Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BKE] Moja Czarnulka 1.9


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie takie się u nas ratuje.

po foto nie wygląda najgorzej.

Dopieszczona jest to trzeba ją ratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się tylko wydym*ć ubezpieczalni.

Bo będą chcieli zrobić szkodę całkowitą chyba ze ubezpieczoną masz poza PL to inna bajka

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...le zabolało mnie aż po kość ogonową :kwasny:

Głowa cała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za duzo uszkodzeń. Przednia szyba blotniki lampy girl zderzak chlodnice docisniete do silnika podluznica skrzywiona, maska, drzwi pasażera sie nie otwierają. Duzo rzeczy pod maska do wywalenia. Muszę teraz odprowadzić auto na jakiś plac bo nie mogę go zostawić przy drodze i w następnym tygodniu jeszcze na policję i ubezpieczalnia. Zobaczymy co powiedzą.

Wysłane z iPhone

PS. Głowa cała. Poducha przy wystrzale popazyla mi tylko rękę.

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę trochę gruboskórny :bag:

ważne ze nic się Tobie i pasażerom nie stało

a auto hmm :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za duzo uszkodzeń. Przednia szyba blotniki lampy girl zderzak chlodnice docisniete do silnika podluznica skrzywiona, maska, drzwi pasażera sie nie otwierają. Duzo rzeczy pod maska do wywalenia. Muszę teraz odprowadzić auto na jakiś plac bo nie mogę go zostawić przy drodze i w następnym tygodniu jeszcze na policję i ubezpieczalnia. Zobaczymy co powiedzą.

Wysłane z iPhone

PS. Głowa cała. Poducha przy wystrzale popazyla mi tylko rękę.

Wysłane z iPhone

takie same uszkodzenia mieliśmy w Passacie.. była całkowita :/ ale może będzie możliwość przesiąść się na B8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za ciekawie to wygląda... Ale dobrze że Ty cały bez większego uszczerbku na zdrowiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome ze zdrowie najważniejsze ;) a co do zmiany na coś innego to bedzie cieżko :/ wydatków mam teraz tyle ze głowa boli :/ dopóki sie sprawa nie wyjaśni to myślał o następnym aucie nie bede.

Wysłane z iPhone

A tutaj małe ziazia ;) i co może zrobic jeszcze poduszka powietrzna oprócz uratowania życia/zdrowia: db18d078a899d66def688ad423b51c7d.jpg

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: Dobrze, że nic więcej się nie stało z Twoim zdrowiem! Autko, rzecz nabyta... Wiadomo, że boli ale nic się nie poradzi! 3m się! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poducha konkretnie dała po ręce.

Oby tylko tak kończyły się takie zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był koleś z ubezpieczalni spisać straty. Na dzień dobry wpisał szkodę całkowita, teraz pytanie na ile wycenia auto. Plus taki ze spisywał wyposażenie jakie jest w aucie a nie z VINu ;) porobil pare zdjeć i pojechał. W następnym tygodniu koło środy maja dać znac.

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest szkoda z OC sprawcy to chyba muszą spisać wyposażenie jakie jest w aucie. Co innego z AC, jeśli nie zgłosisz dodatkowego wyposażenia, chociaż nie wiem jak to jest z doposażeniem auta i ubezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...