Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

RE50A znalazłem i wersję z rantem takim jak CSP3...

2011G37IPL___604b.jpg

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 294,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dunlop sport maxx albo sport maxx tt

bridgestone potenza

micheliny sport pilot sp2

Opublikowano
  • Autor
Na koleinach przy 235 była walka. Teraz jest w miarę ok ale i tak ściąga. 225 nie widać wystającej felgi. Mam właśnie conti sp3 z rantem i nic nie wystaje :)

Daj fotkę - zobaczę jak się prezentuje.

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

dunlop sport maxx albo sport maxx tt

bridgestone potenza

micheliny sport pilot sp2

Dzięki Robert - Vario będzie psioczył na Pilot Sporty ale np. Potenza już padła. Dunlop też jak dla mnie OK.

Opublikowano

ja bym polecał Vredestein Ultrac Sessanta, oprócz tego, że ładnie wygląda bieżnik to jeszcze są ciche i komfortowe :wink:

Opublikowano

RE50A fajna,szczególnie na mokrym,ale głośna,zjeździłem 2 komplety i w teraz wziąłem pirelli Pzero (bez żadnych dopisków),wszystkie zalety brigidstonów + cichutkie jak micheliny pilotsport na których kupiłem auto,były rewelacyjne,ale znikły w moment.

Opublikowano

też 2 sezon jeżdże na Potenzie i super, na mokrym bardzo dobrze się zachowują, kiedyś użytkowałem continentale sportcontac3 i nigdy do nich nie wróce, tragedia, jedynie co można faktycznie Bridgestone zaużucić to ciche nie są

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wszystkie podpowiedzi... Tomek - o Pzero też dobre opinie słyszałem więc jak na razie dwaj kandydaci na prowadzenie się wysuwają: Bridge i Pirelka właśnie ;)

Jędrek - Vredestein mi nie leży bo nigdy nie lubiłem fikuśnych bieżników :wink:

Opublikowano

z pirelek będziesz tez zadowolony bo wysoka liga i trochę cichsze, czasami się na to zwraca uwagę, ja się przyzwyczaiłem

Opublikowano

a z doświadczenia z mojego auta mogę Ci polecić Michelin Pilot Sport 2 :decayed: zrobiłem co prawda na nich dopiero jakieś 2 tys km, ale jak do tej pory jestem zadowolony :good:

Opublikowano

Bart-s akurat o Conti mam dobrą opinię, miałem w B7 tak samo jak Potenza z lekkim + na korzyść Conti

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

ja też już jeżdże 5 sezon na drugim komplecie conti 3 (co prawda 17/45/225) i jestem bardzo zadowolony, mokro, sucho - klasa :wink:

Opublikowano

Bartek jakie wzor 18 wsadzasz na auto?

Zmeczony jazda na 19?

Co do rozmiaru to dla mnie idealny do 18 to 225/40.

Na 235 jakos tak duzo gumy:wink:

Opublikowano
  • Autor
Bartek jakie wzor 18 wsadzasz na auto?

Zmeczony jazda na 19?

Co do rozmiaru to dla mnie idealny do 18 to 225/40.

Na 235 jakos tak duzo gumy:wink:

Wojtek - 8 x 18" ET43 9-ramienny S line... Autem przez najbliższy rok będzie jeździć Gośka więc chcę troszkę poprawić komfort - prawdopodobnie z zawieszeniem też będę musiał popracować (możliwa próba z Weitec -30/-30 albo wejdzie porządny gwint). A jak się wk...* to sprzedaję i będzie nowe auto.

sline18.JPG

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Z oponkami dajecie mi do myślenia :decayed: Coś tam wybiorę :wink:

Opublikowano

aluski ładniutkie :wink:

ja śmigam na dunlop sp sport maxx gt....na mokrym mi dobrze trzyma auto, w miarę cicha ...więcej od opony nie oczekuję :wink:

Opublikowano
  • Autor
aluski ładniutkie :wink:

ja śmigam na dunlop sp sport maxx gt....na mokrym mi dobrze trzyma auto, w miarę cicha ...więcej od opony nie oczekuję :wink:

No niestety zakup tych kół mi nie wyszedł - okazało się, że trzeba zainwestować aby je przywrócić do porządku... No i w tym kierunku działam - będzie tip top :wink:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

RE50A fajna,szczególnie na mokrym,ale głośna,zjeździłem 2 komplety i w teraz wziąłem pirelli Pzero (bez żadnych dopisków),wszystkie zalety brigidstonów + cichutkie jak micheliny pilotsport na których kupiłem auto,były rewelacyjne,ale znikły w moment.

Tomek jakie dokładnie P Zero masz - standardowe czy XL? Możesz pokazać jakąś fotkę z profilu?

Opublikowano
aluski ładniutkie :wink:

ja śmigam na dunlop sp sport maxx gt....na mokrym mi dobrze trzyma auto, w miarę cicha ...więcej od opony nie oczekuję :wink:

No niestety zakup tych kół mi nie wyszedł - okazało się, że trzeba zainwestować aby je przywrócić do porządku... No i w tym kierunku działam - będzie tip top :wink:

mam te same :wink: , też swoje oddałem do odnowienia :decayed::wink:

Opublikowano

jutro zrobie,zszedłbym teraz,ale juz ciemno,nic nie bedzie widac

Opublikowano
  • Autor
jutro zrobie,zszedłbym teraz,ale juz ciemno,nic nie bedzie widac

Dziękuję :notworthy: Poszukam gdzieś jeszcze fotki live bez XL :wink:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

aluski ładniutkie :wink:

ja śmigam na dunlop sp sport maxx gt....na mokrym mi dobrze trzyma auto, w miarę cicha ...więcej od opony nie oczekuję :wink:

No niestety zakup tych kół mi nie wyszedł - okazało się, że trzeba zainwestować aby je przywrócić do porządku... No i w tym kierunku działam - będzie tip top :wink:

mam te same :wink: , też swoje oddałem do odnowienia :decayed::wink:

Pochwal się po wszystkim :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.