Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie.

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

a podwojne szyby boczne myslales montowac ?

I miałbym 3 kolory szyb w aucie - nie dziękuję.

jaki kolor maja te podwojne ? wiem ze przednia u ciebie jest inna ale boczne roznia sie od tylnych wklejanych i tej w klapie bagaznika ?

Przednia jest fioletowa (ogrzewana). Boczne i tylna są zielone (fabryczne przyciemnione). Dwuwarstwowe z tego co pamiętam są szare - musiałbym sprawdzić...

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

No wiem wiem jedynie air ride albo podtlenek :naughty::decayed:

Nie mam już 20 lat :grin:

To akurat prawda :decayed:jak włazi do autka to za krzyż się trzyma :kwasny::wink: emeryt jeden :grin::decayed:

No ja się trzymam za krzyż a Ty już w tym wieku jesteś, że wchodząc do samochodu ściągasz buty i laczki zakładasz :grin:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie.

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

a podwojne szyby boczne myslales montowac ?

I miałbym 3 kolory szyb w aucie - nie dziękuję.

jaki kolor maja te podwojne ? wiem ze przednia u ciebie jest inna ale boczne roznia sie od tylnych wklejanych i tej w klapie bagaznika ?

Przednia jest fioletowa (ogrzewana). Boczne i tylna są zielone (fabryczne przyciemnione). Dwuwarstwowe z tego co pamiętam są szare - musiałbym sprawdzić...

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

No wiem wiem jedynie air ride albo podtlenek :naughty::decayed:

Nie mam już 20 lat :grin:

To akurat prawda :decayed:jak włazi do autka to za krzyż się trzyma :kwasny::wink: emeryt jeden :grin::decayed:

No ja się trzymam za krzyż a Ty już w tym wieku jesteś, że wchodząc do samochodu ściągasz buty i laczki zakładasz :grin:

:grin::grin::grin: Bartku ogarnąłeś mi temat :whistling:

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin: Bartku ogarnąłeś mi temat :whistling:

Nie - Kobra czegoś nie dopracował i mimo, że płytkę widzi poprawnie jako "UPDATE" to niestety nic nie wgrywa. Temat w trakcie analizy...

Opublikowano
Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie.

HEHE ja Ci mowile juz o tych felgach roke temu w lutym (2012 luty) jak bylem na montazu BT

Opublikowano
  • Autor
Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie.

HEHE ja Ci mowile juz o tych felgach roke temu w lutym (2012 luty) jak bylem na montazu BT

Cena nie będzie ciekawa :wink:

Opublikowano
Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie.

HEHE ja Ci mowile juz o tych felgach roke temu w lutym (2012 luty) jak bylem na montazu BT

Cena nie będzie ciekawa :wink:

ile...na PW :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie.

HEHE ja Ci mowile juz o tych felgach roke temu w lutym (2012 luty) jak bylem na montazu BT

Cena nie będzie ciekawa :wink:

ile...na PW :decayed:

Czekaj... Daj mi założyć S line i zobaczymy czy będę usatysfakcjonowany :wink:

Opublikowano
Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie.

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

a podwojne szyby boczne myslales montowac ?

I miałbym 3 kolory szyb w aucie - nie dziękuję.

jaki kolor maja te podwojne ? wiem ze przednia u ciebie jest inna ale boczne roznia sie od tylnych wklejanych i tej w klapie bagaznika ?

Przednia jest fioletowa (ogrzewana). Boczne i tylna są zielone (fabryczne przyciemnione). Dwuwarstwowe z tego co pamiętam są szare - musiałbym sprawdzić...

Rozumiem.

Jesli tak jak piszesz, podwojne szyby sa szare a te wklejane z tylu sa zielone ,to naprawde dziwne ze pozwolili sobie na taką kolorowanke.Jestem ciekaw jak to wyglada patrzac na bok samochodu z takimi szybami.

Opublikowano
  • Autor
Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie.

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

a podwojne szyby boczne myslales montowac ?

I miałbym 3 kolory szyb w aucie - nie dziękuję.

jaki kolor maja te podwojne ? wiem ze przednia u ciebie jest inna ale boczne roznia sie od tylnych wklejanych i tej w klapie bagaznika ?

Przednia jest fioletowa (ogrzewana). Boczne i tylna są zielone (fabryczne przyciemnione). Dwuwarstwowe z tego co pamiętam są szare - musiałbym sprawdzić...

Rozumiem.

