Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Karcher K 5.700 do oceny:)


Andrzej07

Rekomendowane odpowiedzi

jam mm 5.55 uwazaj na filtry, filtry i jeszcze raz filtry

jak o tym bedziesz pamietał to sprzet bedzie OK.

filtr do wody ten pod co bezposrednio podłacza sie waż z doprowadzeniem wody masz na mysli rozumiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam taki model od roku. Pracował nie wiele i puki co wszystko super. Nie wyobrażam sobie jednak jak można nazywać myjką ciśnieniową urządzenia które mają gorsze parametry do tego modelu... Nie mówię tu że owy model ma złe parametry tylko jak były by gorsze to już jakaś popierdułka by się z tego zrobiła.

Plus za zwijany przewód wysokociśnieniowy, a MINUS za to że jest strasznie twardy i sprawia wrażenie tandetnego [sam przewód, złączki są OK]

Podobno pompa mosiężna także to na PLUS, szkoda tylko że przyłącze wody na plastiku i jak mocno dokręcam filtr dodatkowy to mam wrażenie że kiedyś to pęknie...

Ogólnie polecam bo dobra cena 1500zł jak za to urządzenie...

ALE gdybym kupował teraz, to kupił bym jakiś model z serii HD [nawet najmniejszy] bo tam już te przyłącza metalowe,przewód mięciutki i lance metalowe [tylko wiadomo trzeba troszkę ponad 2000zł]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał kiedyś zobaczyć jak to chodzi :D normalnie aż mnie korci heh

Jak dla mnie to raczej jest to dodatkowa pomka wody dla kogoś kto ma długi i wąski wąż od wody i mu spada ciśnienie tak że się tylko napić idzie xD

Śmieję się oczywiście ale żeby ktoś nie myślał że to będzie myło tak jak na myjniach bezdotykowych [chociaż tam też czasami mają marne parametry]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma podobna to do mycia auta sie nie nadaje.Taka zabawka. Poszukaj używanej myjki np z serii HD najmniejsza i będziesz zadowolony. Do tego kupujesz pianownice , nie "przepuszczaj" chemii przez myjkę bo długo nie pożyje. Ja mam Hd 1090 ponad 200bar/1000l i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samą wodą to i jak by było 300bar/2000l to i tak sie auta nie umyje. Żeby opłukać auto z grubszego brudu to wystarczy ok 130/400 a dalej ręczne mycie lub zainwestować w dobrą pianownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam myjkę z seri K2 i szczerze mówiąc to bardziej się nadaje do mycia roweru niż samochodu ale tragedii nie ma, z tym ze szkoda wydawać więcej pieniędzy na serie 2 niż te 250zł... no i krótki przewód jest w zestawie, ale dokupiłem nie orginalny 7m i już 3 rok to fajnie działa a z myjką nic się nie dzieje, jeśli tylko bedą fundusze to na wiosnę planuje zakup już czegoś "normalnego" ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna ma 300l/h a druga 350l/h to troszke słabo jak za 500zł. Za ok 450zł kupisz Black&Decker PW1700 i do mycia samochodu w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten, do samochodu wystarczy, zmyję z auta większy brud tak samo jak ta za 2000zł a dalej trzeba i tak ręcznie lub dokupić profi pianownice (nie ta z kompletu) i myc bezdotykowo. Możesz też popatrzeć na lavor-a, nie drogie i dobre tylko nie wiem czy maja w zestawie płaska dysze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...