Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BKE] Moja Czarnulka 1.9


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie podpowie ktoś jaki numer ma czujnik temperatury silnika ?? Kurde dzisiaj zauważyłem że to może nie być termostat, ponieważ silnik jakby lepiej dogrzewał przy większych prędkościach a jak wolniej jechałem to słabiej dogrzany był. Może to być Czujnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i termostat wymieniony :decayed: teraz 90C i ani drgnie :wink: . W piątek nabyłem też takie coś:

IMG_2545k.jpg

+ do tego dwie śrubki na torx

Montaż może jeszcze w tym roku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kurde jeszcze nie ma, bo nie wiem dokładnie jaki dokładnie kupić i gdzie go umieścić żeby czegoś nie spalić ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ten Adapter plate LEDs Audi A4 B6, B7 / Audi A3 8P-39298-1 bo z innymi się tnie kable i się grzeją jak diabli - szczególnie jak źle dobrane - tu masz zestaw bez cięcia i dobrze wykonany - pug and pla y i bez druciarstwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym miałem mówić! :good: Gdybyś był zdecydowany na zamówienie to możemy zamówić razem i przesyłka będzie taniej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to podświetlenie tablicy ? ja dziś se ledy na postoje zarzuciwszy ....bez żadnych rezystorków i ładnie świecą mmm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dla mnie to jakieś dziwne, że bez błędu. Może coś wbudowane maja w sobie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ten Adapter plate LEDs Audi A4 B6, B7 / Audi A3 8P-39298-1 bo z innymi się tnie kable i się grzeją jak diabli - szczególnie jak źle dobrane - tu masz zestaw bez cięcia i dobrze wykonany - pug and pla y i bez druciarstwa :decayed:

trzeba zamówić dwa takie adaptery??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem wczoraj dla mnie i dla autora wątku po jednej sztuce bo to jest do oświetlenia LED tablicy rejestracyjnej i jest zaznaczone, że wystarczy po jednej sztuce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy na razie świecą :decayed: zastanawiałem się jeszcze nad tymi Żarówki postojowe 2x W5W 5 SMD LED CAN BUS Audi A4 (2761758006) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale różnią się chyba tylko ceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...