Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw firmy Alpine


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy.Proszę o poradę.Padły mi przednie głośniki i chcę je zamienić na 16.Jak możecie polecić mi jakiś zestaw Alpine.Mam dojście do sprzętu tej firmy za dużo taniej, więc zamierzam z tego skorzystać(potrzebuję numer lub nazwę modelu , żeby przedstawiciel wiedział o jaki sprzęt chodzi).Wzmak i skrzynia w bagażniku już są.Jak ktoś ma ochotę to sprzęt jest w moim opisie (radio będzie oczywiście zmienione). Ewentualne porady mile widziane (na tym sprzęcie wogóle sie nie znam)

---------- Post dopisany 07-11-2012 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2012 at 00:48 ----------

Jest tu ktoś kto się zna na parametrach głośników?

---------- Post dopisany 08-12-2012 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 21:10 ----------

Panowie może ktoś powiedzieć coś o tym zestawie i czy się zmieści???Co ewentualnie dokupić

ALPINE SPG-17CS 165mm 280W max KOMPONENT gwar24m! (2854483058) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany 14-12-2012 at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2012 at 21:06 ----------

Co za dział. Nikt nic nie wie. Zamykam bo to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość wkłada ori BOSE;) Ewentualnie Hertze polecają. Znawców alpine nie ma i dlatego nikt sie nie udziela.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja Ci poradze bo na temat audio juz co nieco wiem i mialem radia glosniki wzmaki z roznych firm i powiem Ci tak:

RADIO TYLKO ALPINE !!!! - model jakis wysoki powyzej 800 zl sam mam IDA-X100 fajnie gra ale sterowanie tym pokretlem doprowadza mnie do wylewu polecam byle (zaluje ze sprzedalem) CDA-9886R

Glosniki zostaw orginalne naprawde dobrze graja nie oplaca sie ladowac kasy i tak efekt bedzie mizerny wystarcza dobre filtry w radiu nawet na full nie beda skrobac (charczec)

Wzmak najlepiej mono na suba polecam JBL jaki kolwiek model

SUB rowniez JBL najlepiej BANDPASS

Od 3 lat jezdze na takim sprzecie i nie jedna osoba siedzaca jako pasazer byla ogluszona i wprawiona w zachwyt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja Ci poradze bo na temat audio juz co nieco wiem i mialem radia glosniki wzmaki z roznych firm i powiem Ci tak:

Glosniki zostaw orginalne naprawde dobrze graja nie oplaca sie ladowac kasy i tak efekt bedzie mizerny wystarcza dobre filtry w radiu nawet na full nie beda skrobac (charczec)

Wzmak najlepiej mono na suba polecam JBL jaki kolwiek model

SUB rowniez JBL najlepiej BANDPASS

Od 3 lat jezdze na takim sprzecie i nie jedna osoba siedzaca jako pasazer byla ogluszona i wprawiona w zachwyt :decayed:

Głośniki ori dobrze grają i zmiana na 16" będzie wyrzucaniem pieniedzy ? Skad ty się chłopie urwałeś ? To glośnik gra a nie twoje filtry w radiu. :facepalm:

Dla zwykłego zjadacza chleba fabryczne nagłośnienie będzie może i dobre, a dla chcących coś wiecej bez dobrego przodu się nie obejdzie.

do autora tematu

Na przód najlepszy był by zestaw odseparowany, tyle że aby upchać tam 16" trzeba troche kombinować. I o ile pamiętam głośnik nie może mieć zbyt wielekiej głębokości bo będzie kolidował z szybą. Poszukaj w dziale warsztat jak to kolega Krycha zrobił, podał tam też wymiary. I właśnie swój wybór głośników będziesz musiał uzależnić od głębokości, co Ci po nie wiadomo jakim głośniku jak nie będziesz mógł otworzyć szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezanie drzwi bedzie konieczne. Wlacznie z mala ingerencja w wewnetrzna strone tapicerki. Do odwaznych swiat nalezy. Gra warta swieczki i napewno sobie poradzisz. Co do glosnikow alpine to daj sobie spokoj. Jaka kwota dysponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja Ci poradze bo na temat audio juz co nieco wiem i mialem radia glosniki wzmaki z roznych firm i powiem Ci tak:

RADIO TYLKO ALPINE !!!! - model jakis wysoki powyzej 800 zl sam mam IDA-X100 fajnie gra ale sterowanie tym pokretlem doprowadza mnie do wylewu polecam byle (zaluje ze sprzedalem) CDA-9886R

Glosniki zostaw orginalne naprawde dobrze graja nie oplaca sie ladowac kasy i tak efekt bedzie mizerny wystarcza dobre filtry w radiu nawet na full nie beda skrobac (charczec)

Wzmak najlepiej mono na suba polecam JBL jaki kolwiek model

SUB rowniez JBL najlepiej BANDPASS

Od 3 lat jezdze na takim sprzecie i nie jedna osoba siedzaca jako pasazer byla ogluszona i wprawiona w zachwyt :decayed:

Kolego tego sie czytać nie da. Smiem twierdzic że wiedzy to Ty nie masz ZADNEJ. Przykro mi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. Wiem że z 16-kami jest troche rezania, już troszkę w klubie jestem. Chodzi o to mam dojście do sprzętu alpiny i te głośniki które wstawiłem ,zamiast prawie 300zł mogę mieć za 50zł. Teraz rozumiecie??? Wiem że nie mogą być głębsze niż chyba 16cm, ale nie znam się na mocach, oporach i innych pierdołach. Mam już wzmaka i tubę, dlatego chcę tylko poprawić przód.Jeden z ori już mi padł, a jak mam wydać na używkę to za 50zł mam ten zestaw wyżej. Jak możecie to oceńcie wzmaka i dajcie jakąś propozycję. Dzięki za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...