Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy pasują tylne kolumny zawieszenia z polifta do przedlifta?


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, wiem że same poliftowe amorki nie pasują do przedlifta.

Pytanie czy jeżeli mam całutkie kolumny - sprężyny, mocowania górne, amorki - to czy one będą pasować do przedlifta? Potrzebuje jeszcze jakieś inne uchwyty, czy inne kombinacje?

Samochody to dwa seday w ośce - jeden lift drugi przed lift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładałem kolumnę z przedlifta - przełożyłem mocowanie górne ale i bez tego jak napisał luzur będzie pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03092011315.jpg

<br /><br />

Koledzy czy ten plastik z przedlifta podejdzie do poliftowych kolumn? Mam kolumny z polifta ale nie mam tych plastików.

Ewentulanie poproszę jakiś numer części....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjme i zobacze, nowy od polifta 16,40 zł w ASO :wink:

---------- Post dopisany 07-11-2012 at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 11:02 ----------

na twoim miejscu darowałbym sobie ten plastik bo on niczemu nie słuzy

Bartek a nie będzie leciał syf z ulicy do bagażnika? To nie pełni funkcji uszczelnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelnienia raczej nie - prędzej powoduje to że po odkręceniu śrub nie kolumna nie wypada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kumplu napisz mi czy pasuje ten tyl z polifta do przedlifta bo sam sie nad tym zastanawiam i nie wiem czy kupowac poliftowe całe zawieszenie czy dac sobie spokoj i szukac przedlifta.

Oba auta to benzyna oska sedan

jedno 1997(przedlift) drugi 2000 polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odgrzewam temat bo popękały mi spręzyny w 1BE i mam okazje kupić kompletne 1BE w bardzo dobrym stanie na czerwonych sachs amorach. Cały zestaw przód i tył pochodzi z polifta 1.8T z manualną skrzynią ( 2000 r ) i chce to wpakować do 2.6 avant 1996r w automacie. Powiedzcie czy podejdzie czy musze dokonywać jakichś przeróbek i na co zwrócic uwagę ( co musi byc w zestawie) zeby wszystko spasowało. bede wdzieczny za podpowiedzi.

W pierwszych dwóch postach teoretycznie jest odpowiedz jednak słyszałem juz rózne wersje odnosnie tego ze cos nie pasuje itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...