Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niskie ciśnienie turbiny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odme po prostu odlacz zarówno od kolektora jak i rury dolotowej, otwory po niej zaslep w obydwu miejscach, jak sie poprawi to odrazu będzie wiadomo co i jak, bo na oko nie sprawdzisz tych przewodów, a wyciągnąć je wszystkie bez zdejmowania kolektora to też babranina trochę

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Reasumujac ... zdejmujemy odme, zaslepiamy otwory. Jesli dmucha normalnie bez odmy znaczy ze odma do wyjeb***a. Zdejmujemy DV, jesli przez cienki krociec bedzie czuc wciagane powietrze znaczy ze DV do wyjeb***a. Teraz N75, przez 2 krotsze koncowki ma byc swobodny przeplyw powietrza a przez ta dluga co w chodzi w rure od dolotu ma nic nie leciec? Jak dmuchalem w nia to nic nie przelatywalo :kox: A pozatym jakby byl zjebany to by vag blad wyplul?

---------- Post dopisany 02-11-2012 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2012 at 19:04 ----------

Spicie? hehe :grin:

Opublikowano

n75 jesli jest nieszczelny nei wypluje bledu w komputerze, nie wiadomo jak chodzi w nim tloczek kiedy pracuje pod napieciema co do reszty, jesli po odpieciu odmy i zaslepieniu otworow doladowanie wroci to juz wiesz gdzie lezy problem

co do DVki, jak wciagniesz malym kroccem powietrze i zaslepisz szczelnie dlonia ktorys z grubszych koncow to po puszczeniu malego krocca powinno ci zassac dlon

Opublikowano

i cos wiadomo?

Opublikowano

ja mam dziurę w odmie jeżdżę tak od roku i nic się nie dzieje poza minimalnym falowaniem obrotów na jałowym,pompuje normalnie 0.6

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak ... c**jnia z grzybnia :kox: Odmy nie moglem wykrecic bo nie mialem dobrych kluczy :facepalm: Odma czysta z zewnatrz i tyle z dzisiejszych prac :grin: I jeszcze sprawdzilem DVke, zatkalem reka jeden otwor i zaczelem wciagac powietrze tym malym wezykiem to mi zassalo rekawiczke z reki :kox: wiec dziala jak powinno. I Pany co dalej? :facepalm::doh:

Opublikowano

a nie dmuchnałeś w DV-ke z boku ? :grin:

Opublikowano
  • Autor
a nie dmuchnałeś w DV-ke z boku ? :grin:

Ke? :kox:

Opublikowano

tak sie ją sprawdza

Opublikowano
  • Autor
tak sie ją sprawdza

co do DVki, jak wciagniesz malym kroccem powietrze i zaslepisz szczelnie dlonia ktorys z grubszych koncow to po puszczeniu malego krocca powinno ci zassac dlon

Tak sprawdzalem ... :decayed:

---------- Post dopisany 12-11-2012 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 23:33 ----------

No to tak. Zdjelem wezyk z N75 idacy do gruchy i go zaslepilem. Przejechalem sie i turbina dmucha tyle ile powinna, az w koncu przeladowala :facepalm: Po przeladowaniu zaczela gwizdac czy to z zaslepionym wezykiem od N75 czy z normalnie zalozonym. Ock? :(

Opublikowano

tyle ile powinna? czyli? powinna piardnąć nawet ok 1.2b zanim ja komp zdąży zgasić, może wywaliło ci jakiś wąż od dużego ciśnienia i teraz ją bardziej słychać

Opublikowano
  • Autor

Bylo moze 1,1 i koniec. Wlasnie wszystkie wezyki sa na miejscu, patrzylem jak przykrecalem ponownie wezyk od N75 :facepalm: A swist dosyc glosny i mega wk***iajacy :facepalm: Jak ja k**wa do roboty pojade :whistling::facepalm:

Opublikowano

jak gwiżdże to pewnie pada

Opublikowano
  • Autor
jak gwiżdże to pewnie pada

Przed zdjeciem wezyka od N75 bylo normalnie :doh:

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

201211121602.th.jpg

Ku**a a to co to?! Jakies opilki z dolocie :facepalm: Czyli turbina amen robi? : Cry:

Opublikowano

To rura zdjeta z puszki filtra powietrza? Ona jest przed turbo więc nie mogą tam być opilki które turbo zasysa a nie dmucha, raczej kiepski masz filtr powietrza

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
To rura zdjeta z puszki filtra powietrza? Ona jest przed turbo więc nie mogą tam być opilki które turbo zasysa a nie dmucha, raczej kiepski masz filtr powietrza

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Tak to rura od filtra powietrza, wiec to nie opilki z lopatek turbo? Juz ta cala sytuacja wkur**a :facepalm: Juz znalazlem rozwiazanie problemu niskiego cisnienia to i turbo teraz glosno chodzi i jakies dziadostwo z rurce od filtra :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

jak nie dmuchała na maxa to nie było jej słychać bo nie pracowała pod max obciążeniem. teraz jak pracuje to daje znać że ma dość.

to tylko teoria bo nie widze auta i ciężko stwierdzić

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

opiłki tylko potwierdzają tą tezę. jak zdjąłeś tą rure to trzeba było dotknąć wirnika i nim poruszać. zobaczyłbyś w jakim stanie wirniki są

Opublikowano
  • Autor

Tak ale pozalozeniu przewodu od N75 dalej dmucha 0,3 a chodzi glosniej, musze sie przyjrzec tym przewodom, moze rzeczywiscie od cisnienia ktorys spadl. A te opilki to co to za gowno? :whistling:

Opublikowano

wirnik może trzeć o korpus bo ma duży luz

Opublikowano
  • Autor

Niezle jaja wam powiem :shock3: Zdjemuje dolot a tam wypada ten metalowy zatrzask od puszki filtra :shock3: Najlepsze jest to ze ja mam wszystkie :shock3: I patrzac na to foto chyba wirnik do wymiany bo juz go wcale nie przypomina :facepalm:201211121604.th.jpg201211121603.th.jpg Da sie wymienic sam wirnik czy trzeba cala turbine regenerowac? :facepalm::facepalm::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.