Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrusznik raz ma napięcie raz nie.


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem jest taki auto nie chciało ostatnim razem odpalić. Tzn wszystko odbywa sie tak jak zawsze tylko przy próbie odpalenia dosłownie nic sie nie dzieje. Raz odpala a raz nie. Sprawdzałem czy dochodzi napięcie do rozrusznika to gdy nie odpalał nie dochodziło no a gdy palił to było.

Co sprawdzić,wymienić. Na razie to wymieniłem kostke stacyjki no ale to nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który przekaźnik i gdzie sie znajduje ???

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

wyczytałem ze odpowiedzialny za to będzie przekaźnik 175 jednak u mnie sie on nie znajdował a mam tipa. Jak sie okazało mam dwa przekaźniki 204 jeden jest odpowiedzialny własnie za rozrusznik. Wyczyscilem styki i na razie pali caly czas :)

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

A jednak znowu nie pali. Przy próbie odpalania cykał. a teraz przestał i znowu nie odpala. jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem. Chcę odpalić samochód a słychać tylko bzzzzz żadnej reakcji silnika. Próbuję jeszcze raz odpalić i odpala na dotyk. Nieraz dopiero za 3-4 razem załapie. Czasem wszystko jest ok przez miesiąc. Nie ma reguły kiedy to się dzieje. W sumie zauważyłem że jak jest zimniej to częściej to się zdarza.

Wie ktoś o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą się szczotki zawieszać, co oznacza, że powoli się kończą. Albo może też są już trochę pośniedziałe styki na kablach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...