Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Samsung Galaxy S i9000 Jaki soft wybrac ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam i9000, ostatnio zaczął wolniej działać. Postanowiłem wgrać nowszy sof ( miałem ten oryginalny ) . Niestety firma Samsung olewa swój flagowy model ( bo teraz już jest galaxy III ) i nie uaktualnia już softów do i9000. Wrzuciłem więc odina na kompa i sciągłem nowszy soft ( z opini nie najnowszy za to stabilny i szybki ) niestety jest to jednoplikowy sofcik . Mój i9000 niestety nie pozwala sobie grać żadnego jednoplikowego programu. Wywalił taki foch , że na 4 h nie mogłem wrzucić żadnego softu. Postanowiłem wrocić do 3 plikowego i po 5 czy 6 próbie udało się odpalić tel. Teraz mam wrzucony :

Firmware 2.3.6

Baseband i9000XDJV1

Kernal 2.6.35.7-i9000XWJW5-CL1045879 dpi@DELL141 2

Biulid GINGERBREAD.XWJW5

Problem w tym, że telefon znowu wolno działa i potrzebuje nowego życia. Tak jak jest teraz nie da się normalnie go używać ( może trochę przesadzam, ale denerwuje mnie ciągłe lagowanie lub mulenie )

Wiem, że forum androida to kopalnia informacji. Jednak forumowicze piszą tam takim językiem, że nawet tłumacząc jak do cepa i tak co drugie słowo to jakiś gryps którego nie rozumiem.

Prosiłbym kogoś kto zna dobrze ten temat o podanie mi linków do najlepszego softu. Interesuje mnie stabilność i szybkość, wcale nie musi być najnowszy .

Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, bo i tak pewnie będzie jedno plikowy :/ . Proszę o pomoc pisząc jak do blądynki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że za dużo się nie dowiesz ... chyba więcej się dowiesz u kogoś na PW spróbuj z Pablem zagadać ... on w tym siedzi z tego żyje to powinien cos pomóc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...