Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?


AZIK

Rekomendowane odpowiedzi

nic nie trzeba zdejmować - patrząc na boczny kierunek, postaraj się włożyć pilniczek do paznokcji od przodu pojazdu pod szkiełko - podłóż najpierw coś, żeby nie zniszczyć lakiru - no i lekko przyciśnij tak aby puściła blokada, Jak masz już nowe, to przyjżyj się jak są zbudowane.

10 minut i wymienione.

U mnie w sklepie Skody - 25 zeta, a ja kupiłem za 12 zł :) z żarówkami (pomarańczowymi) w zwykłej hurtowni motoryzacyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie podczepic sie do watku wyboru kierunkowskazow... mam taki sam problem jak AZIK nie umiem sie zdecydowac jakie boczne kierunki kupic do mojego autka. Zamieszczam zdjecie mojej A4 i kierunki pomiedzy ktorymi musze a raczej chce wybrac. Chlopaki wypowiedzcie sie ktore z tych dwoch lepiej pasują do mojego kolorku auta :a4fan:

OOOO A4

białe migacze boczne

BIAŁY KLOSZ /SREBRNY ŚRODEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie podczepic sie do watku wyboru kierunkowskazow... mam taki sam problem jak AZIK nie umiem sie zdecydowac jakie boczne kierunki kupic do mojego autka. Zamieszczam zdjecie mojej A4 i kierunki pomiedzy ktorymi musze a raczej chce wybrac. Chlopaki wypowiedzcie sie ktore z tych dwoch lepiej pasują do mojego kolorku auta :a4fan:

do Twojego autka beda pasowac najlepiej te biale :) zdecydowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego wozu Only white

Masz kupę sklepów moto jak jedziesz z Myslowitz do Katowitz tą stara droga, nie wiem jako to ulica chyba Katowicka, co biegnie koło Reala.

Poszukaj tam na pewno mają jakieś podróby. A te z allegro to bym sprzedawców do kryminału podał za brak certyfikatów na koloszach czy jak to sie nazywa. Ja tak kupiłem nie dość że przepłaciłem to jeszcze bez tej homologacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego wozu Only white

Masz kupę sklepów moto jak jedziesz z Myslowitz do Katowitz tą stara droga, nie wiem jako to ulica chyba Katowicka, co biegnie koło Reala.

Poszukaj tam na pewno mają jakieś podróby. A te z allegro to bym sprzedawców do kryminału podał za brak certyfikatów na koloszach czy jak to sie nazywa. Ja tak kupiłem nie dość że przepłaciłem to jeszcze bez tej homologacji.

Wiem o czym mowisz, chodzi Ci o sklepy KBK w Mysłowicach na stawiskach gdzie sa czesci do Audi i VW zaopatrywalem sie tam w czesci fo golfa II.

Wielkie dzieki za info o kierunkach z allegro... bylem zdecydowany dzis zamowic, ale jednak dam sobie z tym spokoj i poszukam w motoryzacyjnych :)

[ Dodano: 11-01-2007, 16:28 ]

AZIK a Ty kupiłes do swojego autka te białe kierunki czy tez jeszcze nie??

Obdzwonilem wszystkie znane mi sklepy motoryzacyjne i jestem w ciezkim szoku... skad Ci ludzie biorą te ceny to ja nie wiem, bo chyba nawet nie z kosmosu... minimum 21 zł za sztuke!!

PS: przepraszam za pomylkę... w serwisie skody zaśpiewali mi 28 zl za sztukę a nie za komplet jak napisalem wczesniej

[ Dodano: 16-01-2007, 00:14 ]

hmm Azik powiesz mi gdzie kupiles??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja wlasnie szukam jakichs kierunkow bopcznych, dylemat mam ogromny, chrom bo mam valeo zespolone na faciacie ale obawiam sie o jakosc :( np takie 363843505

najsensowniejsze wydaje mi sie takie :

367905798

sa jeszcze diodowe ale to juz wies tanczy i spiewa:

369680746

generalnie to temat woda i na gustach i guscikach sie bedzie opierac.

Nieche aby moja niunia miaja jakiegos "pryszcza" odstajacego na licach.

Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wypowiedz ale chyba podjade do Skody i wezme oryginaly z fabii o ile oczywiscie rozmiarowo one sa identyczne :D Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wypowiedz ale chyba podjade do Skody i wezme oryginaly z fabii o ile oczywiscie rozmiarowo one sa identyczne :D Pozdrawiam Jocker01

"Najsensowniejsze", czyli środkowy obrazek :th: Takie jak w starszych skodach :wink4: Ja mam takie, możesz zobaczyć jak to wygląda na srebrnym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa jeszcze ladniejsze niz:

367905798

Takie:

K32102S.jpg

:travolta: :travolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa jeszcze ladniejsze niz:

367905798

Takie:

K32102S.jpg

:travolta: :travolta:

bardzo ładne,wyglądają jak orginał :)[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 22:13 _________________________________________________uczciwy sprzedawca :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, no rzeczywiscie te z mtuning sa fajne, ale jutro wracam do UK i nie bede mial juz szans ich kupic, musze dostac na miejscu czyli w lodzi :D ale zadzwonilem wlasnie do skody w oxfordzie i zaraz przysla mi cene w uk i zadzwonie do skody w lodzi i porownam ceny, gdzie sie bardziej oplaca, ale podjerzewam ze roznica i tak bedzie nie wielka. Pozdrawiam Jocker01

po rozmowie z polmozbytem w lodzi 10zl zamiennik /sztuka skoda lodz zabila mnie cena 50zl/sztuka i na stanie jest tylko jeden :( podjade do polmozbytu i zobacze co oni maja za zamiennik a skoda uk podaje cene £15 za sztuke. troche drozej jak w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tych pseudo clarów ..to takie bomby odstające( pierwszy obrazek na poprzedniej stronie) :sick3: Ja ostanio wymieniłem na ori od skody chyba - białe ..7,50 /szt.

Te clary ktore pokazał YKK tez sa ładne ..bo płaskie i bliskie oryginału :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wymienisz, to nic strasznego sie nie stanie. Beda swiecic na zolto.

Ale co to za wydatek.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 PLN sztuka :tongue4: Ja wymieniałem żarówki przy zakładaniu białych kierunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...