Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie szuka ktoś luster alu z s4 w full opcji 14 pin??

Jednak nie będzie pamięci foteli :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaliście co jeden z forumowiczów napisał u Marcina w wątku n/t sprzedaży auta? uśmiać się można :grin::grin::grin: poniżej treść:
Czesc!

Jestem na etapie kupna wlasnie B7 - dorzuce swoje 3 grosze - powiem Ci jak wyglada sytuacja ze strony kupujacego.

Generalnie B7 to stara konstrukcja (lift B6 mozna powiedziec, mechanicznie identyczne, technologia z 2000-2001 roku)

Nie jestem zainteresowany Twoim samochodem z wypadkowej kilku powodow - masz pomalowane cale auto w dosyc specyficzny, rzucajacy sie w oczy sposob (nie wiem w jakiej technologii, czy nie bedzie z tym pozniej problemow) - nie obraz sie ale przypomina to BMW 20-30 letnie ''M3, M power itp'' ktore stoja w weekend z rejestracjami z okolicznych wiosek na parkingu pobliskiego hipermarketu (tyle ze ich wartosc to 3-5 tys PLN, Twoje wyceniasz na 50 tys PLN); wymieniales silnik (to samo, nigdy nie bede pewny tak jak w aucie fabrycznie nieruszanym czy jadac akurat 200km/h po autostradzie nic sie nie stanie - no chyba ze byl wymieniany w ASO gdzies na gwarancji to wtedy cofam zdanie, chociaz po przebiegu 200+ tys km - watpie). No i poza tym ''wycinane DPF'' itp swiadcza o wlascicielu auta jako malym majsterkowiczu ktory wszystko rozkrecal, ''ulepszal'' itp itd - czyli nie ma polowy srub, wszystko bedzie zle spasowane, skrzypiace itp. - nie mowie ze tak wyglada Twoje auto, to sa moje pierwsze mysli jak widze takie ogloszenie. I niestety to wszystko sprawia ze na pewno nie pojade auta obejrzec zeby sie byc moze pozytywnie zaskoczyc i je kupic - takie ogloszenie odpada od razu.

Ostatnie co to oczywiscie cena - tak jak wspomnialem B7 technologicznie to 2000 rok, Twoje ma juz 8 lat, przy takim roczniku, przebiegu, modach itp - to czy to jest 2.0 TDI czy 3.0 TDI nie ma juz praktycznie znaczenia - 50 tys PLN nikt nie zaplaci (nie licze Twojego dobrego znajomego czy rodziny badz wielkiego milosnika modzenia Audi - jakis maly promil szukajacych auta). Powiem Ci tak - za 45 tys PLN mysle ze go nikt nie kupi. Wystawisz za 40 tys PLN to kupca znajdziesz po kilku tygodniach prawdopodobnie.

Na allegro masz B7 z 2007 roku z silnikami 2.0 TDI 170KM z polskich salonow, z przebiegiem oryginalnym 100 tys km, fakturami itp z cala historia serwisowa z ASO - w cenie 45 tys PLN. A pewnie jeszcze i do sporej negocjacji. I to nie sa golasy, naped quattro, wersje S-line itp itd. Za rok-poltora prawdopodobnie wchodzi juz na rynek generacja B9, a wtedy ceny B8 poleca bardzo szybko w dol i za 50 tys bedzie mozna kupic samochod ktory jest faktycznie nowa generacja a nie lekkim liftem. Twoje auto to pomalu muzealny zabytek, 50 tys to smieszna cena imho.

Reasumujac - auto jakie masz, jezeli uwazasz ze te okolo 40 tys jest niewarte sprzedazy - pozostanie Ci je uzywac bardzo dlugo, ale z tym trzeba sie bylo liczyc juz podczas kupowania go.

Pozdrawiam

ps. nie mam nic zlego na mysli, zycze Ci sprzedazy samochodu w satysfakcjonujacej Cie cenie, probuje Ci tylko wyjasnic myslenie potencjalnego kupca.

Co to za debil? :doh:

Pisal mu juz ktos ze ma pojecie jak ksiadz o ruchaniu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za debil? :doh:

Pisal mu juz ktos ze ma pojecie jak ksiadz o ruchaniu????

To akurat może nie być dobre porównanie... :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za debil? :doh:

Pisal mu juz ktos ze ma pojecie jak ksiadz o ruchaniu????

To akurat może nie być dobre porównanie... :grin: :grin:

Też tak myślę :polew: pakiet światełko już dziarga :kox:

Więcej tutaj http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-blb-lakier-czarna-perla-bixy-ledya6c6-f-and-k-177934/index10.html#top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, do b7 2.0tdi BLB od czego najlepiej szukac wydechu na 2kominy. 2.7 3.0 2.0(170km) najlepiej Plug@Play ale delikatne sztukowanie spawanie ciecie jest do przyjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,że napisałeś bo przez przypadek go wykasowałem :wink:

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

Pany, do b7 2.0tdi BLB od czego najlepiej szukac wydechu na 2kominy. 2.7 3.0 2.0(170km) najlepiej Plug@Play ale delikatne sztukowanie spawanie ciecie jest do przyjecia

To pasuje plug&play :wink:

ORYGINALNY PODWÓJNY WYDECH TŁUMIK AUDI A4 B6 1.8 T (2847882278) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mi się właśnie wydawało, że od 1.8T będzie git. :wink: Daniel skrzynke masz chyba pełną. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w TDI ten środkowy tłumik jest zbędny :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w TDI ten środkowy tłumik jest zbędny :whistling:

Witam Was :hi: skrzynka wyczyszczona :decayed:

Dotarły do mnie magnesy super wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz porobie i wkleję :decayed:

Hamer orientujesz się jaka jest cena podświetlanych klamek w ASO :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w TDI ten środkowy tłumik jest zbędny :whistling:

Witam Was :hi: skrzynka wyczyszczona :decayed:

Dotarły do mnie magnesy super wyglądają.

Kto Cię cytować uczył :decayed:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Zaraz porobie i wkleję :decayed:

Hamer orientujesz się jaka jest cena podświetlanych klamek w ASO :eusathink:

Ty byś wszystko w ASO kupił, a później piszesz że za zimno żeby do ASO jechać :grin: Nie wiem, nie stać mnie ale mam :decayed:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

http://img822.imageshack.us/img822/2343/20121208476.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/1728/20121208478.jpg

Malowali mi zderzak jakieś dwa lata temu i dopiero niedawno zauważyłem jadąc za zona ze lata to jak żyd po pustym polu:kwasny:

Wygląda jak by coś tam brakowało:eusathink:

To pewnie go źle skręcili :doh: tych chwytów w etce nie widzę, jak nie zapomnę to popatrzę pod autem na nr. części.

Mocowanie: 8E0 807 329 x2

Zaślepka: N 910 754 01 x2

Blachowkret: N 907 750 01 x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...