Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AWX pokrywa zaworów


kubik8

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuj bez wahania tą lub z tej aukcji 60zł taniej VW/AUDI /SKODA POKRYWA ZAWORÓW 1,9 TDI 038103469 (2732771174) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Na tej aukcji co Ci podałem pokrywa do Twojego AWX to pierwsza od góry z lewej strony. Jest to pokrywa z poprawionym separatorem oleju z nowszego rocznika jej nr to 038 103 469R, pasuję bez problemu, sam taką u siebie zakładałem i od razu oleju w dolocie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie nowsza, tylko zwróć uwagę jak w AJM wychodzi króciec do węża olejowego (w stronę rozrządu czy w stronę vacum pompy) i kup taką. Na forum passata czytałem kiedyś, że robili nawet jakąś akcję serwisową na te pokrywy. Od 2003 roku lecą już poprawione.

Na tej aukcji co podałem wyżej świetnie widać różnice w wyglądzie zewnętrznym, 2 pokrywy u góry są nowszego typu, a 2 na dole starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem w ASO pokrywe wraz z uszczelką przy wymianie uszczelniaczy pompek i dla mnie nie ma różnicy w poprawie tej nowszej pokrywy tyle oleju ile sie wydostawało z oparów silnika nadal tyle samo się zbiera w dolocie :/

Jak dla mnie to nie ma sensu wymieniać starej na "poprawioną konstrukcyjnie" pokrywe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem w ASO pokrywe wraz z uszczelką przy wymianie uszczelniaczy pompek i dla mnie nie ma różnicy w poprawie tej nowszej pokrywy tyle oleju ile sie wydostawało z oparów silnika nadal tyle samo się zbiera w dolocie :/

Jak dla mnie to nie ma sensu wymieniać starej na "poprawioną konstrukcyjnie" pokrywe...

No to przyjrzyj się turbinie, prawdopodobnie to ona puszcza Ci olej w dolot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem już po wymianie pokrywy założyłem od B7 2007r zrobiłem 200km i suchutko na wyjsciu z odmy i w węzu do turbo operacja jak najbardziej potrzebna. Zaoszczędze na dolewkach oleju

Czy ta pokrywa zaworów rozrządu AUDI A4 B6 B7 038103483D (2756488240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pokrywa od B7 pasuje na 100% do AJM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...