Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prozba o nr. zaslepka plastikowa za termostatem ?


kajzera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam proźbe o pomoc w znalezieniu nr czesci, chodzi mi o zaslepke plastikową która znajduje sie za termostatem silnik BFB 2002r ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam proźbe o pomoc w znalezieniu nr czesci, chodzi mi o krócieć który znajduje sie za termostatem silnik BFB 2002r ??

Ale za termostatem (06B121111K) nie ma króćca, od niego odchodzą tylko trzy rurki, jedna metalowa przykręcana i dwie gumowe. Jedyny króciec jest z tyłu silnika (06B121132E)

kr_ciec.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zle sie wyraziłem , chodzi o część która jest pomiedzy termostatem a silnikiem ?? ( a może to jest cześć termostatu ? ) ewitentnie z tamtąd wycieka mi płyn chłodzący ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zle sie wyraziłem , chodzi o część która jest pomiedzy termostatem a silnikiem ?? ( a może to jest cześć termostatu ? ) ewitentnie z tamtąd wycieka mi płyn chłodzący ...

Obudowa termostatu składa się z dwóch części, jedna łączy się z silnikiem, a w drugiej jest termostat i niebieska kostka elektr. Jeśli zależy Ci na części mocującej termostat do silnika, to będę coś takiego miał.

2686436920_1.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe jest to czesc termostatu w miejsce w ktore wchodzi termostat do bloku silnika jest tez zaslepka plastikowa i to z niej masz wyciek.... nie moge znalezc numeru ten zaslepki jest ona przykrecona na jedna srube do bloku silnika, zaznaczam jest ona za termostatem. wyglada jak łyżwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał dobrze gada !! a w etce nie mogzemy tego znalesc ...

---------- Post dopisany 03-11-2012 at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2012 at 22:27 ----------

Panowie już znalazłem potrzebna mi ta część 06B103033A :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...