Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylna wycieraczka A4 B5 AVANT


qubus

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam mały problem gdy włoże sprawny bezpiecznik od tylnej wycieraczki to czy jest ona włączona na "Pająku" czy nie jest to i tak ciągle chodzi co to może być:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje po odkreceniu pokrywki od tych plastikowych zebatek stwierdzam ze to właśnie wina zasłania tej elektroniki bo pękła ta rurką miedziana od sprostować eh:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak, rozwierciłem i oczyściłem środek ze starej rurki, nowa dorobiłem z kawałka anteny teleskopowej (dobrałem rurke o tej samej średnicy) i przylutowałem do pozostałego kawałka miedzianej, wystarczy zeszlifować ten nikiel z rurki od anteny i ładnie się lutuje. Dorobioną rurke posmarowałem smarem miedzianym. Cały mechanizm wyczyściłem i nasmarowałem i już pół roku śmiga jak należy. Spryskiwacz ładnie na środek szyby daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ogarnąć da radę żaden problem ale co z elektronika która została zalana i jak włoży dobry bezpiecznie to wycieraczki ciagle chodZi nie ważne czy jest włączona czy wyłączona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja miałem tylko trochę rdzawego osadu na trybach i stykach. Elektronika była cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety u mnie chybapowazniejsza awaria niestety bo wycieraczki chodzi tylko nie mozna wyłączyć nawet jak jest na manowce wyłączona (ciagle chodZi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz uszkodzoną elektronikę. Sprawa do naprawienia (szukaj na elektroda.pl) albo nowy cały moduł silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinach myślisz, ze w zwykłym serwisie RTV AGD by to ogarneli, jeśli tak czy koszty by nie przekroczyły zakupu używki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem dopiero co elektrode.pl w sprawie mojego problemu z wycieraczka i powtarzala sie usterka tyrystora w tym ukladzie. Nalezy go wymienic. Poczytaj elektrode.pl

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odgrzeje kotleta.mam podobny problem tylko za cholere nie moge sciagnac obudowy wew.klapy.wydaje mni sie ze odkrecilem wszystkie sruby a oslona nadal mocno sie trzyma w okolicy silnika.jakas podpowiedz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...