Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BKE] Moja Czarnulka 1.9


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

na forum jest to opisane i nawet numery podane tych przyciskow alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka, jak sie jeździ na rs6tkach bo własnie takowe zakupiłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka, jak sie jeździ na rs6tkach bo własnie takowe zakupiłem :naughty:

Jeździ się dobrze, jak do tej pory najmocniejsze felgi jakie miałem :wink:

---------- Post dopisany 17-03-2013 at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2013 at 17:36 ----------

Panowie prośbę mam do kogoś kto ma antenę dachową GPS. Jakby wybierał się do samochodu po coś to mógłby zmierzyć odległość od końca dachu (nie lotki) do tylnej części anteny? Nie wiem czy od spodu Audi ma zaznaczony ten punkt a nie chcę się zdziwić jak zdejmę podsufitkę a wymiana już niebawem :wink:

---------- Post dopisany 02-04-2013 at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 09:05 ----------

Święta, święta i po świętach, a że znalazło się chwilę czasu w piątek to postanowiłem co nie co podłubać przy aucie :decayed:

I oto efekt:

sufit.jpg

I jako że wymieniałem podsufitkę a nie miałem anteny do GPS to postanowiłem ją dołożyć :wink:

dsc_0576.jpg

Zostało tylko podłączyć do radia bo zapomniałem wyjmaków :facepalm: Ale za to zabiorę się bliżej weekendu :wink:

Chwilę mi nad tym zeszło bo jak na złość zaczął sypać dość obfity śnieg i musiałem się schować do ciasnego garażu w którym pole manewru nie było za duże, ale jakoś dałem radę :naughty:

Do wymiany pójdą jeszcze boczki w alcantarze i lusterko, ale to przy okazji zmiany szyby :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu inaczej w środku. :kox: Wymiana szyby z ubezpieczalni? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu inaczej w środku. :kox: Wymiana szyby z ubezpieczalni? :whistling:

Właśnie się zastanawiam :naughty::whistling: tylko muszę się co nieco dowiedzieć jak to dobrze zrobić :wink: żeby mi nie wsadzili takiej samej jak mam teraz.

---------- Post dopisany 06-04-2013 at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 19:28 ----------

Antena podłączona, od razu 6 odebranych satelit :naughty: w miejscu, myślę że jak ruszę gdzies autem to złapie więcej. Stara antena która miała być na liczniku spadła (a ja myślałem że popsuta) dlatego najwięcej udało jej się odebrać jednego satelitę i nie działała tak jak miała działać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest tego trochę :wink: Nie powiem samemu jeszcze w ciasnym garażu ciężko wymienić, ale efekt po pracy wynagradza wszystkie boleści związane z montażem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gregorygrzes :wink:

Jak kupiłem moje obecne stołki skóra/alcantara to niestety boczki w komplecie były ale z korbami tył. Nie tak dawno trafiły się 4xelektryka + pakiet światło (dzięki akjam :wink4: )

Wczoraj w PL znów chwila czasu, więc od razu do garażu i zmiana boczków :wink:

DSC_0160x.jpg

DSC_0159x.jpg

Wpadły też letnie kapcie i mimo że auto nie za czyste coś tam uwieczniłem na fotkach.

DSC_0151x.jpg

DSC_0157x.jpg

DSC_0158x.jpg

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liście w paincie na drzewa tylko dokleję :grin:

Nie no tak serio mogę wysłać, nic mnie to nie kosztuje :wink: Tylko które? Pomoże ktoś wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejestracji nie musisz zakrywać jak nie chcesz bo przy obrabianiu zostaną zasłonięte :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś ostatnio wydaję mi się, że bardziej trzęsie autem na postoju. Czego to może być przyczyną? Mechanikiem nie jestem więc trudno mi samemu to zdiagnozować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...