-
Felgi 7,5x17, et 56 Czy pasuja do a4 b6????
Witam czy 7x17 et54 będzie pasowało do audi a4 b6
-
Odma mod pomocy
Witam proszę o pomoc chciałbym zrobić sobie mod odmy ale chciałbym jakieś dobry schemat albo zdjęcia jak coś proszę pisać albo jakieś propozycje na maila [email protected] potrzebuje wiedzieć co trzeba kupić i konkretnie gdzie co wsadzić dzięki
-
dziwne rozwiazanie mod odmy ALT
Siemka możesz mi na maila wysłać ten mod na odme [email protected]
-
Rozstaw śròb audi a4 b6 a audi a5
Witam mam audi a4 b6 2.0 benzyna i mam do kupienia felgi z audi a5 czy będą pasowały dziękuję za odpowiedzi
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Ja bym był zainteresowany
-
Pasek wielorowkowy
Witam chciałem ściągnąć pasek wielorowkowy ale gdy rolkę odciągam żeby go ściągnąć idzie troszkę i nie Idzie ściągnąć jak odciągnąć tą rolkę żeby pasek mi zszedł
-
Kierowniczka powietrza ALT
Witam jeśli ktoś posiada do sprzedania tą membranę lub całą kierowniczke powietrza chętnie kupię
-
Kierownica powietrz gruszka
Dzięki jeszcze raz kolego pozdeawiam
-
Kierownica powietrz gruszka
Dziękuję a znasz nr katalogowy
-
Kierownica powietrz gruszka
Witam mam pytanie czy do kierownicy powietrza kupie sama membrane jak tak to prosze jakis namiar nr katalogowy itd dziekuje
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
Witam tak jak kolega Dajmon napisał rewelacja u mnie od dziś wszystko chodzi pięknie aż się nie chce wychodzić z autka miałem pekniety wezyk i membranę na 1cm pekniety wszystko porobione śmiga pięknie oby więcej takich formulowiczy pozdrawiam Witam proszę mi powiedzieć czy ta dziurka na zdjęciu musi być czy musi być zaślepka Witam proszę mi powiedzieć czy ta dziurka na zdjęciu musi być czy musi być zaślepka
-
Nieznany zbiorniczek
Jak dodać zdjęcia http://fs1.directupload.net/images/150728/jr37ltd3.jpg Proszę pomóżcie jak te zdjęcia się wstawia
-
Nieznany zbiorniczek
Witam znalazłem dziś taki zbiorniczek nie wiem do czego on jest ten zbiorniczek jest koło zbiorniczek wspomagania proszę powiedzieć mi do czego to może być za odp dziękuję To są zdjęcia Zdjęcie 1 2 Nie wiem czy zdjęcia doszły ale jak tak to proszę o odp jest zdjęcie zbiorniczek potem wezyk gdzie wchodzi do tego zbiorniczek potem idzie do takie małej gruszki koło listwy wtryskowej a z drogiej strony idzie do przepustnicy przepraszam za jakieś błędy i inne jestem nowy i jeszcze nie wiem czy wszystko dobrze dodałem zdjęcia itd
-
Gdzie znajduje się filtr paliwa?
Dziękuję
-
[B6 ALT] Zespół napędu regulacji - kierownica powietrza
Witam proszę powiedzcie mi gdzie to się znajduje ta rzecz co piszecie
pucliczek_86
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta