Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziwne rozwiazanie mod odmy ALT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. znalazlem cos takiego w necie. mod odmy w naszych kochanych silnikach alt. gosciu wczepil sie jak widac miedzy dolot a srobe regulacyjna czy jak to sie tam zwie ale na tym przewodzie jest jak mi sie wydaje jakis skraplacz. co wy na to i czy oplacilo by sie takie cos zrobic

Opublikowano

to nic innego jak odolejacz, w tym zbiorniczku bedzie zbieral ci sie olej, o ile wszytsko bedzie dobrze dzialac. Ja mam waz dodatkowy z gruszki odmy i dziala rewelacyjnie. podeslij mi maila to ci wysle zdjecia i instrukcje montazu. Oczywiscie przed jakimi kolwiek zabiegami sprawdz czy przepustnice masz w oleju , u mnie doslownie ociekala olejem , wiec mialem pewnosc ze pochodzi on z odmy.

Opublikowano
  • Autor

chetnie przyjrzę sie Twojemu pomyslowi. a powiedz mi masz jakis pdf jak wykrecic najmniej inwazyjnie i prosto przepustnice zeby ja wyczyscic. mail na pw

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

ciekawi mnie czy taki odolejacz jaki jest na filmie nie wplywa na zamulenie samochodu?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, podepne sie do tematu skoro mowa o odmie. U mnie wąż od odmy jest pękniety, tzn " sparciały i co kawałek sie kruszy" zaklejony tylko jakaś taśma. Jaki moze mieć to wpływ na auto? Dodam ze przez 10tys. km musiałem dolac 2l oleju "Castrol Magnatek 5W40" Nie widać nigdzie wycieku, nie kopci a jednak ubywa. Noi średnio co 100km zapala sie kontrolka minimum oleju "żółta" wyciagam bagnet od stanu oleju i wkładam, kontrolka gaśnie:kwasny:

Pozdrawiam paweł

Opublikowano
  • Autor

ten silnik tak ma ze bierze olej jest duzo teorii dlaczego. jest i rozwiazanie. poszukaj na forum. troche sporo ci bierze wiec przerob odme wstawiajac dodatkowa rurke. a ze kontrolka gasnie to wystarczy tylko podniesc maske i zamknac blad znika na 100 km

Opublikowano

chodzi o to zeby odme zastapic jakąś rurką czy calkiem dodatkową?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jedna rurka ktora idzie od gruszki odmy pod kolektorem i laczy sie z harmonijka rury dolotu a od strony zaworka odmy zaslepiamy. w dodatkowej rurce jest sitko zeby olej splywal z powrotem do miski. benyemu podobno nie bierze nic oleju. ja czekam az zapali mi sie pierwszy raz kontrolka i zobacze ile nalatal km to bede robil albo nie

Opublikowano

Ok dziękuje za odpowiedzi, napisałem do benyego to moze podeśle mi instrukcje:wink:

  • 4 lata później...
Opublikowano
W dniu 31.10.2012 o 05:56, benyA4 napisał:

to nic innego jak odolejacz, w tym zbiorniczku bedzie zbieral ci sie olej, o ile wszytsko bedzie dobrze dzialac. Ja mam waz dodatkowy z gruszki odmy i dziala rewelacyjnie. podeslij mi maila to ci wysle zdjecia i instrukcje montazu. Oczywiscie przed jakimi kolwiek zabiegami sprawdz czy przepustnice masz w oleju , u mnie doslownie ociekala olejem , wiec mialem pewnosc ze pochodzi on z odmy.

Siemka możesz mi na maila wysłać ten mod na odme [email protected] 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

prosze o jakiś schemat albo podpowiedzi jak zdobić moda odmy w alt

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, czy jakaś dobra dusza byłaby w stanie pomóc mi z dokonaniem moda wyżej wymienionej odmy?  Chodzi mi o teorię, ewentualnie zdjęcia poglądowe i opisanie jakichkolwiek zagrożeń. Pozdrawiam gorąco

 

  • 2 lata później...
Opublikowano

Podpinam się do tematu, czy mogę prosić o instrukcje, zdjęcia, pomoc w temacie moda? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.