Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI AFN] No to koniec końców kupiłem :) - update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troche was pomeczylem tu na forum, ale dzieki temu mam autko!!!!

Jest swietne boskie i superowe :)

Po przejechaniu 1600km tym autkiem wiem, ze to byyl dobry wybor.

Na razie mam tylko fotku z komisu, inne si pojawia niebawem :)

Wypas wersja A4 '98, 129kkm, 110KM TDI, sportowa skorzana kiera s-line regulowana w kazda strone, sportowe fotele regulowane w kazda strone, klimatronic, radio ze zmieniarka CD, bordkomputer, el. szyby i lusterka, przeciwmglowe, roleta przyciemniajaca na tylna szybe, 4xAirBag, Hak demontowalny, alu 16", abs i mnowstwo przydatnych pier**l takich jak trzymadelka na napoje z dostosowywalna srednica albo powiadomienie po 2h ciaglaj jazdy, ze czas sie zatrzymac i odpoczac :)

Jestem za***iście zadowolony!!!

a26052775ff716d7.jpge466205d53c6dc40.jpg10f0bf56141a0252.jpg

d07bea37695c5fe9.jpg494ebdee7e5c7d78.jpg05982181ee1b2528.jpg

_________________________________________________

No i dostał chipa :)

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_chip_u_rogala_wyniki-t92378.0.html

Opublikowano

witaj :)

Opublikowano

Witam i gratki, autko wygląda fajnie tylko foty coś nie chodzą

Opublikowano

No to super ze sie udało pomoc teraz zapraszam do działania na forum :grin:

Opublikowano

witamy :wink: ogolnie autko fajne :wink:

Opublikowano

Fotki mi się nie wyświetlają większe :(

ładna niunia :)

Opublikowano

Al_Capone, autko super gratuluje

musze Ci zwrocic uwage co do nazewnictwa tematu-jak widzisz jest pewnien schemat i powinnismy sie go trzymac

Opublikowano

ładniutkie, mało spotykany kolorek :wink:

Opublikowano

gratuluje zakupu :!: miłej jazdy :cool:

do zobaczenia na spotach i zlotach :!:

szkoda, że fotek nie da rady powiększyć :sad:

sportowa skorzana kiera s-line regulowana w kazda strone

na boki też :shock: :mrgreen:

sorry za dżołk :razz:

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

:siema:

Chyba jeździmy na takich samych felgach... :mysli:

10f0bf56141a0252.jpg

... o ile juz ich nie zmieniłeś.

P.S.: Szkoda, że Rogal nie lubi benzyn... ;(

Opublikowano
  • Autor

felgi mam już inne od jakiegoś czasu. Takie:

DSCF2137.JPG

A co do benzyny... Sam sobie jesteś winien :D

Opublikowano

Kolor masz niezły :naughty:

A co do wypasu to trochę przesadziłeś. Nie jest tak magicznie jak ci się wydaje. Zawsze mogło być lepiej :kox:

Opublikowano
  • Autor

A co do wypasu to trochę przesadziłeś. Nie jest tak magicznie jak ci się wydaje. Zawsze mogło być lepiej

no w 98 to juz wiele wiecej nie dodawali :)

Brakuej tylko:

skóry których nie chciałem

xenonów (prócz eski to prawdziwa rzadkość przed 99).

i kłatra (w 1.9 rzadkość)

więcej dawali w polifotowych. Ale jak na 98. WYPAS :P

mam go już trzy lata i tak na pradwe brakuje mi tylko ksenonów. :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.