Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?


AZIK

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wiocha :sick3: Nawet tego nie zakładaj. Jak chcesz ładne to bierz takie:

http://www.moto.allegro.pl/item498149452_lampy_tylne_swiatla_audi_a4_od_depo_okazja.html

Dobrze mowi.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze bo głośno :polew: A co do lamp to powiem Ci że LEDy jakie są robione do B5 nie podchodzą mi, takie kombinowane. Jakby były takie jak są robione do B6 to by była już inna bajka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiocha :sick3: Nawet tego nie zakładaj. Jak chcesz ładne to bierz takie:

http://www.moto.allegro.pl/item498149452_lampy_tylne_swiatla_audi_a4_od_depo_okazja.html

Dobrze mowi.. :good:

Tylko leda nie ma :decayed:

Jak kolor granat ..to ja bym zrobił normalne czerwone ledy na tył ..te " ala polift " ..i kieruneczki białe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze bo głośno :polew: A co do lamp to powiem Ci że LEDy jakie są robione do B5 nie podchodzą mi, takie kombinowane. Jakby były takie jak są robione do B6 to by była już inna bajka :kox:

sedan ma jeszcze jakis wybor jesli chodzi o LEDa z tylu. widzialem kiedys gustowne ledy w sedanie bez zadnych udziwnien. do avanta nie ma nic ciekawego z kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko leda nie ma :decayed:

Jak kolor granat ..to ja bym zrobił normalne czerwone ledy na tył ..te " ala polift " ..i kieruneczki białe :wink4:

Tylko ze kolega ma grafit, a nie granat. Dlatego mu doradziłem dymione lampki z tyłu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedan ma jeszcze jakis wybor jesli chodzi o LEDa z tylu. widzialem kiedys gustowne ledy w sedanie bez zadnych udziwnien. do avanta nie ma nic ciekawego z kolei.

Dokładnie tak jak mówisz! A mi i tak ori najlepiej pasuje a najbardziej z polifta b5 :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz! A mi i tak ori najlepiej pasuje a najbardziej z polifta b5

a mi sprzedlifta. sa lekko dymione oryginalnie (widac to szczegolnie na wstecznych). nowe juz sie za bardzo "swieca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się muszę przyznać że mi też się przedliftowe podobają :tongue4: Jedynie ten pomarańcz mi nie pasuje w tych lampkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o sedanie bo w avancie swiatla zarowno przed jak i po lifcie sa czerwone. roznica to lekko dymione przed liftem i świecąco-blyszcząco czerwone po lifcie (II-gim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sedanie, bo głównie o nim była mowa. musti ma grafitowego sedana i chciał żeby mu doradzić boczne kierunki, a potem zapytał jeszcze o lampy tylne :wink4: Więc była dyskusja o lampkach do jego sedana :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ciemnie lans to ujda.. Ale i tak najladniejsze sa po 2 lifcie.. :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najładniejsze tylnie lampy do B5 to te:

http://www.allegro.pl/item493869545_lampy_audi_a4_clear_bialo_czerwone_a4_depo.html

Dopiero potem jest polift :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę do tematu przewodniego.

Kupiłem boczne kierunki do granatowego sedana.

Biały klosz i biały korpus - i nie jestem w 100% zadowolony (może się przyzwyczaję) - chodzi o to, że są zbyt białe - przynajmniej moją uwagę bardzo przykuwają.

Może dlatego, że auto brudne, a kierunki nowe i czyste, ale jakoś tak za biało.

Pomyślałem, że podmienię korpusy na te ze starych kierunków, bo ori korpusy są takie szarawo-srebrne (klosze są wklejone, ale da radę je odczepić). Ktoś ma podobne wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę do tematu przewodniego.

Kupiłem boczne kierunki do granatowego sedana.

Biały klosz i biały korpus - i nie jestem w 100% zadowolony (może się przyzwyczaję) - chodzi o to, że są zbyt białe - przynajmniej moją uwagę bardzo przykuwają.

Może dlatego, że auto brudne, a kierunki nowe i czyste, ale jakoś tak za biało.

Pomyślałem, że podmienię korpusy na te ze starych kierunków, bo ori korpusy są takie szarawo-srebrne (klosze są wklejone, ale da radę je odczepić). Ktoś ma podobne wrażenia?

Też mam granat i białe kierunki. Faktycznie rzucają się w oczy, przynajmniej tak mi się wydawało na początku. Ostatnio przeglądałem stare zdjęcia samochodu, jeszcze z pomarańczowymi i tamte się dopiero rzucają w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak myślałem - że kwestia "obycia się" z nowymi kierunkami.

Dymionych chyba nie chcę - nie podobają mi się nawet na nowych skodach. Zresztą to bez sensu mieć tylko boczne kierunki dymione, a resztę lamp normalnych.

Zresztą z tego co widzę - to dymione mają tylko czarne korpusy, a szkła przezroczyste.

Spróbuję podmienić korpusy i zobaczę jak wyglądają szare kierunki, bo nie chcę żeby mi się vw golf zrobił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...