Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BKE] Moja Czarnulka 1.9


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zastanawiam się czy czasem nie zmienić od razu turbiny bo nie wiadomo ile ta wytrzyma :whistling: w ogóle nie wiem w jakim jest stanie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymi na zimnym? bo dpfa to Ty raczej nie masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A turbina z BRD pasuje P&P czy rzeźba? :mysli:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Dymi na zimnym? bo dpfa to Ty raczej nie masz...

Czy dymi? Hmm... jak to diesiel, przy zapaleniu coś tam wypuści, ale żeby cały czas coś dymiło to chyba nie, nie zwróciłem na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A turbina z BRD pasuje P&P czy rzeźba? :mysli:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Dymi na zimnym? bo dpfa to Ty raczej nie masz...

Czy dymi? Hmm... jak to diesiel, przy zapaleniu coś tam wypuści, ale żeby cały czas coś dymiło to chyba nie, nie zwróciłem na to uwagi.

Do 1.9 pasuje bez większych przeróbek.

kolejny co modzi ale o stan techniczny auta już nie dba...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpal na zimnym i patrz czy kopci na niebiesko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę przy aucie to sprawdzę :wink: teraz pada to mi się nie chce iść :decayed:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

Bez zmiany turbiny ile można bezpiecznie wyciągnąć ze 115 kucy? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek bedzie musialo wystarczyc :wink:

Nastukane z samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na przeglądzie i musiałem zerwać z tylnych szyb folię bo nie chciał mi podbić :facepalm: . Najlepsze jest to że w tamtym roku robiłem u tego samego kolesia i przeszło. Szyby miałem przyciemniane w PL i wiem że chcieli mi naklejać na szyby numer atestu czy czegoś tam, ja wtedy powiedziałem żeby nie kleili bo nie wiem jak to będzie wyglądało na Austriackich przeglądach. Gość wczoraj próbował się doszukac tych własnie numerów, mówił że w numerze takim musi byc literka D lub EU.

Mógłby mi ktos powiedziec kto przyciemniał szyby czy ma na nich taki własnie numer na foli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na przeglądzie i musiałem zerwać z tylnych szyb folię bo nie chciał mi podbić :facepalm: . Najlepsze jest to że w tamtym roku robiłem u tego samego kolesia i przeszło. Szyby miałem przyciemniane w PL i wiem że chcieli mi naklejać na szyby numer atestu czy czegoś tam, ja wtedy powiedziałem żeby nie kleili bo nie wiem jak to będzie wyglądało na Austriackich przeglądach. Gość wczoraj próbował się doszukac tych własnie numerów, mówił że w numerze takim musi byc literka D lub EU.

Mógłby mi ktos powiedziec kto przyciemniał szyby czy ma na nich taki własnie numer na foli?

Hejka! Ja też miałem taki problem, wprawdzie w Oplu Vivaro, lecz też szukał atestu na folii i chciał ode mnie taką książeczke z certyfikatem CE, auto było z niemiec... Lecz przecież w Polsce też takie coś musiałbyś dostać przy montażu.

Edytowane przez Audi sline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dostałem, ale gdzie ja to teraz mam? To już nie ważne, jak będę w PL to folia wróci na szyby i tym razem przykleję wszystko co mi dadzą, zobaczymy za rok w innym zakładzie diagnostycznym czy będzie pasować ;) no chyba że wcześniej będzie zmiana auta :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrku, ja tak z innej beczki. Bo już mówimy na temat przeglądu. Widziałem , że zalożyłeś nowe kapcie '18 . Jak na przegladzie, pytał ktoś o nie czy zrobiłeś do nich Gutachten do dowodu? Pytam, bo teraz DTM-y kupiłem, a w przyszłym tygodniu przegląd a nie chce mi się dwa razy kół zmieniać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic w dowód wbite a na przeglądach nikt się nie czepiał jeszcze. Nie wiem czy mam szczęście że nie zauważyli tego czy po prostu aż tak nie zwracają na to uwagi. Myślę, że gdyby to były 19 lub większe to może by ktoś się wtedy doczepił.

Jak przegląd masz za tydzień a koła jeszcze nie założone to na wszelki wypadek poczekaj z nimi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na furce są, i wyważałem na osi .Więc teraz szybka podmianka na 16 zimowe , ale co z tym wyważeniem wtedy. Pojadę tam i zobaczymy. Tylko teraz , poszukałem fora DE. I stoi tam w taki tekst, że jeżeli kupujesz orginalne felgi do danego modelu z kodem 8EO nie musisz nic wbijać do dowodu, gdyż ten samochód pomimo to,że ty masz tylko w wlepce do '17 ma homologacje na większe koła. Chyba ta ustawa dotyczy XY firm jezeli chcesz miec na aucie.Wiec narazie się nie martwie. W niemczech też mają hopla na tym punkcie jak w Austrii więc chyba będzie tak samo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BKE spokojnie wyciągniesz 145 koni i 330 niutków, to jest bezstresowy program. U mnie wleciało 140.5km i 323nm, z powodu, ze turbine mam lekko burdną i przycinało na większej mocy :naughty:

Edytowane przez SHITERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbinkę zawsze można zmienić ;):naughty:


Wyjazd do PL i znów coś się podłubało, nie dużo ale zawsze do przodu :D Przy okazji wyjazdu do polski musiałem jeszcze wymienić rolkę na alternatorze bo się zmęczyła i odmówiła posłuszeństwa. Zostały też ponownie przyciemnione szyby na tylnych drzwiach które musiałem zrywać na przeglądzie.

Nowe mody to: Gałeczka s-line z audi A3 przerobiona pod A4 :) i dekory 1NK (szczotkowane aluminium). W garażu leżą jeszcze listwy s-line na progi, ale montaż dopiero po naprawieniu szkody czyli za jakiś miesiąc ;)

Zdjęcia

DSC_0911_2x.jpg

DSC_0912_3x.jpg

Pozdrawiam :hi:

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...