img1321ya.th.jpgimg1324uj.th.jpgimg1325u.th.jpgimg1326e.th.jpg

img1337mz.th.jpgimg1327y.th.jpg

A więc nadchodzą zmiany:) dłuuuuugo oczekiwane.

A8 - zrobiona w końcu zawiecha przód i tył wymienione wahacze

- wymienione przewody hamulcowe

- wymieniony olej w skrzyni razem z filtrami i reszta uszczelniaczy

KOLEJNE ZMIANY:

A8 - otrzymała nowe sprężynki i pieknie już siedzi na glebie, przy kolejnym zjeździe otrzyma komplet tarczy wentylowanych krate w zderzak ory antene

Niedługo uaktualnie foty bestii już po zmiankach :D

AAAA dzieje sie dzieje :D w koncu Moja bestia zaczyna przypominac A8 :D co Wy na to :D?

zmieniony zderzaczek na ory :D ze spryskami :D

zmienione tarcze z tylu :D

oslona i nadkola na miejscu tez nowe :D

dorwana popielniczka ory z podswietleniem ;D

zmienione sprezyny na ory i lekko zglebowany przod ;D

mala fotorelacja uaktualniajaca wizerunek mojej bestii :D

IMG_7160.jpg

IMG_7163.jpg

IMG_7170.jpg

IMG_7173.jpg

IMG_7175.jpg

IMG_7176.jpg

IMG_7179.jpg

IMG_7180.jpg

IMG_7184.jpg

IMG_7186.jpg

IMG_7187.jpg

IMG_7191.jpg

IMG_7192.jpg

IMG_7198.jpg

IMG_7203.jpg

IMG_7211.jpg

IMG_7218.jpg

IMG_7221.jpg

IMG_7223.jpg

AUDI A6 Smok 1 by MartineZ http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-a6-smok-1-martinez-249082/

Opublikowano

Gratulują autka jeśli tak mogę to bydle nazwać:grin:

A8 D2 zawsze jak widzę na drodze to mi się podoba, ma duszę :wink:

Części pewnie nie tanie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję :D Nie ma tragedii :D gorzej jest z D3 :D D2 ujdzie w tłoku :D a zawias to praktycznie A4 :D pozdrawiam :D

Opublikowano

Zawsze mi się ten czołg podobał..ale po lifcie dużo traci to, że dupsko się nie zmieniło :kwasny:

Opublikowano

ulala:slina: ciekawy jestem ile to spali jak sie depnie:facepalm:

Opublikowano

A8 moje marzenie, piękna furka. pozdrawiam :wink:

Opublikowano

Zawsze kiedy widzę takie auta na drodze - podnoszę kciuk do góry i uśmiecham się do Szofera :thumbup1:

Pozdro Kolego :drinks:

Opublikowano
  • Autor

hehehe Ja robie tak samo kolego :D na pewno jak sie gdzies miniemy :D wymienimy kciuki :D hahahaha

wlasnie udalo sie dostac ory półkę ze stopikiem oraz elektryczna roletą :D bedzie zacnie :D

POZDRO POZDO KOLEŻKO :D

:thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

kolego napisz jak wychodzi Ci ze spalaniem w tej A8 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No wiec tak ogolnie autko lubi prędkość :D nie ma co ukrywać :D po prostu silnik fajnie sie kreci i lubi to On i Ja :D

Jeśli ktoś mysli o zakupie takiego pociągu do jazdy po miescie :D niech zapomni :D moja Panna ma 5km do pracy :D nie robiłem testów ale gdy jest zimny :D to pewnie i w 30L by sie nie zamkneła, poza tym to kobieta :D nie potrafi sie z moją niunią obchodzić :D zmierzam do tego że trzeba umieć jeździć :D i wiedzieć jak dawkować gazik :D zreszta znacie to pewnie :D

Ja wsiadając za stery szczerze nigdy nie badalem tego spalania w miescie nigdy, aczkolwiek na trasie zszedłem do 9,8L na sto jadąc delikatnie i nie cisnac za ostro, przy średniej predkości do 140km/h bylo cos chyba kolo 13L ale jesli to Was interesuje to przeprowadze takie testy :D To auto jest na trasę i tam sie sprawdza. 9.8L jakie udalo mi sie srednio osiagnac jak na 4.2L pojemnosci chyba nie jest duzo :D?????

Opublikowano

do spokojnej jazdy jak juz pisałes w trase jest OK, ale jazda po mieście oj boli boli:wink: ciekaw jestem ile wypije paliwa gdy dostanie kopa na jakims wiekszym dystansie. Uf..... a ja myslalem ze 1.8 T to smok :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nooooo mysle ze za ciekawie to nie jest :D przy takiej ostrej jeździe aczkolwiek bylo to moje marzenie :D i ciezko byloby mi ja sprzedac tym bardziej ze wkladam w nia troche kaski i pracy. A że wieksza czesc czasu mnie nie ma :D i dopiero w urlopy smok wyjeżdza :D To ciesze sie jak dziecko :D i mam gdzies ile pali :D po prostu 200 w miescie :D żart :D

Opublikowano

To jest Audi ktore od zawsze mi się podobało. Klasyk jeśli chodzi o ta markę. Trudno jest kupić dobrą sztukę.

Opublikowano
  • Autor

trudno trudno, moja wymagala troche pracy i wymaga nadal

Opublikowano

Marcinie rezaj rezaj co by później powalać na kolana gdzie byś się nie pojawił :) a8 d2 to auto które od zawsze potrafi przykuć moje spojrzenie bez względu co bym robił :) tylko że ja na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić na taki komfort :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :D bede sie starac :D pozdro :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Fajne pudło :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja Ci dam pudło :D

Opublikowano

jakie miałeś wcześniejsze a4?

jak po przesiadce na V8?

koffam takie silniczki:buhaha::decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wcześniej miałem i mam do tej pory :D A6 C4 :D

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-a6-c4-2-8-174km-quattro-smok-1-martinez-249082/

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

Jak po przesiadce ? :D Mega fajnie :D Mam sentyment do mojego dziadunia C4 :D i już Jej nie sprzedam nigdy w życiu :D po prostu zostnanie u mnie dozgonnie :D Niedługo idzie do obszycia cała :D Ale są dni kiedy wracam z pracy i wsiadam do drugiego smoka :D by ją przegonic, posłuchać V8 :D i poczuć trochę więcej mocy :D POLECAM :D

---------- Post dopisany 10-03-2013 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 17:24 ----------

KROWA WCZORAJ ODEBRANA :D

UPDATE na dziś

GOPR0036.jpg

GOPR0038.jpg

GOPR0041.jpg

GOPR0042.jpg

GOPR0050.jpg

GOPR0053.jpg

GOPR0054.jpg

GOPR0055.jpg

GOPR0063.jpg

GOPR0065.jpg

GOPR0069.jpg

GOPR0070.jpg

GOPR0071.jpg

GOPR0073.jpg

GOPR0074.jpg

GOPR0075.jpg

GOPR0076.jpg

GOPR0078.jpg

GOPR0080.jpg

IMG_2398.jpg

IMG_2399.jpg

IMG_2401.jpg

IMG_2402.jpg

IMG_2403.jpg

IMG_2404.jpg

IMG_2407.jpg

IMG_2408.jpg

IMG_2412.jpg

IMG_2413.jpg

IMG_2417.jpg

IMG_2419.jpg

IMG_2421.jpg

IMG_2423.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.