Jesli tak jak piszesz, podwojne szyby sa szare a te wklejane z tylu sa zielone ,to naprawde dziwne ze pozwolili sobie na taką kolorowanke.Jestem ciekaw jak to wyglada patrzac na bok samochodu z takimi szybami.

Sam jestem ciekaw - może zamówię jedną szybkę na próbę :eusathink:

Opublikowano
Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie.

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

a podwojne szyby boczne myslales montowac ?

I miałbym 3 kolory szyb w aucie - nie dziękuję.

jaki kolor maja te podwojne ? wiem ze przednia u ciebie jest inna ale boczne roznia sie od tylnych wklejanych i tej w klapie bagaznika ?

Przednia jest fioletowa (ogrzewana). Boczne i tylna są zielone (fabryczne przyciemnione). Dwuwarstwowe z tego co pamiętam są szare - musiałbym sprawdzić...

Rozumiem.

Jesli tak jak piszesz, podwojne szyby sa szare a te wklejane z tylu sa zielone ,to naprawde dziwne ze pozwolili sobie na taką kolorowanke.Jestem ciekaw jak to wyglada patrzac na bok samochodu z takimi szybami.

Sam jestem ciekaw - może zamówię jedną szybkę na próbę :eusathink:

taka szybka chyba nie kosztuje 50 zl ?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie.

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

a podwojne szyby boczne myslales montowac ?

I miałbym 3 kolory szyb w aucie - nie dziękuję.

jaki kolor maja te podwojne ? wiem ze przednia u ciebie jest inna ale boczne roznia sie od tylnych wklejanych i tej w klapie bagaznika ?

Przednia jest fioletowa (ogrzewana). Boczne i tylna są zielone (fabryczne przyciemnione). Dwuwarstwowe z tego co pamiętam są szare - musiałbym sprawdzić...

Rozumiem.

Jesli tak jak piszesz, podwojne szyby sa szare a te wklejane z tylu sa zielone ,to naprawde dziwne ze pozwolili sobie na taką kolorowanke.Jestem ciekaw jak to wyglada patrzac na bok samochodu z takimi szybami.

Sam jestem ciekaw - może zamówię jedną szybkę na próbę :eusathink:

taka szybka chyba nie kosztuje 50 zl ?:decayed:

Nie pierwszy raz kupiłbym coś celem zdobywania wiedzy :decayed::wink:

Opublikowano

Bartku w ktorym sterpowniku ustwia sie automatyczne dostrajanie czasu w aucie mialem ta opcje i nie wiem teraz musze manualnie ustawiac czas a wczesniej sam sie zmienial

Opublikowano
Bartku w ktorym sterpowniku ustwia sie automatyczne dostrajanie czasu w aucie mialem ta opcje i nie wiem teraz musze manualnie ustawiac czas a wczesniej sam sie zmienial
To się ustawia w automacie sam powinien załapać a jak nie to ustaw zegar na 2.58 o ile pamiętam:wink: zamknij auto na jakiś czas i powinien wrócić
Opublikowano
  • Autor
Bartku w ktorym sterpowniku ustwia sie automatyczne dostrajanie czasu w aucie mialem ta opcje i nie wiem teraz musze manualnie ustawiac czas a wczesniej sam sie zmienial

Robert - problem masz w A4 czy R8?

Opublikowano

w a4

Opublikowano
  • Autor
w a4

Jeśli nie rozłączałeś akumulatora to możliwe, że moduł przy zderzaku padł.

Opublikowano
w a4

Jeśli nie rozłączałeś akumulatora to możliwe, że moduł przy zderzaku padł.

Bartek ja czasem tak mam też u siebie że znika mi palemka :P ale za jakiś czas powraca niech spróbuje ten sposób jak pisałem tylko nie pamiętam czy na 1.58 czy 2.58 trzeba ustawić;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

przy wymianie akumulatora moglo sie to stac bo nie pamietam po tym any choinka swiecila

a w ktorym sterowniku jest ten modul do odczytania?

Opublikowano
  • Autor
w a4

Jeśli nie rozłączałeś akumulatora to możliwe, że moduł przy zderzaku padł.

Bartek ja czasem tak mam też u siebie że znika mi palemka :P ale za jakiś czas powraca niech spróbuje ten sposób jak pisałem tylko nie pamiętam czy na 1.58 czy 2.58 trzeba ustawić;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

2:58... Ustawia się go w ten sposób ponieważ synchronizacja zegarka ma miejsce codziennie o 3:00.

Opublikowano

No i wszystko jasne:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.