Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany nie chce ktoś listw s-line progowych z B7? Przynajmniej tak mi sie wydaje że to B7...bardzo ładny stan tylko na jednej jest mała ryska...cena 350 zł +KW jak co to PW.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 825,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Pany nie chce ktoś listw s-line progowych z B7? Przynajmniej tak mi sie wydaje że to B7...bardzo ładny stan tylko na jednej jest mała ryska...cena 350 zł +KW jak co to PW.

Pokaż foto.

Opublikowano

Zdjęcia tych listew..sorki za jakość nie dośc ze kalkulatorem to tak na szybko;/

CAM00135.jpg

CAM00129.jpg

jak ktoś byłby chętny to zrobie lepsze zdjęcia i tez każdej z osobna...

Opublikowano

Panowie, jak ściągnę podsufitkę i będę chciał dołożyć antenę GPS na dach to czy od spodu jest fabrycznie znaczone jakieś miejsce gdzie trzeba zrobić otwór? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Daniel nudzi Ci się, to może coś z pierwszym postem dało by się zrobić :whistling:

Opublikowano

Pancie co to za felga w tym sedanie po lewej???

index.php?action=dlattach;topic=37848.0;attach=24419;image

Opublikowano

Mi to wygląda na ROTOR srebrny :hi:

Opublikowano

:hi:podziekowal

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

Dzisiaj siadł gryll eskowy.... - lekko zmodyfikowany ;)

770knl0zadd7.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ładniutko, tylko po co ten znaczek S-line skoro auto na S4 robisz :whistling:

Opublikowano

No właśnie albo S-line albo S4 bo to jakiś ulep teraz ni pies ni wydra :decayed:

Widzę Hamerek zrobiłeś porządek :thumbup1:

Opublikowano

bo to ma wygladac na s4 ale nie robic na s4...no nic zobaczymy...narazie zostaje s-line...z czasem pomyslimy...pamietajacie ze to dalej klekot :)

Opublikowano
  • Autor
bo to ma wygladac na s4 ale nie robic na s4...no nic zobaczymy...narazie zostaje s-line...z czasem pomyslimy...pamietajacie ze to dalej klekot :)

Kto się zna to zauważy :wink:

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

Panowie nie szuka ktoś hebli 320mm?

Bo mam do oddania cały komplet, tarcze zimmermann sport, klocki ferodo, jarzma, zaciski. Jeśli kumplowi to nie podpasuje do felgi to oddam za 500zł + KW

Tak to wyglądało jak zakładałem u siebie

sam24281280x768.jpg

Opublikowano
bo to ma wygladac na s4 ale nie robic na s4...no nic zobaczymy...narazie zostaje s-line...z czasem pomyslimy...pamietajacie ze to dalej klekot :)

:grin:

Opublikowano

Mendy !!!

Opublikowano
Ładniutko, tylko po co ten znaczek S-line skoro auto na S4 robisz :whistling:

To co miał dać znaczki S4 :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Ładniutko, tylko po co ten znaczek S-line skoro auto na S4 robisz :whistling:

To co miał dać znaczki S4 :facepalm:

Tam był oryginalnie znaczek S4, ja u siebie usunąłem 4 i zostało S

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.