Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła do jazdy dziennej LED


wjot1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jakie światła do jazdy dziennej LED polecacie?

Interesuje mnie montaż w B5 97r. zderzak przed liftem.

Na allegro widzę najbardziej popularne typu :

SWIATLA JAZDY DZIENNEJ LED DZIENNE AUTOMAT VAT (2684765874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Takie droższe (podobno lepsze) :

MOCNE SWIATLA JAZDY DZIENNEJ LED DZIENNE AUTOMAT (2725204465) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy może polecacie jeszcze jakieś inne?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś szukajki?

W tym wątku pewnie się coś dowiesz Światła do jazdy dziennej z kratkami do B5

w tym też Jakie LEDy wybrać - proste czy zaokrąglone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt w tym okresie to zbytek, ale w okresie wiosennym można nie mieć czasu na montaż. Zresztą po co ta zmiana czasu?

po to zeby bylo ciekawiej i zeby mozna bylo rano dluzej pospac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem takie, zamontowałem jak to wchodziło u nas, światła philipsa, dość drogie, chyba 500zł wtedy kosztowały i powiem, że je lubiłem i autko z nimi mi się podobało

a do tego bardzo praktyczne.

teraz w B7 brakuje mi ledów :)

dsc0135zz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B.ladnie wygladaja ja w swojej b5 mam podobny mod tylko ze z tansza opcja nie pamietam firmy w kazdym razie nie philips komplecik juz dokladnie nie pamietam cos kolo 250 zeta i troszke szerzej rozmieszczone bo nie mam halogenow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusta gustami, mi się podobają a co ważniejsze są praktyczne, raz, że nie muszę pamiętać by włączyć światła, dwa są moim zdaniem bezpieczniejsze od świateł mijania bo dzienne mają świecić w górę i być widoczne a mijania oświetlać drogę, trzy mniej się akumulator męczy, gdy jedna lampka ledów ma 5W czy 10W, trzy nie zużywają się żarówki świateł mijania nie wspominając o tym jak ktoś xenony ma.

ja bym kolejny raz znowu wybrał philipsa, gdybym w B7 nie miał dziennych, też bym montował philipsy :P niestety mam, ale zwykłe dzienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmiku wynika, że dzienne nie wyłączają się z chwilą włączenia mijania. U nas jest takie podłączenie nie jest dozwolone. A ten trzeci zestaw światełek to ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmiku wynika, że dzienne nie wyłączają się z chwilą włączenia mijania. U nas jest takie podłączenie nie jest dozwolone. A ten trzeci zestaw światełek to ..?

no takie sa zalecenia producentow i takie sa schematy podlaczen mozna inaczej podlaczyc ale wtedy trzeba sie wpiac np w postojowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmiku wynika, że dzienne nie wyłączają się z chwilą włączenia mijania. U nas jest takie podłączenie nie jest dozwolone. A ten trzeci zestaw światełek to ..?

Coś tam gościu sobie po swojemu podłączył , 3 nie wiem do czego , może miał jakąś wizje . Ale tu chodzi o producenta i o wyprofilowanie tych świateł to b6 pasują idealnie . ja takie będę zakładał .

ŚWIATŁA DZIENNE JAZDY DZIENNEJ LED DRL NSSC 523HP (2747983028) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc foty po zamontowaniu bo jestem ciekawy jak to w b6 wyglada, szczerze to w b6 srednio mi sie ledy dzienne podobaja :P no ale zobaczymy jak wyjdzie to u ciebie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc foty po zamontowaniu bo jestem ciekawy jak to w b6 wyglada, szczerze to w b6 srednio mi sie ledy dzienne podobaja :P no ale zobaczymy jak wyjdzie to u ciebie;)

wrzuce na dniach. kolega ma takie w swojej b6 . ja pewnie zamontuje na wiosne. leniwy sie robie na zime:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...