Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Jaka kula do haka Westfalia


ppp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow.Zwracam sie do was z prosba,a mianowicie w mojej Niuni mam zamontowany hak westfalia ale nie posiadam kuli do tego haka.Wiec prosba do was.Na tabliczce numer belki to 305 168.nie wiem jaki numer kuli mam kupic wiem ze jest to istotne poniewaz jak nie dobierze sie odpowiedniej to kula potrafi sie wypiac.Wiec jesli ktos z was posiada taki hak i taki sam numer belki to prosilbym o podanie numeru na kuli.Numer jest odlany na lewej czesci.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki hak westwalia nr 305 208 GGG 52 lub 000 52 ciężko odczytać ale nr belki to ja nie znam nie wiem nawet gdzie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem ..jest hak a kulki nie ma :thumbdown:

Podłącze sie z pytaniem - Czy hak do Avanta jest taki sam jak do Sedana ?

Pytam bo na allegro sprzedający piszą , że pasuje do obu wersji ..a ja nie jestem co do tego przekonany :piroman:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabliczke powinienes miec na tylnej czesci uchwytu do wtyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak do Avanta jest taki sam jak do sedana. Ja kupiłem taki na Allegro pół roku temu za 450 pln w idealnym stanie - kula nigdy nie była używana :kox: - nie wiem jaki jest numer belki - wyprodukowana w 99r.- ale jutro wam napiszę numer z kuli.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 21:10 _________________________________________________Nr mojej kuli 305208GGG52 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy szukali ze szwagrem to podeszła kula chyba o 2 lata starsza niż belka.

NUmerków nie mam. Kulka wyszła za 150 zł z tym że nie działa zame (co nie przeszkadza w użytkowaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania jakie kule (numery) pasują do ramy z numerem 305 168?

Pozdrawiam[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 23:59_________________________________________________Nikt naprawdę nie ma haka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym wątku już na ten temat pisałem,więc do Audi A4 pasuje drążek kulowy o nr .305 176 i 305 220 ,oraz drążek kulowy z S4 nr. 305 208.Nie ma różnicy czy to sedan ,awant czy cabrio :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...