Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 B5] Moje eS :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie :) Jestem świeżo zalogowanym użytkownikiem i na wstępie chce pokazać Wam swoje auto :)

Auto kupione pod koniec 2007r,sprowadzone ze Szwajcarii.Wyposażenie kompletne :) Auto jest serią,przynajmniej pod maską bo niestety poprzedni właściciel założył zderzaki a'la RS4 from Słomczyn :blink: Także nie piszcie ze jest bardzo brzydkie :th: Nowy tylny zderzak czeka już w garażu natomiast nad przednim jeszcze myśle.Jeszcze wydech nie jest seryjny a mianowicie Remus i brak katalizatorów.Może nie wygląda ale brzmi nieżle :)

W wakacje prawdopodobnie nie bedzie serii pod maska ponieważ..bedzie mały programik :)

Może przejde do rzeczy :>

f7c7809acf34eb27med.jpg

d39996ddf875f9b6med.jpg

08ba6b02e5190c13med.jpg

2da8e034dbfbd8c5med.jpg

9718e384e3750055med.jpg

25cb1c48275315cfmed.jpg

A tutaj z kumplem który też ma takie samo eS :)

6331a82669cda0f1med.jpg

b825b66cab184455med.jpg

14aa198f0bf641a2med.jpg

f6d4c183d73378a9med.jpg

Także jeśli chodzi o fotki to by było na tyle,dorzucam jeszcze krótki filmik nagrany na szybko telefonem,nie długo bedzie dłuższa produkcja :th:

http://pl.youtube.com/watch?v=fKy5OlaMFys

Pozdrawiam

Opublikowano

fajna S4 :th:

Opublikowano

S4 to zawsze S4 :th:

Opublikowano

Ładna :th: Tylko faktycznie ten tylny zderzak to jakś przekombinowany .

SV w tle to tez kolegi ? :decayed:

Opublikowano

Fajne autko , zawsze, dorzuć bardziej wyraźne zdjęcia . :wink4:

Opublikowano

Kurcze przysiaglbym ze juz gdzies widzialem ta eSke :> :tongue4: , autko bardzo ladne i bardzo ladnie jezdzi. pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

To drugie eS należy do kolegi Spidziora :)

A tutaj jeszcze kilka wyrażniejszych fotek:

:)

b9c80433fb13b549med.jpg

5ecca65fd0162148med.jpg

56e8403a1a3f0dacmed.jpg

ff24eb9ace14cd74med.jpg

b9b181f0da49504emed.jpg

f431220959d77a88med.jpg

Miłego oglądania

Opublikowano

Ładan :th: ale zderzak tył to nie jest orginał :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ładan :th: ale zderzak tył to nie jest orginał :naughty:

Wiem :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam - super wózek, napisz jak możesz jak z kosztami eksploatacji.

Opublikowano
  • Autor

Witam - super wózek, napisz jak możesz jak z kosztami eksploatacji.

Akurat jestem po kilku wymianach także moge napisać kilka słów :)

Tarcze+klocki - 830zł

Wahacze Bilsteina/komplet - 1300zł

Dodatkowa pompa wody/tylko ASO - 450zł

Łożyska tylnych kół ok 80zł sztuka

Czujnik poziomu paliwa/ASO - 220zł

Łożysko wałeczkowo-stożkowe w tylnym moście/ASO 107zł sztuka

Niektóre cześci kapke droższe ale większość cen jak w normalnym aucie.

Pytasz z ciekawości czy myślisz o takim aucie? :naughty:

Opublikowano

Co tu pisac dużo Esa to Esa :good: Jedynie co mi sie nie podoba to tylni zderzak który bym wymienił na ORI :cool1:

Opublikowano

Witam - super wózek, napisz jak możesz jak z kosztami eksploatacji.

Akurat jestem po kilku wymianach także moge napisać kilka słów :)

Tarcze+klocki - 830zł

Wahacze Bilsteina/komplet - 1300zł

Dodatkowa pompa wody/tylko ASO - 450zł

Łożyska tylnych kół ok 80zł sztuka

Czujnik poziomu paliwa/ASO - 220zł

Łożysko wałeczkowo-stożkowe w tylnym moście/ASO 107zł sztuka

Niektóre cześci kapke droższe ale większość cen jak w normalnym aucie.

Pytasz z ciekawości czy myślisz o takim aucie? :naughty:

Dzięki - tak myślę o S

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Odgrzewam kotleta ponieważ zaszło kilka,choć niewielkich zmian :decayed:

Jakieś 2 miesiace temu wymieniłem pare spraw ecydujących o bezpieczeństwie :)

92d8717acddb2588med.jpg

edd5f3dff9429882med.jpg

Zajrzałem również czy w napędzie wszystko gra i buczy :gwizdanie:

c41c112488265f2dmed.jpg

A najciekawsza zmiana jaka doszła niedawno to program na 300 pare koni :kox:Tutaj wykresik:

693ad4ee1b37f9admed.jpg

A jeśli chodzi o zmiany w wyglądzie auta,pojawiła sie dosc powazna zmiana ...

669e80172841a98fmed.jpg

Pan dostawczakiem mnie nie zauważył na skrzyżowaniu :confused4:

Na szczescie compensa dobrze płaci także zrobie przy okazji kilka innych rzeczy ,np.zmiana zderzaków i progów :decayed:

Niedługo krótki filmik po programie :)

Opublikowano

Widze że robisz autko w Sportmile... :good:

Opublikowano

fajna Eska, i ma już się czym odpychać :naughty: tylko pan z dostawczaka się nie popisał :thumbdown:

Opublikowano

Autko fajne ale jak będziesz je piłował tak jak na filmiku na jałowym to długo nie pociągnie... :disgust:

P.S Strasznie kadrujesz zdjęcia... nie wiadomo czy bardziej samochód fotografujesz czy krajobraz, ucinasz go w dziwnych miejscach itp no ale to tylko moje skromne zdanie:)

Opublikowano

u jaka szkoda, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, autko :hi: a po zmianach invest przez comp..... będzie jeszcze bardziej :hi:

Opublikowano
  • Autor

Autko fajne ale jak będziesz je piłował tak jak na filmiku na jałowym to długo nie pociągnie... :disgust:

P.S Strasznie kadrujesz zdjęcia... nie wiadomo czy bardziej samochód fotografujesz czy krajobraz, ucinasz go w dziwnych miejscach itp no ale to tylko moje skromne zdanie:)

Filmik robiony na szybko i do tego prawie rok temu :) Teraz już tak nie robie,wiem ze to niezdrowe dla silnika :gwizdanie:

A zdjęcia niektóre robiłem pod domem i specjalnie więcej krajobrazu,zeby nie było bardzo widać zderzaków a'la słomczyn :kox: Niedługo bedzie zmontowany bardziej profi filmik i już inne ujęcia będa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.