Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

sprzedales juz te 17'' czy chodzi ci o zimowki? Ale na foto masz ten rozmiar co podalem :gwizdanie:

Opublikowano

mysle ze jescze w tym tygodniu na moich alu bedzie sie kulal kolega dsz33:)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Bylo cicho, ale czas uzupelnic :)

Doszlo CB Maxona CM10 + Navi TomTom GO 730

Jest pomysl na Navi+ zamiast TomToma. (Moze w przyszlym tygodniu uzbieram wszystkie graty potrzebne)

Jednak najpierw do wymiany kolo dwumasowe + sprzeglo, przerywnik kierunkow(nie mrugaja pala sie ciagle jak je zalaczam), oswietlenie bagaznika + rejestracji + zrobienie jednego przycisku od otwierania klapy bagaznika.

Tydzien temu wymienione wahacze, ustawiona zbieznosc, nabita klima, wyczyszczona ozonem.

Wmiedzyczasie zrobiona regeneracja turbiny.[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 13:05:12_________________________________________________Kolo dwumasowe + sprzeglo, przerywnik kierunkow, oswietlenie bagaznika + rejestracji- zrobione :>

Doszlo Navi+ (dolozone dvd), Xenon4300K

Topor, Pawel dzieki za szybki, dobry montaz xenonu :)

Ps foty jutro a wzasadzie to juz dzis.[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 00:00:18_________________________________________________Foty na szybko, pozniej postaram sie o lepsze. No i po wyczyszczeniu auta zrobie nie jak teraz:)[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 17:19:12_________________________________________________

[url=http://www.fotosik.pl'>2aa0f15d09ac46f7med.jpg

Chyba straz miejska sie bala ze mi auto ukradna i zadbala o porzadne zabezpieczenie :polew:

A swoja droga jestem wtrakcie poszukiwania jakis nowych felg 17", a zarazem te sa do sprzedania :gwizdanie:

Propozycje felg mile widziane :>

Opublikowano

Propozycje felg mile widziane :>

[/font][/color]

ORI :kox:

Opublikowano

mam pytanie... ile dałes za założenie navi?? odp na gg... 11889687

Opublikowano

fajna :>

Opublikowano
  • Autor

Porusze jeszcze raz pytanie na temat propozycji felg :) Bo narazie to mam jedna ORI :mysli:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

jak ktoś chce navi założę mu za free, u kolegi też widzę że jest z a6 :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak ktoś chce navi założę mu za free, u kolegi też widzę że jest z a6 :)

aju znasz temat?? ja też myślę nad navi no chyba że zakupię już nią

Opublikowano

znam temat navi, przerabiałem już navi plus i rnsa u siebie, teraz jestem na etapie dobrej stacji 2din i ramki do niej :)

Opublikowano

rnsa pasuje do B5??

Opublikowano

zależy od czego, ale w 100% nie pasuje, i trzeba zakupić can adaptera

Opublikowano

choleraq to trzeba się powaznie rozejrzeć za komplecikiem i działać :evil:

Opublikowano

zapraszam do gangu :naughty:2782889808_800cce21a0_m.jpg

Opublikowano

wracając do zawieszenia to nie wygląda to na 1BE, raczej jak standardowe bodajże 1BA ktora mam w swoim, z kolei kumpel ma 1 BE tez w sedaniku i wygląda to bardzo dobrze. Najprawdopodobniej zawieszenie z avanta nie bangla z sedanowym

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wracając do zawieszenia to nie wygląda to na 1BE, raczej jak standardowe bodajże 1BA ktora mam w swoim, z kolei kumpel ma 1 BE tez w sedaniku i wygląda to bardzo dobrze. Najprawdopodobniej zawieszenie z avanta nie bangla z sedanowym

Masz kolego racje. Topor ma od sedana i znacznie nizej mu siedzi. Jednak i tak jest duzo lepiej niz na zwyklych springach.

Zawieszenie mial zolozone Iveson i NowakZG i w sumie tyl tylko bardziej siedzial.

Mimo to mam w planach puscic go nizej, jednak w przypadku studenta gromadzenie srodkow troche trwa :>[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 00:00:33_________________________________________________No i doszła dzisiaj ściema szybek ''oprócz czołowej" :kox:

Jutro wrzuce jakieś foto :)

Opublikowano

tylko postarj sie w koncu o jakies dobre foto;p

Opublikowano

Bardzo fajna, niezły kolorek, powodzenia w modach :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

tylko postarj sie w koncu o jakies dobre foto;p

Jak skoncze navi to zatrudnie cie do dobrej sesji :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.