Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka silnika


darupl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Jestem zmuszony do przekładki silnika 1.6 ADP (prawdopodobnie pęknięta tuleja) i w zwiazku z tym mam zapytanie do Szanownego Forum , czy ktoś może mial stycznosc czy tez sposobnosc z przekładka tego wlasnie motoru z tym że na inny motor 1.6 AFP (montowany w Seacie ). Ewentualna mozliwośc zamiany wynika z tego, że mam możliwośc okazyjnego (cena) kupienia tego wlasnie silnika z seata. Dodam że chodzi mi oczywiscie o goły silnik tzw. słupek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy moze ktos robil remont kapitalny silnika 1,6 adp i czy to sie oplaca i ile kosztuje?czy moze lepsza przekladka silnika na inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi byc silnik montowany wzdluznie czyli od seata nie podejdzie ....

za 555zł masz goly slupek na allegro 156tys przebiegu. nie oplaca sie remontowac takiego silnika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam nieco wątek , gdyż pojawiło sie swiatełko w tunelu . Mianowicie myślę ze przyczyna pojawiania sie ciśnienia w ukł. chłodzenia moze byc nieprawidłowo wpięty parownik w ukł. Gdyż wpięty jest w tą krótka łączke (wężyk ) od przepustnicy .... Byłbym wdzieczny za sugestie w tym temacie ...... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem wpięty tak parownik i jedyna różnica jaka byla to tylko to ze moze minimalnie dłużej nagrzewa s ie parownik jak podpięty do nagrzewnicy ale zeby to jakies problemy inne stwarzało to nie ma u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w seacie cordobie zajechal silnik 1.6.Niby mechanik xDD, wymienił pierscionki ale potem silnikowi zaczał skądś przybywac olej w silniku,zaczał pluc z rury jakąs czarną mazią.Mniejsza z tym.Potem włożył w niego silnik 1.4,wszystko spasowało tylko z mocowaniem cos pokombinował,ale wtyczki,złaczki kable ecu wszystko spasiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...