Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BKE] Moja Czarnulka 1.9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna czarnulka - gratuluję :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Ładna czarnulka - gratuluję :)

Dzięki :wink:

Zbieranie gratów część dalsza :decayed:

IMG_3418.jpg

IMG_6092.jpg

IMG_8528.jpg

IMG_9741.jpg

Do tego zestawu dochodzą jeszcze:

- nowa rączka drzwi pod składane lustra

- zaciski przód 320

Dzięki dudas307 za poszukiwanie niektórych gratów :notworthy:

Zderzak z listwami w następnym tygodniu jada do lakiernika i zaraz przed świętami montaż tak że z zewnętrznego s-line zostanie do dołożenia tylna dokładka zderzaka i znaczki na listwy drzwi :decayed:

Opublikowano

6R1Fsx8l.jpg

caMoF7Ql.jpg

:kox: Jeszcze pachnie nowością :kox:

Dasz radę odczytać numery silniczków? Przyszło to co było na aukcji?

Opublikowano
  • Autor
Zacnie Panie :naughty:

W końcu coś zaczyna się dziać :grin: chociaż nie powiem wymieniłbym niektóre graty na gwincior :whistling:

...

Dasz radę odczytać numery silniczków? Przyszło to co było na aukcji?

Wieczorem będę wszystko wiedział :wink:

---------- Post dopisany 08-04-2014 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 09:57 ----------

Zderzak i listwy nie będą gotowe na czas :facepalm: a już zaplanowałem sobie czas na montaż :whistling: No nic trzeba będzie coś innego podziałać :decayed:

Opublikowano

Qrka, niezle ;) nabtakie lusterka tez poluje; ile musiales za komplecik do lusterek polozyc? Moze byc na PW ;)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj w nocy ktoś zajumał mi tylną wycieraczkę :facepalm: kurde... przecież to nic nie wycierało :grin: może złodziej odda? :grin:

Opublikowano

Przyobserwuj tą B7, która parkuje koło Ciebie :decayed:

Swoją drogą ja musiałem się trochę nagimnastykować, żeby ściągnąć wycieraczkę. Podziwiam determinację złodzieja, że się na takie coś szarpnął :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ten ulep? :grin: jeszcze właściciel pomyśli, że mi się podoba :decayed: A wycieraczka wpadnie od Q5 chyba :wink:

Opublikowano

Na Twoim miejscu podziękowałbym złodziejowi, że mi ściągnął ten śmietnik :grin: fajna furmanka i ten silnik nieśmiertelny......:hi:

Opublikowano

Lubie takie galerie i na zadnym innym forum na ktorym jestem nie ma tyle doinwestowanych aut co Audi. Wiekszosc kupuje golasy a potem nawigacje, fotele, zawieszenie,kierownice, zderzaki, lampy itp. Ceny samych dodatkow przekraczaja cene auta ale fajnie sie to oglada:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Na Twoim miejscu podziękowałbym złodziejowi, że mi ściągnął ten śmietnik :grin: fajna furmanka i ten silnik nieśmiertelny......:hi:

Jak spotkam to podziękuje :grin:

Lubie takie galerie i na zadnym innym forum na ktorym jestem nie ma tyle doinwestowanych aut co Audi. Wiekszosc kupuje golasy a potem nawigacje, fotele, zawieszenie,kierownice, zderzaki, lampy itp. Ceny samych dodatkow przekraczaja cene auta ale fajnie sie to oglada:decayed:

To się właśnie nazywa pasja... albo choroba :grin: jak kto woli :decayed:

Nastukane z Samsunga

---------- Post dopisany 25-04-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 10:27 ----------

No to zderzak będzie można już montować :decayed:

20140421_084433.jpg

Opublikowano

pokaż jak te żarówki świecą:hi:

Opublikowano

ile płaciłeś za luft kierownice ?

jaki to ma numer bo również będę musiał zamówić

Opublikowano

Ceny w ASO sporo poszły w górę, teraz jakoś 100zł z groszami.

Do 1.9 ten dolot jest z końcówką N.

Opublikowano
Ceny w ASO sporo poszły w górę, teraz jakoś 100zł z groszami.

Do 1.9 ten dolot jest z końcówką N.

To masz drogie ASO, na gajosie 86zl :whistling:

8E0 117 336 N

Opublikowano

Bardzo to jest potrzebne? A te co jest ori czyli pod zwykły zdes nie może być?

Opublikowano
Bardzo to jest potrzebne? A te co jest ori czyli pod zwykły zdes nie może być?

Jest inna a nr który podałem jest z prawej strony... możliwe że lewa jest droższa :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.