Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BKE] Moja Czarnulka 1.9


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Za dwa tygodnie powinienem wszystko wiedziec :wink: Ostatnim razem jak bylem w PL to zabraklo czasu niestety.

Nastukane z Samsunga

---------- Post dopisany 15-02-2014 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2014 at 05:36 ----------

W czasie oczekiwania na kolejny (drugi :grin:) element pakietu s-line, dzisiaj wpadło takie cudo x2 :banan:

Dzięki za pomoc koledze z forum dudas307 za załatwienie luster i bezinteresowną pomoc :drinks: I mimo iż obydwoje coś takiego robiliśmy pierwszy raz to wszystko hula aż miło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie powinienem wszystko wiedziec :wink: Ostatnim razem jak bylem w PL to zabraklo czasu niestety.

Nastukane z Samsunga

---------- Post dopisany 15-02-2014 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2014 at 05:36 ----------

W czasie oczekiwania na kolejny (drugi :grin:) element pakietu s-line, dzisiaj wpadło takie cudo x2 :banan:

Dzięki za pomoc koledze z forum dudas307 za załatwienie luster i bezinteresowną pomoc :drinks: I mimo iż obydwoje coś takiego robiliśmy pierwszy raz to wszystko hula aż miło :naughty:

:hi: Bajer jest :thumbup1:

Jeszcze zapomniałeś o Panu z ASO, bez niego nie byłoby tej imprezy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panu z ASO krata browara się należy za gratisowe piny z kablami i tulejki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki koszt kolego tego bajerku? jak to sie nazywa fachowo:)

Kolego to są lustra fotochromatyczne. Kosz zależny od tego czy masz wewnętrzne z fotochromem czy nie. Jak masz to koło 300zł (szkła i krótka wiązka między słupkiem A i lustrem) Jak nie masz to koszta rosną o wewnętrzne lusterko z czujnikiem zmierzchu + wiązka.

PS. Z którego Dębna jesteś?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lusterko wsteczne z fotochromem czyli wystarczy szkło i wiazka? jestem z debna zachodniopomorskie

a Ty kolego skad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam czujnik zmierzchu lusterko wsteczne z fotochromem jak sprawdzic czy moje lusterka boczne tez sie sciemniaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdź teraz do auta jak jest ciemno i przyświeć latarką w czujnik światła (obok guzika od włączania) dla pewności zakryj palcem czujnik zmierzchu od strony szyby, lusterka boczne powinny sie ściemniać wraz z lusterkiem wstecznym, jak się nie ściemniają to masz zwykłe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam czujnik zmierzchu lusterko wsteczne z fotochromem jak sprawdzic czy moje lusterka boczne tez sie sciemniaja?

Masz szkła lusterek z ramką? Jak nie to masz zwykłe szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam czujnik zmierzchu lusterko wsteczne z fotochromem jak sprawdzic czy moje lusterka boczne tez sie sciemniaja?

Masz szkła lusterek z ramką? Jak nie to masz zwykłe szkła.

Ja mam bez tej plastikowej ramki a się ściemniają :decayed: Chyba że chodzi Ci o delikatny pasek który idzie przy końcach szkła (ok 2mm od rantu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam czujnik zmierzchu lusterko wsteczne z fotochromem jak sprawdzic czy moje lusterka boczne tez sie sciemniaja?

Masz szkła lusterek z ramką? Jak nie to masz zwykłe szkła.

Ja mam bez tej plastikowej ramki a się ściemniają :decayed: Chyba że chodzi Ci o delikatny pasek który idzie przy końcach szkła (ok 2mm od rantu)

Albo czarna ramka albo taki pasek ok 4mm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz, najwyżej będzie gafa, chociaż Twoje skojarzenia mogą okazać się trafne :decayed:

---------- Post dopisany 23-02-2014 at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 21:58 ----------

Kolejny element pakietu s-line już na miejscu :dancing:

IMG_1903.jpg

Jeszcze nie odpakowany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zderzak :wink: Kolor trafiony idealnie ale i tak daję do lakiernika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...