Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 7,5x17, et 56 Czy pasuja do a4 b6????


talaksonik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak kolega pisze dystans 20mm conajmniej,sam to bede przerabial bo kupilem felgi z a3 et 56 i szukam dystansow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam u Siebie RH Turbo z podobnym et cos kolo 60 tylko 8j i oponka z przodu 225/45 i opona wadziła o wachacze górne nie szło załozyc felgi a z tyło mam 235/45 i lekko chaczyło o nadkole mam dustans z tyłu 25mm a z przodu 20 i jest gites :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasowac beda

czy aby na pewno? nie zachaczą o zwrotnice czy kolumne amortyzatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a czy dystanse 15mm wystarcza do felg 17 z et 56 7,5j 225/45? prosze o odpowiedz bo mam dystanse 15mm i nie wiem czy zawracac sobie glowe tymi felgami. pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a czy dystanse 15mm wystarcza do felg 17 z et 56 7,5j 225/45? prosze o odpowiedz bo mam dystanse 15mm i nie wiem czy zawracac sobie glowe tymi felgami. pozrawiam

Wyjdzie et41 więc nie będą obcierać od środka ale też nie będą wyglądać.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze te 5mm zrobi duza roznice? no to trudno bede musial kupic 20mm czyli jakies ponad 200zl + sruby jakie bede musial miec dlugosc gwintu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów z forum jestem tu nowy w klubie :) i mam pytanko co do tego rozmiaru wyżej wymienionych felg od a3 gdyż zakupiłem taki sam rozmiar. Czy z przodu tez dac dystans 20 mm? nie będzie wystawało za bardzo z przodu poza błotnik? A mam a4 B7 avant Pozdrawiam

Edytowane przez misza12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza12, ja mam ET 45 i też nie narzekam.

Co do opony to zamiast 225/45/17 proponuję 215/50/17

To idealny zamiennik 235./45/17 który polecany jest przez fabrykę do 17"

Poprawi się komfort jazdy.

Mam takowe i jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci śliczne kolego za dobra podpowiedz .

Witaj,

Właśnie zamówiłem do felg 7,5 x 17 ET 45 w A4 B7 dystanse 13 mm na przód i 17 mm na tył. U Ciebie potrzeba większych, żeby to wyglądało odpowiednio i się prowadziło :D

Myślę, że przy szer. felgi 7,5 cala i ET 56 możesz spokojnie zastosować 20 mm na front i 25 na tył.

Bardzo chwalone są dystanse firmy DYSTOM, zerknij na ich stronę i ofertę a alledrogo :D Pamiętaj o zestawie odpowiednio dłuższych śrub !

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko co do tych dystansów. Jezdzi sie gorzej, i jak z bezpieczeństwem?

Na dobrej jakości dystansach nie ma żadnej różnicy.

Ważny jest stop z którego są wykonane (np. duraluminium) i jak precyzyjnie. Pamiętajcie, te z duraluminium są lekkie!

Wg. znawców tematu przelotowe dystanse z dłuższymi odpowiednio śrubami można spokojnie do 30 mm szerokie zakładać,

Powyżej tej szerokości są już specjalne dystanse z wystającymi szpilkami - tego typu np. do driftu monują szerokie nawet 11 cm!!! :D

Są też fajne dystanse adaptery dzięki którym możesz np. do Audi A4 B6/B7 założyć np felgę od Q7 czy Porsche Cayenne z rozstawem 5x130 :)

Dużo dobrego o tej firmie słyszałem, w końcu u nich zamawiam: http://www.dystom.pl/

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie kupic dystanse przelotowe, spokojnie wytrzymają? bo chcę zakupić 20 mm?

Na twoim miejscu kupiłbym produkt sprawdzony nie jakieś badziewie no name.

Bdb i w rozsądnych pieniadzach ma dystom (w zestawie z dystansem komplet śrub odpowiednio dłuższych)

20 mm na tył wejdzie np przy feldze 7,5 cala i ET45,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...